Ahoj, tady je Doreen a toto je váš karetní výklad pro týden od 10. do 16. září. Dnes bych chtěla pracovat se svou druhou karetní sadou, kterou jsem vytvořila, a prvními vílími kartami – Léčení s vílami, neboť jsou tolik spojeny s naším životním prostředím a nacházejí se také v naší mysli, když se tady nyní zabýváme životním prostředním, chráníme delfíny, velryby a všechna zvířata a také samotný lidský druh. Podívejme se, co nám víly chtějí sdělit pro tento nadcházející týden a jaká poselství mají pro náš osobní život i pro naši matičku Zemi.

Pro pondělí a úterý je tady karta Odpoutání.
Tato karta říká doslova, že se máte pustit všeho, co vás trápí a znepokojuje. Protože když se něčeho držíte, nemůžete se pohnout dál. Nemůže dojít k žádnému pokroku. Proto vám tato karta připomíná, že pokud chcete pomoc, nechte to být, abyste mohli být podpořeni a mohlo k pomoci dojít.

Podívejme se na střed týdne, ať vidíme, s čím to souvisí. Rodiče a děti. Dobře. Tedy střed týdne se bude týkat záležitostí rodiny. Pokud si vzpomínáte, minulý týden jsme hodně řešili vztahy a teď to vypadá, že to bude pokračovat. Když se podíváme na tyto dvě karty dohromady, je možné, že se bude jednat o nějaký stres v rodině, a tato karta vás vybízí, abyste dosáhli této nové úrovně svého duchovního zdokonalování, na které se učíte propouštět a nechat být. Víly poukazují na obrázek na kartě, kde je žena obklopena temnotou, ale v samotném středu se nachází světlo a na jejím rameni sedí motýl, který symbolizuje transformaci a změnu. Ve vaší rodině dochází k pozitivním změnám, ale můžete se cítit jako byste byli obklopeni temnotou, můžete se cítit opuštění a osamělí, slabí nebo v depresi, a opět nás to navrací k odpoutání – propuštění věcí a dovolení Bohu, aby pomohl. Můžete použít jakékoli své duchovní prostředky jako například modlitby. Jak víte, když máte kvůli něčemu starosti, nepomáháte tím ničemu. Budoucnost sice není pod vaší kontrolou, nicméně můžete vyslat modlitbu a svá slova k Bohu již v začátcích vašich obav, “Prosím Bože, pomoz mi s tím.” a ihned pocítíte společnost.

Podívejme se, jak to bude probíhat o víkendu – Detoxikace. Proděláváte detoxikaci nyní celý měsíc, máme měsíc andělské očisty na mé oficiální stránce, a tady nám to pokračuje. Zpráva je velmi, velmi jasná. Tady se to týká především očišťování vaší energie. Pokud procházíte těžkostmi ve vaší rodině nebo v jiných vztazích, nezapomínejte očišťovat svou energii po takových zážitcích. Také poukazují na obrázek na kartě a připomínají, že koupel s mořskou solí je na to skvělá. Můžete se vykoupat v jezeře nebo v moři, nebo pokud si budete kupovat mořskou sůl, najdete ji vždy v oddělení koření v obchodech s potravinami či se zdravou výživou. A očišťujte se, jak jen můžete. Podobně jako na nádherném obrázku víly, používejte květiny a květinové esence. Dopřejte si svůj čas a vychutnejte si opravdu tu chvíli, kterou věnujete sami sobě.

Čeká nás krásný týden, kdy budeme ještě stále zohledňovat naše vztahy a dostává se nám velmi jasného vedení v podobě propouštění věcí, zaměření se na náš vlastní život a naše změny, a především nechávejte odcházet starou energii, detoxikujte. Jsme tady pro vás, pokud potřebujete podporu v detoxikaci, tak na oficiálním facebooku Doreen Virtue je sedm dní v týdnu vždy někdo, kdo se o to postará a kdo vám může pomoci. A především andělé jsou s vámi neustále, takže je nezapomínejte žádat o pomoc.

Posílám vám mnoho lásky a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=bYzg1l9Twt4&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy