Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad od 13. do 19. srpna. Jsem nyní na cestě do Austrálie a chtěla bych dnes pracovat s jednou z mých nejoblíbenějších karetních sad, Rady andělů na každý den. Když se mě lidé ptají, jakou karetní sadu by si měli zvolit, když s výklady teprve začínají, vždy doporučuji tuto karetní sadu, poněvadž poselství každé karty je napsáno přímo na ní, takže se mnohokrát ani nemusíte dívat do příručky ke kartám.
Tak jako vždy vyberu náhodně tři karty na následující týden, které reprezentují začátek, střed a konec týdne. Pojďme se tedy nyní podívat na andělská poselství pro nás všechny.

Nejprve se podíváme, jak společně začneme nový týden. Ach, to je hezké, je tu karta Hrajte si! Karta říká: „Naši drazí, je čas nyní na chvíli odložit práci. Nedělejte si starosti, neboť my se postaráme o naplnění vašich povinností. Hravost, uvolněnost a smích pozvednou vaši energii, a tak se vrátíte do práce s novou perspektivou a pozvednutou energií.“
Toto je záležitost, která se týká celkově srpna i září, kdy po nás andělé opravdu chtějí, abychom odpočívali. Aby si naše mysl odpočinula od starostí, aby si naše tělo odpočinulo od práce, a abychom se tím lépe připravili na to, co přijde zhruba během září, kdy se spousta věcí začne znovu odehrávat intenzivněji. Pokud momentálně nevíte, co byste měli dělat, toto je znamení, které vás vybízí k odpočinku a ke hře, obzvláště během tohoto týdne.

Podívejme se na střed týdne. Zajímavé, karta Oceán. „Hluboké modré moře promlouvá k tvé duši, uklidňuje ji a uzdravuje. Stačí dokonce, když si jen představíš, že se noříš do onoho léčivého lůna, z něhož povstal veškerý život. Ještě lepší je však nějaký čas u oceánu strávit. Dovol, aby jeho moc a krása odplavila všechny tvé starosti a strachy.“
I když třeba nežijete v blízkosti oceánu nebo nemáte možnost jít se k oceánu projít, může to pro vás znamenat koupel s mořskou solí. Mořská sůl se dá zakoupit v obchodech se zdravou výživou, někdy i v obyčejných obchodech v oddělení koření. Pokud byste si chtěli například udělat koupel s vonnými oleji, spíše bych vám do koupele doporučila okvětní lístky z květin. Mořská sůl slouží především k efektu očištění. Mořská sůl vás očišťuje. Vypadá to, že celý tento týden se bude týkat hlavně odpočinku a očišťování od minulosti, a přípravě na budoucnost.

Na víkend máme nádhernou kartu, která značí pokračování v introspekci, a je to karta Buďte k sobě upřímní.
„Nahlédni do svého srdce a poznáš, jaká je pravda. Je bezpečné přiznat si pravdu, neboť ti během všech nutných změn budeme vždy nablízku. Opři se o nás, čerpej z nás odvahu a sílu a dobře o sebe pečuj. Soustřeď se jen na své sny a touhy a přilétnou k tobě na andělských křídlech.“

Když se podíváme celkově na tento nadcházející týden – Hrajte si, Oceán, Buďte k sobě upřímní – je to čas, kdy máme jít dovnitř, dobře se o sebe starat a připravit se na to, co bude později následovat. Víkend, na který vyšla karta Buďte k sobě upřímní, se týká nějakých rozhodnutí. Co budete chtít udělat jako další krok, co si vaše srdce přeje, co vám radí vaše duše. Posaďte se na tiché místo a zeptejte se svých andělů: „Jaké změny byste chtěli, abych udělal/a?“ Jsou to velmi silná poselství a já doufám, že si uděláte na sebe čas, abyste přijali zprávy od svých andělů.

Posílám vám moc a moc lásky, andělských požehnání a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=-KYcQ5z62VY&
přeložila: Magda Techetová – Svět zázraku

Reklamy