Sila Váh mimoriadne pôsobí na bedrá, mechúr a obličky.

Čokoľvek urobíte v dvoch či troch dňoch Váh pre svoje bedrá, obličky a mechúr, má dvojnásobný pozitívny účinok, preventívny, aj liečivý. Výnimkou sú chirurgické zákroky v tejto oblasti.

Všetko, čo bedrá, obličky alebo mechúr v dňoch Váh zaťažuje, pôsobí škodlivejšie ako v ostatných dňoch.

Prevencia strií:

Trhliny vo väzivovom tkanive, známe “strie”, sú spočiatku červenkasté, potom obelejú a také ostávajú aj po opaľovaní. Pre mnohé ženy je výskyt týchto kožných defektov – väčšinou na bokoch a na bruchu – veľmi nepríjemný. Ak už vznikli, nedajú sa odstrániť, ale dá sa im predchádzať. Vznikajú nedostatkom pohybu a vitamínu E. Vitamín E sa výrazne podieľa na odstraňovaní škodlivín z tela. Keď detoxikácia nefunguje správne, ukladajú sa škodliviny v tkanive a oslabujú ho. Mimoriadne veľa vitamínu E obsahujú rastlinné oleje, obilné klíčy a žerucha. V dňoch Váh by sa mali ohrozené miesta dobre premasírovať najlepšie prírodným olejom tonizujúcim tkanivo.  Masírujte ich hrubým drsným uteráčikom v smere hodinových ručičiek. Dobré by bolo robiť túto procedúru nepretržite 14 dní pri ubúdajúcom Mesiaci. K najlepším bylinkám na ochabnuté väzivo je praslička poľná.

Druhá príčina ochabnutia väziva – nedostatok pohybu – je už iba na vás, či sa rozhodnete riešiť tento problém týmto spôsobom.

Reklamy