Mám na mysli negatívne zemské žiarenie, ktoré môže byť zdraviu škodlivé. Pri fyzických poruchách a chorobách sme sa odučili uvažovať aj o spaní alebo práci na zlom mieste. Je pravda, že nás o tomto nikto neinformoval a preto hľadáme automaticky, spoločne s vedou a klasickou medicínou príčiny, ktoré sa hodia do dnešných “duchovných šuplíkov”.  Že aj zlé miesto prichádza do úvahy, o tom nepremýšľame.

Môžme si to všimnúť napríklad na malých bábätkách. Vo svojich postieľkach sa obracajú, prevaľujú, veľa plačú, ráno často ležia v jednom rohu postieľky. Malé deti, ale aj senzibilní školáci, často nevydržia v noci v posteli, vypadnú z nej a spia na zemi ďalej, alebo vkĺznu do postele k rodičom, či súrodencom bez zjavnej duševnej príčiny. Školáci, ktorí postúpia do novej triedy a zaujmú druhé miesto, sú tam zraazu ospalí, nervózni, zaostanú vo svojich výkonoch, kým dovtedy bolo všetko v poriadku.  Niekedy rodičia zariadia detskú izbu podľa najnovších módnych trendov a dieťa si napriek tomu ide robiť domácu úlohu do kuchyne.

Aj vo svete dospelých môžme pozorovať veci, ktoré sa na prvý pohľad nedajú vysvetliť. Niektoré ženy stoja pri varení bokom alebo s väčším odstupom pri kuchynskom stole, že niektoré stoličky v obývacej izbe ostávajú bez zjavného dôvodu prázdne, že na niektorom mieste vo svojom byte sa pravidelne rýchle unavíte alebo ste nepokojní. Veľa lekárov a ošetrovateľov vie, že v určitých posteliach sa u pacientov častejšie vyskytujú komplikácie, že dávky liečív majú silnejšie vedľajšie účinky, že fázy liečenia sa spomaľujú. Vo väčšine prípadov je určite prvotným faktorom spánok alebo práca na zlých miestach!  Ak máte nepokojný spánok, po ktorom si dôkladne neodpočiniete, ráno trvá dlhšie, než sa rozhýbete, časté ťažkosti s koncentráciou, chronickú únavu, pocit tlaku v hlave, časté bolesti hlavy a krížov alebo problémy s chrbticou, depresie….spíte na zlom mieste. Pravidelné dlhé sedenie alebo spánok na zlom mieste vo všeobecnosti oslabuje imunitný systém a tak pripravuje pôdu na prepuknutie mnohých porúch a chorôb. Každý človek, ktorý trpí nejakými ustavične sa opakujúcimi zdravotnými poruchami, mal by venovať pozornosť situácii s geopatogénnymi zónami na mieste, kde spí alebo pracuje, ako možnej príčine svojich ťažkostí.

Zlé miesta majú spravidla pre zdravie trvalé následky. Presťahovanie na dobré miesto môže mať preventívne, zmierňujúce alebo liečebné účinky najmä pri týchto chorobách a poruchách: artróza, astma, chronické pomočovanie, vysoký krvný tlak, epilepsia, dna, srdcové choroby, skleróza multiplex, neurodermatitída, Parkinsonova choroba, polyartritiída, reuma, všetky choroby, ktoré sa odborne označujú ako “morbus” (Bechterevova choroba, Crohnova choroba, atď.) a “syndróm”.

Bechterevova choroba – systémové zápalové ochorenie s hlavným postihnutím chrbtice s poruchou imunity, ktoré má dlhodobý a postupne sa zhoršujúci priebeh. Vedie k výraznému obmedzeniu hybnosti a je sprevádzané výraznou bolesťou.

Crohnova choroba – nešpecifický črevný zápal, ktorý postihuje len určité úseky hrubého čreva alebo tenkého čreva, môže však postihnúť ktorúkoľvek časť tráviacej trubice od úst až po konečník.

Z prieskumov vyplýva, že väčšina samovrahov spala s hlavou na prekrížení zón. Kým k samovražde príde, signalizujú časté depresie zlé miesto.

Tiež syndróm náhleho úmrtia dieťaťa môže postihnúť deti až do  veku dvoch rokov. Je pre vedu doposiaľ absolútnou záhadou. Jediným spoločným faktorom, ktorý bolo možné doteraz zistiť, bolo vo všetkých prípadoch silné potenie pred smrťou. Príčinou náhleho úmrtia dojčaťa je skutočnosť, že dieťa ležalo v posteli v silnej geopatogénnej zóne. Iné dieťa by nikdy nemalo spať na mieste, kde prišlo k náhlemu úmrtiu dojčaťa.

Aj neplodnosť zapríčiňuje často spanie na prekrížení geopatogénnych zón v oblasti pohlavných orgánov. Z tohto dôvodu prichádza často na dovolenke  k neočakávanému tehotenstvu, ktoré sa napokon končí samovoľným potratom, keď sa žena vráti domov na zlé miesto.

 

Reklamy