Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9. září. Ach, už tady máme září. Mění se nám roční období a zatímco se mění roční období, můžete cítit, že přicházejí změny i k vám spolu se silnými energiemi a pocity. Protože se jedná o velký vzestup a klíčem k němu je neodporovat mu. Opravdu se odevzdat, nechat odejít vše staré a dovolit Bohu, aby nám pomohl. Naše vyšší já je napojeno na radost a lásku a také na důvěru.

Dnes budeme pracovat s Vykládacími kartami Archanděla Michaela, anděla síly, odvahy a ochrany, který je tu pro každého z nás, aby nás ochránil před následky strachu a pomohl nám se od nich osvobodit. Uděláme tedy totéž co každý týden, zamíchám karty a náhodně vyberu tři z nich, které budou symbolizovat začátek, střed a konec týdne.

Podívejme se, co máme na začátek týdne. Ale, zajímavé! Pomáhají vám andělé lásky.
Tato karta nikdy nevychází. Proto, když už vyjde, je to skutečně znamení. Andělé říkají, že to znamená jak Božskou lásku, tak lásku univerzální i lásku romantickou. Říkají, že jste pracovali na tom, abyste otevřeli své srdce, propouštěli jste mnoho starého, odpouštěli jste, věnovali jste se manifestaci, jako například afirmacemi, vizualizací, sněním apod. v rámci svého milostného života. Přesto to nemá pouze romantický význam (i když z velké míry ano), ale také to znamená nové přátele, zdravé vztahy s druhými lidmi a také zdravý vztah k sobě samým a k Bohu.
Modlitba na této kartě zní: „Strážní andělé mé velké lásky, děkuji vám, že připravujete mě i ji na milostný vztah, že nás motivujete k tomu, abychom provedli zdravé změny v životě, a že zařídíte, abychom se mohli setkat. Děkuji vám, že nám pomáháte poznat jeden druhého a dodáváte nám odvahu se seznámit, abychom pak mohli spolu začít důvěrný vztah.
Je to tedy znamení, že si máte pozorně všímat nových lidí ve svém životě, nebo také někoho ze starých přátel, s nímž se může vztah vyvinout v něco více než jen v přátelství. Nádherný způsob, jak začít nový týden, s krásnou láskou.

Podívejme se na další kartu, Sebeúcta. Andělé říkají, že to souvisí s první kartou – abyste si udržovali vysoký standard, udržovali dobrá pouta s ostatními, a přesvědčili se v rámci svých vztazích, že jste respektováni a když toto uděláte a budete si udržovat respekt ve svých vztazích (i ve vztahu k sobě), dosáhnete vyšší sebeúcty, sebedůvěry a odvahy. Téma tohoto týdne bude „Buďme k sobě čestní!“ A také se postarejte o to, co vám již neslouží.
Modlitba týkající se středu tohoto týdne zní:
„Drahý Bože a andělé, děkuji vám, že mi pomáháte vidět sebe sama tak, jak mě vidíte vy: očima lásky. Děkuji vám, že mě ctíte a respektujete – prosím, pomozte mi, abych totéž dokázal/a já vůči sobě, a dodejte mi odvahu postavit se za sebe sama. Prosím vás o ochranu ve všech svých vztazích, abych byl/a obklopen/a milujícími a laskavými lidmi.“
Máme před sebou týden týkající se vztahů.

Podívejme se, co nám archanděl Michael řekne k víkendu. Je to čas pro zhmotňování. Karta má název Zapoj svou fantazii… a uvidíš odpověď.
Říká nám, že toto se ještě více týká vztahů. Mám jeho vizi, kde nás žádá, abychom si udělali čas na pobyt venku, hlavně někde, kde jsou květiny, zelený porost, stromy, vodní tělesa, a skutečně se o tomto víkendu napojili na moc přírody. Andělé nás nabádají, abychom opravdu používali sílu našich představ, což znamená naše vizualizace, naše sny, naše vyšší zájmy a přání, která máme sami pro sebe, pro rodinu a pro svět.
Modlitba na této kartě říká: „Milý Bože, děkuji ti, že mi poskytuješ moudrost a tvůrčí schopnosti vidět tvé zázraky jiným a nečekaným způsobem. S vděčností a laskavostí přijímám tvoji pomoc při [popište situaci] a vážím si jí.“

Andělé říkají, že poslední dvě karty se také týkají přijetí moudrosti. Je to tedy týden, kdy budete respektovat také svou mysl a projevíte ho i veškeré moudrosti, všemu, co jste se naučili. Jste v jednotě s Božským zdrojem inteligence. A opravdu, opravdu prosím pamatujte na to, abyste respektovali svou mysl a svou inteligenci. Hlavně také respektujte své pocity. Pokud jste byli někým manipulováni, vaše pocity, vaše mysl a vaše tělo vám to dají najevo. Věřte těmto pocitům, neboť jsou oprávněné. Pocítíte také větší integritu s lidmi okolo sebe, protože budete šťastnější, když s nimi budete pobývat, a také se budou probouzet některé staré vztahy. Ať už v milostných nebo přátelských vztazích potřebujete cítit, že vás druzí respektují. Potřebujete cítit, že je bezpečné ponechat si mezi nimi své srdce otevřené. To jsou přesně ti lidé, s nimiž bychom měli pobývat. To jsou lidé, kteří nám pomáhají dobít si baterie, skrze vychutnávání si tohoto světa, ale také jsou důležití pro naše životní poslání.

Čeká nás nádherný týden, v němž vstoupíme do světa vztahů. Obklopte své vlastní nitro i své okolí energií archanděla Michaela. Posílám vám mnoho lásky a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=fDGW1npAba8&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy