Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.listopadu do 2.prosince. Dnes budeme opět pracovat s vílami, abychom se dověděli něco o sobě samých a také našem spojení s Matkou Zemí. Chtěla bych se zeptat na poselství o tom, co se nyní děje. Minulé tři výklady nás nabádaly, abychom si udrželi naši víru a vytrvali, protože všechno spadá do Božského plánu, tím, že odchází všechno staré, co již nefunguje, a přichází nové.
Tak jako vždy pouze karty míchám a vybírám ty, které upoutají mou pozornost a věřím tomu. Takto to praktikuji už mnoho let.

Když se dostaneme k začátku týdne, máme tady kartu Čas ztišení. Asi nejdůležitější věcí, kterou mi víly ukazují, je, že víla na obrázku sedí venku v přírodě a tráví čas o samotě. Říkají nám, abychom se šli projít ven, ať už je jakékoli počasí. I pouhých několik minut v přírodě vám pomůže znovu se napojit na sílu a synchronizující rytmy Země. Říkají, že božské načasování je klíčem k celosvětovému úspěchu a dobrého načasování dosáhneme snadněji, když budeme v kontaktu s Matkou Zemí. I kvůli tomu můžete třeba cítit nutkání začít jíst místní organické a čerstvé produkty, protože energetický otisk zemské energie je v každé nové zelenině nebo plodu. Připomínají nám nyní, že to všechno nám velmi pomůže, hlavně časté procházky po venku. Věřte, že je na to pravá chvíle a je to pro vás užitečná investice.

Ve středu týdne, ah, to je úžasné, a také je zajímavé, že obě tyto karty mají na obrázku vodu. Je to karta Vyhodit si z kopýtka. Tyto karty nám připomínají zásobu vody. To může znamenat, že se máte starat i o vodní tělesa ve vašem okolí. Možná je to pro vás zpráva, že si máte pořídit filtr na vodu nebo nějaký očišťující systém na vodu. Není se tu čeho bát, ale zdůrazňují nám, že pro nás budou vodní tělesa podstatná.
Karta Vyhodit si z kopýtka znamená především čas oslav a také navrácení rovnováhy – pokud třeba nyní procházíte nějakými těžkými energiemi, nebo jste napjatí, nahněvaní, nebo si děláte starosti (a to jsou všechno naprosto přirozené pocity, všichni si tím procházíme), potřebujete to vyvážit časem na hraní a uvolnění.

A na konec, zde je velké poselství pro vás – Vnitřní síla. Tato karta říká, že jste silnější, než si myslíte. A také že jí máte mnohem více, než si myslíte. I když si myslíte, že už žádnou sílu nemáte, vždycky ji máte. Takže se nevzdávejte a mějte v sebe víru. Podobně jako na obrázku, můžete si třeba představit sami sebe, jak sedíte na měsíci a v rukou držíte hvězdu. Vyberte si jakoukoli vizi, která vám pomůže udržet si odstup od toho, co se děje. Vraťte se zpátky k oné duchovní pravdě, a to, že my všichni jsme duše a že my všichni máme Božskou tvořivou sílu uvnitř sebe i všude okolo. Vždy, když ji zavoláme a uvědomíme si ji.

Užívejte si svůj život – to je asi největším poselstvím pro celý tento týden. Užívejte si svůj život bez ohledu na to, co se děje kolem vás. Užijte si každou jedinou minutu a prosím, nenechte své ego, aby vám nalhávalo, že si svůj život vychutnáte až v budoucnosti, nebo až za nějakých jiných podmínek. Právě teď je ten jediný čas, který je pro vás darem, je to přítomnost, a je to VÁŠ čas.

Posílám vám mnoho lásky a také mnoho modliteb pro vás i vaše milované a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=wdpkU5_VJuY&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy