426009_418486531572258_1742888573_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 18. do 24.února. Nacházíme se nyní na semináři v New Yorku, takže tu máme úžasnou andělskou energii, kterou podpoříme tento výklad. Opět budeme pracovat s kartami Andělského tarotu a jako obvykle jen náhodně výbereme tři karty symbolizující začátek, střed a konec týdne.

Pro začátek týdne je tady Král Ohně. Tak jako jsme minulý týden prožívali jako velmi emocionální, například vy, kteří jste se hodně strachovali o peníze, tak nám pro tento nový začínající týden Král Ohně říká, že budete více motivovaní, budete mít více nápadů a ambicí, také může znamenat muže, který vám bude nápomocný. Ale spíše to zosobňuje vás samé, jak přemáháte démony ve svém nitru. Hlavním poselstvím této karty je zůstaňte soustředění, soustředění, soustředění. Velmi se těším na tento týden, protože se s mnohými z vás uvidíme na semináři I Can Do It, kde konečně uvedete do praxe vše, co jste se naučili. Pro ty z vás, kteří se ho neúčastní, to znamená, že po všech těch lekcích, kterými jste si procházeli poslední tři týdny, a které ve vás vyvolávaly tolik emocí, se konečně postavíte na nohy a řeknete: Dost!

Jako další máme Sedmičku Ohně! To je zajímavé, protože balíček byl dobře zamíchaný. Hodně ohně nám nyní přichází. Oheň symbolizuje vášeň. Říká nám, že se teď postavíte sami za sebe a konečně si řeknete: „Už nechci mít ten nemastný neslaný, omezený a přizpůsobovaný život. Už se chci konečně zaměřit na to, co je mou skutečnou vášní.“ Sedmička Ohně vám říká, abyste si stáli za svým, za svými rozhodnutími a zůstali stát pevně na svém místě. Vybírejte však moudře, zda se budete s někým pouštět do křížku. Neznamená to, že musíte někoho porážet, abyste si uhájili svou cestu a svůj klid. Tato karta poukazuje na to, že se skutečně chopíte své síly.

Na konec týdne zde máme kartu Umírněnosti. Je to karta archanděla Zadkiela, což je anděl pomáhající s dobrou pamětí, a stejně tak vám pomáhá připomínat si, kdo jste. Tato karta poukazuje na potřebu vyrovnání motivace a také na správné načasování. Zřejmě budete mít někteří třeba velkou chuť odejít ze zaměstnání a začít svou vlastní praxi, a andělé říkají: „Výborně! Ale ještě s tím chvíli počkej. Stůj jednou nohou na Zemi a druhou v Nebesích.“

Toto bude úžasný týden a jsem také velmi zvědavá na ten další, protože z toho vnímám nějaký nový vzor, novou kouzelnou energii manifestace. Pamatujte na to, že pokud očekáváte jen to nejlepší, pak to nejlepší také vždy přichází. Obzvláště, když si voláte na pomoc své anděly.

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, a Aloha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=uZhDnvHSwck&
přeložila: Magda Techetová

Reklamy