62160_421208977966680_1722301492_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 25. února do 3.března. Nyní se odehrává mnoho intenzivních proměn. Nacházíme se také v retrográdní fázi Merkuru a navíc nás čeká i úplněk, takže se tu nyní nachází hodně intenzivních energií. Znamená to pro vás, že se v této době zřejmě cítíte až extra citliví, nebo se cítíte špatně či v depresi ohledně vašeho života, protože na vás působí velká silná energie.

Dnes sedíme na zahrádce s kartami Magická poselství víl, mezi mnoha květinami, ptáčky a hmyzem. Chtěla bych dnes promluvit s těmito anděly přírody ohledně všech těch velkých změn, a zeptat se, jak můžeme nejlépe využít tento čas změn pro svůj život, aby to přineslo požehnání každému. Tak jako každý týden vyberu náhodně tři karty, je to naprosto náhodné a jde jen o to věřit zákonu přitažlivosti.

 

Pro začátek týdne je tu karta Odejděte pryč. Karta říká: „Opusťte nezdravou situaci a radujte se z nových příležitostí, které se vám tím otevřou.“ Toto je přesně věc, kterou mi říkají všichni lidé, s nimiž v této době hovořím. Nemusí to doslova znamenat, že v pondělí odejdete z práce, i když by mohlo. Znamená to, že už se nebudete zdržovat věcmi, které zkrátka nefungují. Už nebudete potlačovat své pocity a předstírat, že je všechno v pořádku. Už nebudete zastávat pozici oběti, ve které říkáte: „Není nic, co bych s tím mohl/a udělat.“ Přijmete za pravdu, že vaše pocity jsou vaším kompasem.

 Vaše pocity jsou GPS, jsou vaším vedením, které vás ponouká k uskutečňování změn. Může vás vést k tomu, abyste odněkud úplně odešli, ale spíše to vypadá, že se chopíte některých svých záležitostí v životě a začnete je napravovat, ať už je to vaše práce, váš domov, vaše zdraví, vaše finance, nebo cokoli. Ať se jedná o jakoukoli oblast, existuje pro ni řešení. A toto řešení začíná tím, že si přiznáte „Jak to doopravdy cítím?“ Někdy se bojíme připustit si tyto pocity, protože pak musíme podnikat změny a bojíme se, že nebudeme moci.

 

Podívejme se na střed týdne. Zde je karta Vegetariánství. Toto může mít doslovný význam. Možná potřebujete přejít ke zdravějšímu stravování. Možná jste vedeni pryč od zvířecích produktů nebo potravin, v nichž jsou škodlivé látky. Tato karta říká, že nový způsob stravování vám dá více energie, lepší zdraví, jasnost a silnější schopnost zhmotňování. Víly mi také říkají, že to znamená potřebu jít ven do přírody nebo používat květinové esence. Výtažky z květin a květinové vůně jsou velmi mocné. Příroda vám pomůže poodstoupit od vašich záležitostí. Společně nám tyto dvě karty říkají Odejdi pryč a Běž ven. Jestliže trávíte příliš mnoho času u počítače, vyjděte ven a poslouchejte ptáčky. Vyjděte ven a nadýchejte se čerstvého vzduchu, nezávisle na počasí. Vyjděte ven a spojte se s naší opravdovou matkou Přírodou, neboť se pak budete cítit osvěženi a budete mít pocit, že všechno zvládáte mnohem lépe, ať už jde o cokoli.

 

Ach, tady máme hlavní poselství – Dokonalé načasování. „Toto je ten pravý čas k tomu, abyste se hnuli kupředu.“ Ukazují nám tím, že se před námi otevírá obrovské okno plné příležitostí. Dodávají také, že je to způsobeno všemi těmi astrálními vlivy a energiemi, které na nás nyní působí. Právě teď se vám otevírá příležitost k tomu, abyste vykonali potřebné změny, o kterých jste snili. Budete podpořeni! Jestliže budete následovat své vedení krok za krokem, splníte si ten sen, třeba o lepším zaměstnání. Musíte ale podniknout ty kroky. Říká se tomu „spolutvoření“. Je to odpověď na vaše modlitby.

 

Toto je velmi mocný týden. Přestaňte si stěžovat a naříkat, a namísto toho podnikněte akci! Jsem na vás velmi hrdá, že se nebojíte konat!

Pokud budete potřebovat podporu, napište na mou facebookovou stránku, kde jsou pomocníci světla z celého světa 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Také pamatujte na to, že mé modlitby jsou s vámi. Ve středu budu také na hayhouseradio.com ve své show.

Do té doby vám posílám andělská požehnání a Aloha!

 

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=CjL4Q1zlFns

přeložila: Magda Techetová

 

Reklamy