Poradenstvo od Arin Jasnovidky: 

Všimli ste si, že energia vo vašom tele kolíše? 

Jarná únava? Či opäť energie z vesmíru? Tento krát tu máme spojenie oboch javov.

Pred časom sa naša planéta nabila obrovskou dávkou energie. Polárna žiara mala prvý krát farebnú škálu. Plná farieb. Slniečko zvyšuje svoju činnosť. A my tvor ľudský, vnímame všetky tieto substancie. 

Bol nárast energií, a práve prebieha nárast energií, ktoré sú prejavom “akoby uzemnenia” zem začala energiu vstrebávať z atmosféry do svojho vnútra. Posilňuje sa tým vibrácia magnetizmu našej zeme. Pocit tlaku v energetickom poli nášho fyzického tela je presne kópiu týchto energií. Človek má vedomí pocit tlaku na hrudi, pocit informačného tlačenia prebieha spôsobom…” bože niečo visí vo vzduchu…a pod”. 

Práve tieto energie sú nosičmi únavy, akoby vyčerpania. Ešte k tomu jarné dni kde sa menia frekvencie. 

Čo robiť? A o čo vlastne ide?

…. tak ako Zem vstrebáva energiu smerom dnu, je potrebné prijímať energiu podobným spôsobom. Vpustiť ju dnu a prijať energie za svoje a použiť ich pre nabíjanie sa. Sú zdarma, nakoľko sa to deje na celej planéte. Stačí ich prijať, v žiadnom prípade s nimi nebojujte. Berte to ako dar od vesmíru. 

Po pár minútach nastúpi uvoľnenie. Toto uvoľnenie použite ako energiu, ktorú informačne, vďaka vedomiu transformujete ako energiu uzdravenia. Však ak už je, tak rozumne. 🙂 U mnohých to môže opäť spustiť ladenie v podvedomí. Ventil negácií, ale tentokrát akoby “unavene”. Nezľaknite sa. Naopak, vedome sa tomu tešte. Smiech iba pomôže energie správne usadiť vo vašom tele. Odporúčam sa smiať aj na maličkostiach, ak to nejde, tak umelo..HA- Ha- Ha ..potom smiech naskočí… Večer pre spaním si každopádne umyte nohy vlažnou až studenou vodou. Kto ako vládze. Tesne pred spaním vypite pohár dobre oddýchnutej vody. (stačí 30 min- pokojne si ju nabite svojim spôsobom… ak používate kamene alebo farby) Kto má nech si na spánky dá málinko mentolovej masti. Pomôže to k pokojnému spánku. Ten je v týchto dňoch veľmi podstatný, nakoľko sa blížia energie, ktoré sa budú u mnohých (čo na sebe nepracujú) prejavovať, ak stavy kolapsu psychiky. Bohužiaľ. Pripravte sa na to….

U detí stačí utrieť nožičky vlhkou utierkou a jemne namazať spánky mastičkou- jemne mentolovou. Deťom zaveste do izby farebné obrázky, odporúčam viac farieb v okolí dieťaťa. Kúpte, nakreslite. 

Informácie pre pokročilých: 

Energie zvyšujú svoje svetelné pôsobenie a ľudia čo cvičia videnie aury, majú teraz denno denne možnosť zachytiť aktivačný lúč, ktorý je paprskami presiaty po celej našej Zemi. Stačí vám jeden zachytiť. Ak sa vám to podarí, zastavte sa a obzrite si ruky, časti tela. Máte vysokú možnosť vidieť svoju auru farebne. Ak sa to v tomto období naučíte vychytiť, túto schopnosť už nestratíte ani v budúcnosti. Energia vyššieho magnetizmu tu dorazila práve za týmto účelom. Takže žiadne uťahovanie sa, ale naopak upokojiť DNA, uvoľniť telo a šup šup za novým poznaním, ktoré tu prišli priamo z vesmíru… 

Krásne objavovanie seba samých vo vašej farebnej škále vašej aury… :-))) Arin :-))

© Arin Jasnovidka 2012

Reklamy