Poradenstvo od Arin: 
Očistenie priestoru od negatívnych energií a zimných nánosov bytia. Očistenie duše a zvýšenie frekvencií čakier pre ich čisté fungovanie.

Nádherné sviatky máme za sebou, vôňa jari nás obklopuje denno denne. Kamkoľvek vykročíme cítime ako sa nám energie prebúdzajú. Túžime po energetickom oddychu. No energie sú rôzne. Počujem z každej strany ako sa neúnavne snažíme, prechádzame očistou a vnímame svetlo okolo seba. Rada by som vám odovzdala zopár malých ale za to účinných spôsobov ako očistiť seba a svoj priestor od negatívnych energií a ako zvýšiť jednoducho vibrácie svojich čakier. Toto zvládne aj menej skúsený ezoterik 🙂 

Čo k tomu potrebujete?

– Jedno celé jabĺčko
– Jednu čajovú sviečku
– Misku, ktorú potom viac nepoužijete na nič iné
– Soľ 🙂
– čerstvé vŕbové prútiky (stačia aj malé – tak aby ste mali kytičku)
– Jeden biely uterák, alebo jedna biela vreckovka – látková, najlepšie bavlna, no nemusí byť, ktorú potom budete používať len na tieto účely

– Sprcha, teda priestor kde na vás tečie voda

Symbolika: 

Jabĺčka obľubujú všetky víly a všetky bytosti Anjelov. Milujú jabĺčka. Oveľa ľahšie sa s nimi komunikuje, ak dáte kúsok jabĺčka do okna, ak idete spať. Jabĺčko sa na druhý deň, odloží pod najbližší žijúci strom, aby Anjeli mohli s láskou označiť miesto kde sa práve nachádzate. Aby vás vždy a vaše okolie mohli chrániť. Nakoľko ak ich k sebe voláte, Anjeli nezabudnú nazrieť aj k vašim susedom. Akékoľvek vzťahy máte. Preto obľubujú jabĺčka. 🙂

Čajová sviečka je ohňom čistoty a očisty. Jej plameň dokáže vesmír zaznamenať na neopísateľné energie. Tiež sa rád príde pozrieť. 🙂

Miska a soľ. Symbol osvietenia. symbol prijímania čistoty. Čo viac dodať? Nezaškodí ak ju doma máte… dokáže nasiaknuť nánosmi, negatívnych energií, ktoré potom jednoducho len vylejete do WC.

Čerstvé vŕbové prútiky, tie sú symbolom istoty a sily. K tejto metodike očisty je potrebujeme. 🙂 V postupe si to objasníme.

Biely uterák, alebo vreckovka- látková: je pomôcka… 🙂 Nevyžaduje kurz a ani VŠ 🙂

Sprcha – vaša energetická odmena…

Postup: pripravte si miesto centrálne, najlepšie také, kde aj druhý deň môže byť miska s vodou umiestnená. Tak aby vám vybraté miesto nezavadzalo. 

Pripravte si sviečku a zapáľte ju. Potom si vezmite misku, nalejte do nej vodu, primerane. Nasypte do nej tri lyžice soli. Zamiešajte s jednou vŕbovou paličkou. Môžete aj dvoma. 🙂 Jabĺčko položte vedľa misky a vedľa sviečky, ktorá by už mala horieť. 

Vezmite si vŕbový zväzok do pravej ruky. Ak máte svojho anjela, požiadajte ho pomoc, ak máte vílu s ktorou rady komunikujete, požiadajte o pomoc ju. Ide o to, že tento spôsob vám privodí tie energie do vášho okolia, ktoré potrebujete. 

Vŕbovými zväzkami povymetajte všetky kúty v byte. Je podstatné prejsť skoro všetkým čo v byte máte. Ak máte pocit, že jeden kút je viac nepríjemný ako ostatné, ostaňte s vŕbovými zväzkami na to mieste o niečo dlhšie. Jednoducho obrazne prejdite po celom priestore. Ako posledné miesto si nechajte kúpeľňu. 

Ak to máte, v kúpeľni, či vo vani, zvoľte miesto kde vŕbové prútiky odložíte. Vezmite hadicu a osprchujte ich. Treba aby všetka energia z bytu bola vodou odplavená. Vŕbové prútiky je potrebné nechať v kúpeľni aspoň tri dni. A každý deň ich osprchovať. Jednoducho sa zmestíte vedľa nich. Odmenu získate za svoju pozornosť, totiž ide o spoluprácu s prírodou. 

Ak to máte vezmite vreckovku a nad hlavou s ňou začnite krúžiť. V smere doľava. Takto prejdite s krúžiacim uterákom nad hlavou po celom priestore. Pri každom pohybe si predstavujte len svetlo, alebo slniečko. Viac nepotrebujete. Vreckovku, alebo biely uterák potom vezmite k jabĺčku a jabĺčko zabaľte do uteráčika, alebo do bielej vreckovky, podľa toho čo ste použili. 

Ak to máte treba sa ísť osprchovať. Pri sprchovaní striedajte prúd vody na seba a prúd vody na prútiky. Kto chce, môže sa prútikom aj jemne poobtierať. No nemusíte. Všetci členovia rodiny, by mali sprchovaní robiť to isté. Raz na seba, raz na prútiky, aby mali vlahu ….

Na druhý deň, treba vziať jabĺčko a položiť ho pod prvý strom, tam kde bývate. A nechať ho tam. 

Misku z vodou môžete meniť, kedykoľvek bude treba. Toto môžete opakovať, ako dlho budete potrebovať. Ak idete okolo misky, môžete do nej posielať všetko čo vás hnevá, bolí, alebo trápi. Vylieva sa do WC. Preto je dobré ak máte na WC aspoň symbol stromu, či kvietku a pod. Drobnosť stačí. 

Takto sa zbavíte negatívnej energie vo vašom priestore, a naštartujete si vibráciu svojich čakier, jednoducho a krásne voňavo. Krásne čistenie a krásne voňavé čakry vám želám…s láskou Arin :-)))

© Arin Jasnovidka 2012

Reklamy