Ako efektívne a jednoducho získať energiu? 

Slniečko nám pomaly ale isto začína hlásiť príchod jari. No jar má mnohé podoby energií, ktoré nás vedia krásne objať. Mnohokrát s nami krásne zatancujú vlnové šialenstvo. Jeden deň sme plný energie, a inokedy sa nám nechce von z postele. Jarná únava? Pod týmto názvom poznáme práve tieto premenlivé energie. 

Čím to je? Je to spôsobené zmenou postavenia slniečka, frekvencií z vesmíru a iných záležitostí okolo nás a našej Zeme. Jar, život sa prebúdza. Prebúdza sa príroda, zvieratká. A každá táto drobnosť dáva o sebe vedieť. Samozrejme, že tieto zmeny cítime, že ich registrujeme a samozrejme, že na nás vplývajú, či si to uvedomíme, alebo nie. 

Ako si pomôcť? 

Jednoducho. Skúste vstať aspoň jedno ráno skôr a sledujte východ slniečka. Tak ako sa slniečko zobúdza, nechajte prebudiť aj vaše energie. Precíťte tých pár minút, ktoré so sebou východ slnka prináša. Ponaťahujte si všetky časti tela, ako keď mačička naťahuje chrbát. Stačí jemne. Nemusíte fyzicky prepínať telo. Len sa ponaťahujte a pri týchto jemných pohyboch vnímajte svoje telo, akoby sa vnáralo do slnečného kúpeľa. Zavlňte sa v bokoch, rozprúdite si tým miechu a prebudíte myseľ. Roztiahnite ruky od seba a striedavo rukami robte vlnky vo vzduchu. Akoby ste rozháňali hmlu. Rozprúdite si tým energie. Pokojne sa pri tom aj otáčajte. Akoby ste plávali. Vnímajte pocit energie, ktorá sa zázrakom uvoľní akoby ste práve vzlietli. Potom ostaňte stáť a vnímajte slniečko, ktoré na vás začne svietiť. Toto je jeden z najstarších očistných spôsobov pre vaše telo, energie a vašu myseľ. Krásne na tom je, že duša poskočí a naberie na frekvenciách okamžite. Je to pocit slobody a sily, ktorá sa nedá presne opísať. No dá sa krásne cítiť. 

Svoje ranné čistenie ukončite prísunom energie.

Pre ženy: Energia plynie zdola hore. Oboma rukami uchopte členky na nohách a rukami po tele ťahajte energiu (po tele) zdola hore až k hlave. Ruky vytiahnite až k slniečku, snažte sa ho uchopiť. Tento pohyb vám zabezpečí energiu na celý deň. Môžete to zopakovať viac krát. 

Pre mužov: Energia plynie zhora dole. Oboma rukami sa chyťte sa vrch hlavy a ťahajte energiu zhora smerom dole rukami po tele. Až k členkom. Znovu sa vystrite a snažte sa uchopiť slniečko oboma rukami nad hlavou. Túto energiu si natiahnite na hlavu a opäť ju ťahajte rukami po tele až k nohám. Budete sa cítiť isto a plný sily. 

Nezabúdajte stačí ak to raz skúsite a vaša energia sa zmení na pár dní okamžite. Získate výborný pocit sviežosti a sily. 

Privítajte slniečko a energie, ktoré vás dokážu hladiť tak ako vás dokáže hladiť sama láska. Arin 🙂

 

© Arin Jasnovidka 2012

Reklamy