Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11. listopadu. Vzhledem ke všem těm zemským změnám, které nyní prožíváme, bych se chtěla spojit se samotnými anděly Země, známými jako víly. Jsou stejně tak skutečné jako strážní andělé nebo archandělé. Žijí velmi blízko země, aby mohly pomáhat našemu životnímu prostředí, naší planetě a zvířatům. Chtěla bych se jich proto zeptat na poselství pro následující týden, a to především s ohledem na naše bratry a sestry, kteří jsou postiženi hurikánem Sandy. Oni i naše planeta jsou v našich modlitbách, stejně jako každý.
Při výkladu náhodně vybírám tři karty.

Kartou pro pondělí a úterý je Zima. To je zajímavé. Karta sice říká „Vaše modlitby a afirmace se plně zhmotní v zimních měsících.“, ale karty jsou dělané tak, aby pro nás měly přesný význam na naši situaci. V tomto případě poukazujeme na to, že karta se týká počasí. Týká se zimní bouře, týká se ukončování cyklů, které zima symbolizuje, a víly také poukazují na obrázek v souvislosti s očišťováním. A to je zpráva, kterou jsem i já dostala od andělů, je to pro nás všechny – abychom pozvedli své vibrace tak vysoko, jak to jen je možné, skrze následování našeho vnitřního vedení. Zbavení se jedů, uskutečnění zásadních životních změn, i když si možná nejste teď jisti, zda je udělat, běžte dál ve víře. Pokud máte meditovat, modlit se, nebo jakýkoli způsob pozvednutí vibrací vám vaše vnitřní vedení doporučuje, teď je na to čas. Nemějte strach z toho, co přichází, ale mějte k tomu respekt.

Ke středu týdne máme kartu Dokonalé načasování. Co nám tyto dvě karty společně říkají, je to, že všechno, co se nyní děje, skutečně je v Božském řádu, i když je v tom tolik bolesti. Není Božím záměrem, aby kdokoli trpěl, je to kvůli tomu, že Země nyní potřebuje těmito změnami projít, ať už z jakéhokoli důvodu, třeba čištění.
Ale stejně tak se to týká vašeho vlastního Dokonalého načasování. Pokud jste tedy vedeni k tomu, abyste se přestěhovali, abyste odešli ze zaměstnání nebo z nějakého vztahu, toto je ten pravý čas. Udělejte to teď. Ukazují mi otevírající se bránu. Toto je pro vás chvíle pohnout se kupředu. Ukazují na obrázek na kartě, kde víla odlétá pryč.

Ah, tady to máme zase. Rozlučte se se starým, přivítejte nové. „Zakončili jste jednu část svého života a nyní začínáte novou, mnohem lepší.“

Co nám to dohromady dává za poselství? Zima znamená ukončování také spirituálně. Věci se posunují. Nechte je jít. Nesnažte se na ničem lpět, nesnažte se nic kontrolovat. Dělejte to nejlepší, co můžete, tím, že si budete udržovat čistou, střízlivou mysl zbavenou jedů. Budete moci lépe naslouchat a věřte mi, nyní je čas, kdy potřebujete naslouchat více, než kdy předtím. Je to tedy ukončování, ale stejně tak je to o přivítání něčeho nového a mnohem lepšího, než bylo to, co jsme nechali jít pryč.

Posílám vám mnoho lásky a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=HorHzcCFtp4&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy