Posolstvo Márie Matky na júl 2012

Milovaní,

znovu k vám prichádzam, aby som vám pripomenula, že som stále pri vás. Som v inej dimenzii, do ktorej zatiaľ nemáte prístup, ale moja láska k vám prúdi neustále.
Ženské energie, ktorých som predovšetkým reprezentantkou, ktoré keď sa spájajú, neznamená to, že sa spočítavajú, ale násobia. Netýka sa to len žien, ale ženských energií.
Leto, ktoré sa už začalo, má jej veľa. Treba si ju chodiť vychutnať k vode ako jej nositeľke. Ovlažujte svoje telá a mysle krásnou, jemnou, chladivou, ale silnou energiou vody. Vnímajte, ako k vám dokáže priľnúť, ako s vami splýva. Započúvajte sa do jej zvukov, šumu, ktorý upokojí, hojdá, ako nežná náruč matky. Nechajte sa unášať jej pokojom, ktorý lahodí vašej duši. Preciťujte srdcom, ako to je, keď ste kolom dookola obalení vodou, keď sa vaše telo vznáša a nechávate ho plynúť s prúdom, v ktorom sa nachádzate. Toto isté vás čaká pri prechode. Preto sa nebojte, ale v tom momente si spomeňte. Ste v bezpečí, pod ochranou, ste vedení láskou. Učte sa naplno oddať samým sebe. Učte sa nechať sa byť voľnými, odovzdanými. Nie je to ľahké, pretože ste stále v živote vedení mať seba i veci pod kontrolou. Nie je to potrebné. Žite tu a teraz. Nádherou slnečných dní a mesačných nocí.
Ženské energie preciťujte srdcom. Nie rozumom. Preto všetko, čo dokážete cítiť, vnímať, prežívať, je jej súčasťou. Častejšie sa započúvajte do hlasu svojho srdca, ktoré každé hrá inú melódiu. Spolu ale hráte ako jeden obrovský nádherný orchester v nekonečnom množstve farebných odtieňov zvukov. Len vy to zatiaľ nevidíte a nepočujete. Ale to príde. Keď budete viac počúvať svoju melódiu srdca, budete postupne počuť aj melódiu ďalšieho a ďalšieho človeka a vytvoríte duo, trio, kvarteto, kvinteto… až budete symfonický orchester. Ste ako svetielka, ktoré sa postupne spájajú do väčších a väčších svetiel, žiary, energie lásky, ktorá osvetľuje nielen temnotu na Zemi, ale v celom vesmíre a stvorenstve. Dosahujete až ku Stvoriteľovi, ktorý toto svetlo žehná a pomáha mu k jeho rozžarovaniu, skvalitňovaniu a zväčšovaniu.
Vaše srdcia majú neuveriteľnú a nesmiernu silu svetla a lásky, ktorými disponujete. Niektorí ju už používajú, niektorí začali a niektorí o tom nevedia. Vašou úlohou, ktorí to už viete, je stále viac žiariť a rozsvecovať ďalšie srdcia a životy ľudí do svetla. Toto je v súčasnej dobe najdôležitejšie. Čím viac a rýchlejšie sa to bude diať, tým rýchlejšie ako ľudstvo spoločne postúpite o ďalší stupienok vyššie. My, svetelní pomocníci, Majstri, vám v tom neustále pomáhame a s láskou žehnáme. Milujeme vás a ďakujeme za každé vyslané svetlo lásky.

S láskou

Mária Matka

Prijala dňa 1.7.2012 Janka Bálintová

http://www.facebook.com/SvetloZeny

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely.

Reklamy