” Človek vstúpil do obdobia zmien. Zmien a uvedomenia. Sú takí, čo hovoria – je obdobie komunikácie. Sú takí, čo hovoria – je obdobie lásky, vesmírnej lásky. Sú takí, čo hovoria – je obdobie svetla. Sú takí, čo pripustia, že tento svet potrebuje fungovať inak. Ľudia cítia, že to, čo tu doteraz bolo preferované, nie je celkom pravdou. Nastalo obdobie očisty. Čistí sa myseľ, telo, duša. Snaha je cítiť. Odpúšťame od rána do večera. A odmeny prichádzajú. Sú viditeľné aj pre tých, čo doteraz pochybovali. Človek vstúpil do obdobia zmien. Do obdobia zmien vstúpila aj naša galaxia. Zvýšenie frekvencií, zmeny svetla, zmeny nášho vnímania. To všetko sa odohráva tu a teraz. Z mnohých vychádzajú nečistoty, informácie, ktoré len spali pod povrchom. Snaha pochopiť veci, ktoré sa udiali, sa u mnohých stávajú denno denným chlebom. Prečo je tomu tak? Je obdobie, kedy duše živých i neživých, majú úlohu odovzdať “zdroj problému” vesmíru. Preto mnohí neúnavne hľadajú odpovede. A tieto odpovede aj budú neúnavne hľadať dovtedy, pokým “zdroj problému” nenájdu. Pretože až po identifikovaní zdroja, dokáže myseľ, podvedomie a duša človeka vyčistiť nánosy, ktoré k fungovaniu tela duša potrebuje. Až po tomto identifikovaní prejde telom človeka energia najvyššieho ako odmena. A vtedy človek pochopí, že pozitívne myslenie netreba cvičiť, netreba ho siliť, nakoľko je jeho prirodzenou súčasťou. Až vtedy človek na vlastnom bytí pochopí, že ak hovorí niekomu o veciach nepekných, je to len jeho vlastný ventil, ktorým prešiel. Vtedy človek uvidí, že znamenia, ktoré vnímal negatívne, či pre seba a či pre iných, boli len jeho vlastné cesty, ktoré jeho duša nedokázala zvládnuť. Vtedy človek tejto Zeme, pochopí, že strach je len o neinformovanosti, ktorá privádza dušu k pochybnostiam. Arin”

Ako poprosiť dušu o nájdenie problémového zdroja?

” Sila mojej duše, cítim Tvoju silu, Tvoju čistú energiu. Ukáž mi zdroj môjho problému, ukáž mi všetky prepojenia, ktoré s tým súvisia. Použi čas môjho snenia. Použi čas môjho bytia. Prosím a ďakujem za Tvoje jasné a čisté informácie. Viem, že akonáhle mi to vedome ukážeš, mojím telom prejde energia najvyššieho a ja už viac pochybnosti mať nebudem. Sila mojej duše, s láskou ťa prijímam a s láskou ťa počúvam. ” 

A už len vedomé záznamy, milé dušičky… Píšte si pozorovania… Stačí, ak si toto iba raz úprimne poviete. Budete svedkami vlastných zázrakov… :-)) S láskou Arin 🙂

© Arin Jasnovidka 2012

Reklamy