Ahoj, tady je Doreen Virtue, a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23. září. Ráda bych dnes odpověděla na vaše otázky, které možná máte v souvislosti se svým životním posláním, a to prostřednictvím vykládacích karet Smysl života. Vyberu náhodně tři karty tak jako každý týden, které reprezentují začátek, střed a konec týdne.

Podívejme se na začátek tohoto nadcházejícího týdne od 17.září, první kartou je karta Krystaly. Zajímavé. Říkají: „Vaše spojení s krystaly a drahokamy je kanálem pro léčivou energii.“
To bylo první, co jsem uslyšela, když jsem otočila tuto kartu – energie. Abyste se spojili se Zemí, abyste se uzemnili. Uzemněte se, nenechte se vtáhnout do starostí, nenechte se vytočit či znepokojit tím nebo oním, uzemněte se. Říkají, že tato karta souvisí skutečně především s tím, vrátit se nohama na zem, vychutnávat si každý okamžik, cítit své tělo, a doslova také pracovat s krystaly, kameny a kontakt s křišťálovými dětmi.

Když se dostáváme ke středu týdne: Léčitel. Zde je také souvislost, protože krystaly souvisejí s léčivou energií. Tato karta říká: „Máte duchovní dar léčení a také přání ho sdílet s druhými.“
Existuje nějaká práce, kterou máte vykonat v souvislosti se svým životním posláním. A to nejen ohledně vašeho vlastního léčení, emocionálního či fyzického, ale také léčení druhých. Může to být něco, co se pro vás stane profesí.

Podívejme se dále. Umělec. Andělé říkají, že karty Krystaly a Umělec jsou propojeny, neboť se jedná i o vaše estetické vnímání a vyvážení barev. „Zapojení uměleckých aktivit vám přinese velký zisk do vaší kariéry i do dalších oblastí vašeho života.“
Tento výklad je přímo doslovný pro ty z vás, kteří se zabýváte léčením pomocí krystalů, barev nebo skrze umění, včetně hudby a písní. Také říkají, že to souvisí i s aplikací feng-shui a vnesení více krásy do vašeho prostoru, očištěním prostoru od hrubých energií, a také vnést něco nového do prostoru, neboť to přinese i novou energii.
Pokud si manifestujete kariéru, která souvisí s léčením, máte velkou podporu. Andělé říkají, že toto je odstartování. Jinými slovy je to čas, během kterého budete sbírat mnoho své energie, abyste mohli odstartovat podobně jako raketa, přímo do nové změny, do nádherné nové změny, která se z části bude týkat vaší kariéry.

Miluji tento výklad a také miluji tyto karty. Ráda bych s nimi pracovala více, neboť jsou tak bohaté a různorodé! Jsem moc ráda, že se spolu můžeme spojit skrze youtube. Jsem teď na cestách, takže má show v rádiu bude opakování z 5. září. Další živé vysílání bude 26. září. Do té doby posílám mnoho lásky a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=qIhEZ_0KqOc&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy