Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26. srpna. Jsem nyní v Austrálii, takže jsem tyto výklady nahrála na video dopředu, což ale vůbec nevadí, protože výklady platí stále, i když se dělají dopředu, čas v tom nehraje roli. Dnes bych chtěla pracovat s vykládacími kartami Andělů romance. Tuto sadu jsem primárně vytvořila pro romantické vztahy, ale vypovídá také o vztazích, které máme k sobě samým nebo k našim andělům. Jako vždy vyberu tři karty, které reprezentují začátek, střed a konec týdne. Pojďme se tedy podívat, co nám andělé lásky chtějí sdělit pro nadcházející týden.

Kartou pro pondělí a úterý je Chemie. Tato karta říká: „Je zde přítomna velmi silná magnetická přitažlivost.“
Jak jsem již zmínila, tato karta promlouvá především k našim vztahům, a to k jakémukoli vztahu – ať už se jedná třeba i o našeho spolupracovníka nebo kamaráda. Nemusí se to přímo týkat romantické nebo sexuální přitažlivosti. Přitažlivost může vycházet ze spojení minulých životů, také může vycházet z toho, že máte s někým společný úděl a máte společně něco vykonat. Pokud jste momentálně single, může to být dobré znamení, že váš nový vztah bude obdařen silnou chemií a přirozenou přitažlivostí.
Tato karta také vypovídá o uplatňování zákonu přitažlivosti – ať se jedná například o rozhodnutí v oblasti vaší kariéry, nebo stěhování do nového domova – věřte především svému tělu a svému srdci. Nepoužívejte svou hlavu, abyste zkoumali, jestli budete úspěšní. Využívejte svou intuici a své cítění, protože pokud v souvislosti s tím pociťujete vášeň a silné emoce, vždy to znamená úspěch.

Podívejme se na střed týdne. Zde je karta Léčení rodinných vztahů. Říká: „Váš milostný život mnoho získá, když odpustíte svým rodičům.“
Poselstvím této karty je, že záležitosti týkající se vaší rodiny nebo také přátelských vztahů, pracovních vztahů nebo milostného partnera, jsou podvědomě ovlivňovány přesvědčeními a pocity vaší matky a otce. Také mohou být přímo ovlivňovány těmito osobami. Vím, že k tomu dospíváte znovu a znovu, že říkáte „Já na tom pracuji, já na tom pracuji“, ale toto může být konečné vyřešení dané situace.
Udělejte si během středu týdne čas o samotě a meditujte. Může to být pouhých pět minut kdekoli, nebo také před usnutím či po probuzení. Ze všeho nejdříve řekněte:
„Archanděli Michaeli, jsem připraven/a propustit tyto záležitosti týkající se mámy a táty (nebo jen jednoho z nich) nyní a navždy, a ve všech směrech času.“
Obvykle totiž zjistíme, že pokud řešíme nějakou věc týkající se mámy nebo táty, jedná se většinou o záležitost z minulého života – a první karta nám vyšla také v souvislosti s minulými životy a s karmickými záležitostmi, které potřebujete dořešit a vypořádat se s nimi, abyste se mohli posunout kupředu na vyšší cestu lásky, kterou si přejete a zasloužíte.

Co máme na víkend? Ale! Toto jsme si právě řekli – Zasloužíte si lásku. A tato karta říká, že jste hodní lásky, což skutečně jste! Andělé poukazují na nádhernou malbu ženy s lukem a šípem, a Cherubíny za jejími zády. A říkají nám k tomu: Určete si svůj cíl. Co je vaším přáním? Co byste rádi? Ať už je to láskyplný vztah nebo něco jiného ve vašem životě, co milujete. Poukazují také na rozbouřenou řeku, ve které žena stojí. I když se může zdát, že události okolo vás jsou divoké, šílené a stresující, zůstaňte klidně a pevně stát na nohou. Na obrázku je to nádherně vidět. Postoj této ženy je velice silný a ona je zaměřena jedině na svůj cíl. Tomu se věnujte během víkendu. Hezky to navazuje na minulý víkend, kde jsme byli vedeni k tomu, abychom k sobě byli upřímní. Toto všechno jsou přípravy na to, co si přejete. A věřte, že to vše se ubírá směrem, kterým kráčíte.

Toto je velmi silný výklad. Ať už se týká vašeho milostného života nebo celkově vašeho života, cítím velmi dobře, že bude docházet k léčení a uzdravování starých záležitostí, a také k soustřeďování se na vaše přání.

Posílám vám mnoho a mnoho lásky, andělských požehnání a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=7oslHDDQeew&
přeložila: Magda Techetová – Svet zazraku

Reklamy