Dnes som našla na nete ukážky z knihy Rhondy Byrneovej – SILA. Ponúkam ich preto aj Vám, moji milovaní.

Ak hovoríte o akýchkoľvek ťažkostiach týkajúcich sa peňazí, vzťahov, choroby, alebo dokonca o tom, že poklesli zisky vašej firmy, nehovoríte o tom, čo milujete. Keď hovoríte o zlej udalosti v správach, o osobe či situácii, ktorá vás otrávila alebo znechutila, nehovoríte o tom, čo milujete. Keď hovoríte o svojom zlom dni, o zameškanej schôdzke, o tom, ako ste uviazli v premávke alebo nestihli autobus, stále hovoríte len o veciach, čo nemáte radi. Každý deň sa prihodí množstvo maličkostí, a ak sa zamotáte do rozprávania o veciach, ktoré nemáte radi, každá z týchto maličkostí vám vnesie do života ešte väčšie prekážky a ťažkosti.

Musíte hovoriť o dobrých správach dňa. Hovorte o stretnutí, ktoré sa dobre skončilo. Hovorte o tom, že radi chodíte načas. Hovorte, ako je vám dobre, keď kypíte zdravím. Hovorte o ziskoch, ktoré má vaša firma dosiahnuť. Hovorte o situáciách a interakciách v priebehu dňa, ktoré sa vydarili. Musíte hovoriť o tom, čo máte radi, aby ste si to privolali. Ak opakujete ako papagáj negatívne zážitky a kvákate o veciach, ktoré nemáte radi, doslova sa stávate väzňami, ako papagáj v klietke. Zakaždým keď hovoríte o tom, čo nemáte radi, pridávate si na klietku ďalšiu mrežu a zamykáte sa pred všetkým dobrom.

Ľudia, ktorí žijú výborný život, viac hovoria o tom, čo milujú. Tým sa im otvára neobmedzený prístup k všetkému, čo je v živote dobré, a sú voľní ako vtáci, čo sa vznášajú v nebeských výšinách. Aby ste viedli skvelý život, musíte vylámať mreže na klietke, čo vás väzní. Rozdávajte lásku, hovorte len o veciach, ktoré milujete, a láska vás vyslobodí! Pre silu lásky nie je nič nemožné. Nezáleží na tom, kto ste, ani na situácii, v akej sa práve nachádzate, sila lásky vás oslobodí.

Zdroj: diva.sk

Reklamy