541420_411788245575420_1533549187_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 4. do 10.února. Tentokrát to uděláme trochu jinak, protože jsme na cestách. Michael a já slavíme naše výročí na ostrově Lanai, kde se nachází Zvířecí záchranné centrum, bez jakýchkoli klecí, omezení a ve veškeré svátosti pro všechny kočičky, které nemají domovy. Nakonec jsme tu i adoptovali tohoto krásného kocourka, který je tady.
Ukážeme vám dnes mobilní verzi pro výklad karet a protože dnes pracujeme s kočičí energií, je velmi příhodné vybrat pro dnešní výklad sadu Magická poselství víl. Je to velmi jednoduché a je to určené i pro Android a iPhony. Jako každý týden vybereme náhodně tři karty. Aplikace fungují na stejném principu jako práce s fyzickými kartami – prostě si intuitivně vybíráte karty, ke kterým se cítíte vedeni.

První kartou pro tento týden je Dcera. „Odpověď na vaši otázku zahrnuje i vaši dceru.“
Víly říkají, že to souvisí hodně s vaším vnitřním dítětem, pokud jste žena, a pokud jste muž, tak to vypovídá o vnitřním dítěti vaši partnerky nebo manželky. Hodně poukazují na obrázek, kde se víla usmívá a hraje si. To je zásadní pro celý tento týden, protože z minulého týdne jsme si donesli spoustu obav (kvůli penězům, apod.) a mnozí jste špatně spali, také se vyskytovala obecná nespavost, a tento týden byste se měli zaměřit na to, abyste se znovu rozhoupali a vyšli si třeba do přírody za rostlinami. Chtějí po vás, abyste si skutečně vyhradili čas na hraní a vychutnávali si radostný čas sami se sebou. Máte-li dceru, zapojte ji do hry také.

Druhá karta pro střed týdne je Těhotenství. „Narození dítěte přináší velká požehnání vám i celému světu.“
Tato karta může být chápána doslovně, ale také má mnoho dalších významů. Metaforicky to může znamenat zrod nějakého nového projektu. Ve středu týdne se tedy objeví něco nového a šťastného. Můžeme v tom vidět pokračující vzor z minulého týdne – na začátku tohoto týdne se možná budete cítit velice nízko a do zábavy se možná budete muset nutit, ale pak ve středu týdne přijde chvíle, kdy dostanete nějaký nový nápad. Také může přijít nová příležitost ve formě nového zaměstnání, stěhování do nového domova, nebo můžete získat nového člena rodiny. Něco nového přichází, třeba nějaký nový byznys. Víly říkají, že to máte následovat, protože toto je pro vás ten pravý čas.

Jak se dostáváme ke konci týdne – pátku, sobotě a neděli, máme zde kartu Odejděte. To je zajímavé, protože nejen že dostanete novou příležitost, ale zároveň budete opouštět nezdravé situace a užívat si nově otevřené dveře jako výsledek.

Tento týden je velice silný. Začíná tím, že si budete hrát, i když možná budete bojovat s pocity, že byste se měli více věnovat svým povinnostem. Pokud jste se strachovali o peníze, budete možná přesvědčeni, že byste veškerý čas měli věnovat vyděláváním peněz. To vůbec není pravda! Někdy můžete nejlépe vydělat peníze tím, že vložíte svou energii do aktivit, které zdánlivě vůbec s vyděláváním peněz nesouvisí. Jedná se o vaše vášně, vaše záliby, a ty se postupem času stanou právě tím, co vám vydělá peníze, ať už díky tomu, že skrze svou zálibu něco vytvoříte a prodáte, nebo díky tomu, že se cítíte šťastní, začnete přitahovat více možností a příležitostí.

Když se podíváme celkově na tento týden, tak v jeho středu k vám přijde nějaká nová příležitost, a následně pak opustíte něco starého. Pro mnoho z vás to znamená novou nabídku zaměstnání nebo nějaký nápad, který vám v zaměstnání pomůže, díky čemuž se pak budete moci zbavit starého zaměstnání, které pro váš život nefunguje.

Jsem velmi ráda a také velmi hrdá na vás i vaši sílu, a ráda bych vám řekla, že i když se to možná zdá nemožné – udělat si ze své záliby svou kariéru – můžete to naprosto dokázat! A tato kočička (Doreen ukazuje kočičku na svém klíně, pozn. překl.) říká: „Jen se uvolněte a relaxujte. Všechno bude v pořádku.“

Posílám vám mnoho lásky a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=O_ygVjWhh1Y&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy