Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29. října do 4. listopadu. Jsem tolik okouzlená tím, že už je listopad! Rok 2012 plyne tak rychle!
Jsem moc poctěna, že mohu dnes znovu pracovat s karetní sadou Marie, královna andělů. Matka Marie je mou ženskou hrdinkou a také modelem, neboť je velmi ženská, velmi silná, je tak milující, čistá a odpouštějící, ale také je první, která řekla Ne. Zkrátka zbožňuji její sílu a čistotu. Samozřejmě je také matkou Ježíše.
Dnes budeme pracovat s její energií a toto se s tímto balíčkem děje pořád – že karty samy vyskakují. Jen je míchám a ptám se na vedení pro následující týden. Procházíme nyní velmi intenzivními cykly a cestami. Máme tady červenou růži, což je symbol Matky Marie. Lidé, kteří se s Marií setkali, velice často popisují, že najednou ucítili vůni růží, i když nikde nebyly fyzicky přítomny.

Podívejme se na pondělí a úterý. Soucit. Každá z těchto karet přináší afirmaci v souvislosti s vlastnostmi a hodnotami Marie, a tato karta říká: „Jsem milý/á a ohleduplný/á k sobě i druhým.“
Zdá se, že zde pokračujeme ve stejném duchu jako v minulém týdnu, kdy nás archandělé velmi jasně nabádali k tomu, abychom se o sebe starali a dopřávali péči sobě samým. U této karty získávám v energetické rovině úplně stejný dojem, a to ve smyslu odpuštění sobě samým a soucitu se sebou. Karta sice mluví i o druhých lidech, avšak momentálně se to týká především vás. Zeptejte se sami sebe, ve které oblasti jste na sebe uvalili břemeno, kde jste se odsuzovali a cítili vinu. Zhluboka se nadechněte a zavoláme Matku Marii právě teď. Je naprostou léčitelkou srdce, emocí a duše.
„Matko Marie, prosíme tě, abys nyní přišla k nám všem, a pomohla nám odpustit si, co si myslíme, že jsme udělali nebo neudělali. Pomoz nám propustit pocity viny a ohrožení a zvýšit sebeúctu.“

Jak se dostáváme ke středě a čtvrtku, máme zde kartu Ježíš. Toto není Ježíš, jakého možná znáte z nejrůznějších náboženství, v nichž jste byli vychováváni skrze pocity viny a strachu. Já se s Ježíšem spojuji jako se zosobněním čisté moudrosti, čisté lásky a jako s někým, kdo dokonale odrážel Božskou velikost. Karta říká: „Modlím se za Ježíšovu pomoc a vedení v této situaci.“
Vím, že někteří z vás, kteří sledujete tento výklad, se nacházíte ve velmi zoufalé situaci a potřebujete zoufale pomoc. Dovolte mi, abych vám Ježíše doporučila, nezávisle na tom, co prožíváte. Já s Ježíšem pracuji hodně, i když o něm moc nemluvím, protože jsem zjistila, že spousta lidí mu nerozumí, že se ho bojí nebo se cítí vinni za to, že vyslovujeme jeho jméno. Ujišťuji vás však, že ho můžete o pomoc požádat kdykoli a vůbec nezáleží na tom, jaké máte náboženské vyznání – Ježíš může pomoci každému.

Na víkend nám tu vychází karta Integrita. Karta říká: „Věřím své schopnosti rozpoznat, co je pro mě pravda.“ A zpráva, která s tím přichází velmi jasně a hlasitě, je, že máte být naprosto čestní sami k sobě, stát si za tím, čemu věříte, a hlavně dostat svůj život do souladu s tím, čemu věříte. Poukazují také na obrázek Marie s dítětem. Týká se to i toho, co je dobré pro vaše dítě, stejně jako pro vaše vnitřní dítě.
Integrita znamená dostat svůj život do souladu s tím, čemu věříte. Pokud ve svém životě podle toho jednáte a cítíte se kvůli tomu zahanbeni nebo vinní, zavolejte si nebeskou pomoc, aby vás těchto návyků zbavila. Pokud máte problém s chutěmi na jídlo nebo závislostmi, zavolejte si nebeskou pomoc, aby vás zbavila těchto závislostí.

Pak zde máme ještě kartu, která vypadla navíc jako dodatečná tečka za výkladem, a je tak nádherná – Radost. Tato karta nese velmi důležité poselství: „Když si vychutnávám tento okamžik, vzdávám díky za svůj život.“
Tak pravdivé. Tím, že si užíváte tento přítomný okamžik, vzdáváte Bohu díky za život samotný. Není žádný důvod dělat si starosti kvůli budoucnosti nebo se zamotávat do strachu. Kdykoli se tak cítíme, je třeba zavolat si o pomoc.
„Bože, Ježíši, Matko Marie a andělé, pomozte nám všem propustit veškeré obavy nebo nízké energie, ve kterých setrváváme ve své mysli, srdci nebo těle a pomozte nám spojit se s vyšší radostí.“
Tato nádherná radostná energie je samotnou Boží vůlí a Božskou esencí. Náleží nám všem. Pamatujte si prosím, že je pro vás bezpečné být šťastní.

Přeji vám krásný týden, posílám vám mnoho lásky, a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=pFklvmycKKw &
přeložila: Magda Techetová

Reklamy