744_384029501684628_563083057_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16.prosince. Páni, všechno to tak rychle utíká, už jsme skoro na konci roku a na konci prosince, a tolik strachu je nyní všude okolo kvůli tomuto měsíci – je to prostě šílené. Abych se přiznala, já a Michael (Doreenin snoubenec, pozn. překl.) jsme se tento týden měli brát, ale oba jsme cítili, že s tím vším strachem, kterého je všude plno, to bude muset počkat, je to všechno prostě příliš intenzivní. Oba pracujeme nonstop a snažíme se pročišťovat tento strach. Posíláme vám všem lásku a světlo a také budeme organizovat velké modlitby dne 12.12. 2012, což se týká také mé rádiové show ve středu na hayhouseradio.com. Víme, že i vy se hodně modlíte, a tyto modlitby fungují! Takže pokračujte ve skvělé práci!

Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělských snů, které budou velmi brzy vydány. Vytvořila je moje snacha, Melissa Virtue, žena mého syna Granta, který napsal knihu Andělská slova. Jsou dynamická dvojice. Ona je vykladačka snů a je vlastně tou nejúžasnější vykladačkou snů, jakou jsem kdy měla to štěstí poznat. I mně samotné pomáhá porozumět mým snům. Vytvořila sadu 55 karet, které nám mohou poskytnout vedení a pomoci nám naše sny vyložit. Je to dost odlišná sada karet, než na které jsem zvyklá, teprve se s nimi učím pracovat, takže v tom nejsem moc sběhlá, ale pojďme se podívat, jak se nám vyvede výklad na další týden s těmito kartami. Jsou velmi magické a nádherné, a hlavně jsou jemné – to zbožňuji na Melisse nejvíce, její něžnou energii. Mimochodem dělá také interpretace snů skrze svou webovou stránku, moc vám ji doporučuji, najdete ji, když zadáte do vyhledavače Melissa Virtue.

Tak jako každý týden, vyložíme tři karty, které reprezentují začátek, střed a konec týdne. Je to velmi intuitivní, nepřemýšlím nad tím dvakrát, zkrátka která karta mě zaujme, tu vyberu. Podíváme se na každou kartu zvlášť a poté i na to, jak spolu souvisejí všechny dohromady.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Jednorožec, jedna z mých nejoblíbenějších bytostí. Poselství, které tato karta nese, se týká Nevinnosti, Důvěry a Čestnosti. Mohu také dodat, že jednorožci souvisejí i s čistotou a s nevinností, jakou mají děti. Rovněž to znamená dětskost a hravost – to tu máme na pondělí a úterý. Vedou mě také k tomu, abych poukázala na to, že jednorožec ustupuje. Máme ustoupit stranou od všeho, co nás omezuje. Hádám také, že se to týká probouzení, které nyní probíhá.

Pro střed týdne je tu karta Ametyst. Psychické schopnosti – opravdu se to týká probouzení. Ametyst souvisí s novými návyky v chování, stejně tak s osvobozováním se od starého. Mám pocit, že jednorožec je symbolem odchodu od slepé důvěry. Jste pravdiví a dokážete vidět skrze mlhu, nicméně někteří lidé nejsou tak upřímní a místo abyste se kvůli tomu uzavírali, se raději o to více napojujte na vyšší vědomí skrze svou intuici, v čemž vám mohou pomoci také krystaly.

Ke konci týdne je tu karta Průvodce sny. To se týká také vašich učitelů a strážců. Když sníte, dostáváte poselství od svých andělů, duchovních průvodců, učitelů nebo strážců z „druhé strany“.

Toto všechno se týká důvěry ve vaši intuici. Opravdu buďte otevření věcem, které přijdou, a které se třeba vůbec nebudou podobat ničemu, co jste kdy zažili. Zdá se, že celý tento týden bude o procesech v našem nitru. Všímejte si svých snů, ať už během spaní nebo v denním snění. Také se jedná o vaše záměry a cíle, o nichž sníte. My všichni máme kromě toho všeho i denní sny, a právě tam vstupují naši duchovní průvodci a dávají nám svá poselství. Když toto poselství obdržíte, a především v tomto týdnu, kdy je opona povytažena, věřte jim. Věřte jejich vedení a podle toho pak podnikejte kroky, které jsou zapotřebí, a to bez jakéhokoli odkladu nebo zdržování. Pokud si nejste jisti, zda se jedná o skutečné vedení nebo ne, požádejte o znamení, o potvrzení a o jasnost, pokud zprávě nerozumíte. Oni vám odpovědí! To je způsob, jakým my všichni dostáváme vedení – skrze žádost a následně skrze naslouchání.

Je to velmi mocný týden a já cítím, že nás v něm čeká ohromný duchovní růst. Mnoho nových informací, mnoho nových způsobů, jakými se budeme dívat na věci, a samozřejmě se také modlíme za to, aby se veškerá temná energie povznesla od naší planety a především od lidí, kteří pracují v armádě a oblasti financí, kteří pobývají v prostředí plném korupce a podvádění. Víme, že i oni jsou stejně tak Božími dětmi jako my všichni, a že jsou pouze zneužíváni temnými silami. To je pak destruktivní vůči nám všem. Oni mají také svou svobodnou vůli a sami se rozhodli být v nesouladu s naší svobodnou vůlí. My si volíme mírumilovný, zdravý svět, kde je dostatek hojnosti pro nás všechny, zatímco síly temnoty dělají přesný opak.

Můžeme proto požádat o zásah Boha, vyšší Já, Vesmír, Ježíše, Matku Marii, anděly a archanděla Michaela:

„Děkuji vám za to, že pozvedáváte a odnášíte pryč všechny nižší síly a energie, všechny záležitosti založené na egu nebo strachu, záležitosti založené na pocitech nedostatku, a všechny zlé, nebo i démonické síly prosím pozvedněte nad naši planetu, přeměňte je a pročistěte mysli nás všech – obzvláště našich vůdců a lidí ve vládách tak, aby svobodná vůle nás všech byla v souladu s Božskou vůlí lásky a míru. A tak se staň.“

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Uslyšíme se ve středu ve vysílání na hayhouseradio.com. Do té doby vám posílám mnoho andělských požehnání a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=hQdZa3VYC9g&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy