Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27. srpna do 2. září. Dnes bych chtěla pracovat s vykládacími kartami Kouzelní jednorožci. Je to karetní sada, kterou jsem vytvořila pro děti. Také však promlouvají k vnitřnímu dítěti každého dospělého. Protože nyní dostáváme tolik poselství ohledně péče o sebe samé, starání se o sebe a minulý týden jsme i dostali zprávy ohledně minulých životů, ráda bych to prověřila právě ve spojení s jednorožci, kteří jsou známí samotnou čistotou andělů země, jsou spojeni i se samotným elementem země. Kromě toho se také podíváme dovnitř, do našeho nitra, kde se stále a vždy nachází malá holčička nebo malý chlapeček.
Vyberu tedy náhodně tři karty, které reprezentují začátek, střed a konec týdne, a podíváme se, co nám kouzelní jednorožci chtějí sdělit.

Tak, tohle je velmi zajímavé, protože jsme dostali tolik zpráv a poselství z víkendů, týkajících se toho, že máme podnikat introspekci a zaměřovat se na své cíle. Tato karta nás však nabádá k tomu, abychom si dopřáli nějaký čas, než uděláme nějaké důležité rozhodnutí. Jak napovídá název karty Ráno budete moudřejší: „Ráno, až se vzbudíte, budete mít lepší nápad o tom, co podniknout a do té doby odpočívejte.“
Co nám tím chtějí říct? Netlačte na nic. Nevyvíjejte násilí na svá rozhodnutí či změny v tomto čase. Pokud zápasíte s tím, zda udělat tohle či něco jiného, tato karta vám říká, abyste se zklidnili, nadechnuli se a dopřáli si přestávku. Může to doslova znamenat jednu noc, ale také to může být delší čas. Připomínají nám: Nevyvíjejte násilí, aby se cokoli uskutečnilo. Hlavně proto, že můžete ještě potřebovat více informací. Na druhou stranu tím také potom získáte jasné vedení, Běž tímto směrem! a to bez odkladů.
Moc se mi líbí obrázek na kartě, kde se dívka dívá přes údolí a vyčkává, dokud neodplynou všechny mraky. A to je přesně to, co tato karta znamená.

Oooh, tohle je nádherné. Tady máme odpověď na všechno, co nám dělá starosti. Název karty je Láska a karta říká: „Odpovědí, kterou hledáš, je láska.“
Ve středu týdne možná přijde nějaký stres, nebo také nějaké konflikty ve vztazích. Poselstvím této karty je, že se máme povznést nad onen veškerý stres a přestat se dívat na ego druhých lidí, protože ego nás vždy pouze znepokojuje a nahněvává, takže když se budete zaměřovat na ego druhých lidí, vždy se vám dostane pouze dalšího znepokojení a hněvu. Pokud chcete zůstat v míru, pak se dívejte až za jejich ego a vnímejte lásku. V žádném případě to neznamená, že se s těmito lidmi musíte stýkat nebo s nimi být, ale znamená to, že vaše psychika a emoce mohou být ovlivněny, pokud se rozhodnete dívat se na druhé lidi skrze oči strachu, ega.
Ve středu týdne tedy pamatujte na slovo Láska. Nebo pokud vlastníte tuto karetní sadu, vytáhněte si tuto kartu a nechte si ji na očích, např. na ledničce, na zrcadle nebo na okně. Tím si budete neustále připomínat, že ať se děje cokoli, pak odpovědí je láska.

Juu, tohle se mi líbí. S tím, jak se dostáváme k víkendu, přichází nám karta Šťastné překvapení. A to je vždy nádherné. Tato karta vždy symbolizuje, že se stane něco krásného. Toto je vždy znamení toho, že vaše práce na zhmotňování, vizualizaci, modlitbách a afirmacích skutečně zabírá, ovšem zatím v zákulisí. A vy možná vůbec netušíte, co všechno se právě teď děje, může to naprosto překonat vaše očekávání, a pak se to najednou stane. Boom! a najednou je tu šťastné překvapení. Přímo na tento víkend.

Podívejme se na to. Vypadá to skutečně na nádherný týden. Navazuje to také na zprávy, které jsem dostala od andělů ohledně měsíce září, kdy nás vybízejí k tomu, abychom si dopřáli čas o samotě, vydali se do našeho nitra a pečovali o sebe. Je to stejné jako kdybyste dělali úklid v domácnosti v sobě samých. Když v narazíte na něco, co vám nahání strach, čeho se bojíte, čelte tomu, postavte se tomu, běžte dál i skrze to. Ukažte si sami sebe a milujte sami sebe.

Jednorožci nám pro tento týden říkají: „Všechno je to o lásce a o věcech, které k vám nyní přicházejí. Udržte si víru, potřebujeme vás. Jste velmi výjimeční a také vaše životní poslání je unikátní. Jedině vy ho můžete naplnit.“
Proto také potřebujeme odpočívat, být zdraví a starat se o sebe. Můžeme se do toho pustit všichni společně.

Posílám vám mnoho lásky, mnoho Aloha! a andělských požehnání.

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=7Ae0AqT_qgk&
přeložila: Magda Tachetová

Reklamy