62109_424222870998624_930000542_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 4. do 10.března. Chtěla bych dnes pracovat s kartami Andělé a svatí. Tato sada ke mně dnes promluvila a také jsme si s Michaelem řekli, že pro tento první březnový týden by bylo skvělé spolupracovat se svatými. Pojďme tedy náhodně vybrat tři karty a podívejme se, co nám svatí a naši strážní andělé chtějí sdělit pro tento týden. Minulý týden byl velmi intenzivní a vyskytla se spousta velkých změn. Energie svatých je velmi jemná, což je příhodné pro toto období velké intenzity.

 

Týden nám začíná kartou sv. Hildegardy s názvem VěřteToto je pro vás zpráva, abyste důvěřovali, abyste o sobě nepochybovali, a abyste si byli vědomi toho, že jste skutečně vedeni Bohem. Všechny pocity, myšlenky a nápady jsou Božím vedením, odpověďmi na vaše otázky. Víte, častokrát, když se za něco modlíme a o něco prosíme, nám to není prostě dáno, ale místo toho dostáváme opakovaně jisté myšlenky, pocity a nápady, také se nám opakovaně dostává určitých znamení.Kromě toho, že tyto podněty přijímáme, nás také vybízejí k tomu, abychom s tím něco udělali. Velice často potřebujeme udělat tyto kroky „ve slepé důvěře“, kdy nemůžeme vidět, zda se nám naše činy vyplatí, ale je to vždy velmi silné nutkání a je vždy pozitivní a nápomocné k uskutečnění změn, které jsou pro nás potřebné. Svatá Hildegarda je toho krásným příkladem, neboť bez pochybností vždy následovala božské vedení. Mimochodem je také spojena se spisovatelskými činnostmi, takže to pro vás může být zpráva, že se máte věnovat psaní.

 

V této karetní sadě máme smíchané krásné svaté bytosti a také strážné anděly. I tato karta náleží strážnému andělovi, který říká, že to, co budete prožívat během středu týdne, je Zkušenost, která vás něčemu učí. Toto na mě působí, jako by se během středu týdne měly vyskytnout nějaké problémy nebo byste měli být vystaveni nějakým výzvám. Může to také souviset s tím, že ztratíte onu bezpodmínečnou víru. Možná začnete pochybovat a budete se neustále ptát: Poslouchá mě Bůh vůbec? Dostanu vůbec odpovědi na své otázky? Jsou mí andělé opravdu se mnou?

Tento týden vás vyzývá, abyste si v každém okamžiku udrželi svou víru a dívali se na své záležitosti jako na příležitosti něčemu se naučit, vyrůst, odpustit… Anděl na obrázku drží ve svých dlaních holubičku coby dar od Boha – a všechno je darem od Boha. I když se cítíte opuštění, je vám pomáháno, vaše modlitby jsou vyslyšeny, vaše otázky jsou zodpovídány, ale musíme velmi pozorně naslouchat svému vnitřnímu vedení a následovat ho.

 

Na víkend tu máme kartu sv. Cecílie, která je spojována s Hudbou. Je zajímavé, že když dělávám výklady s anděly ohledně hudby, častokrát mi říkají, že hudba je nejen velmi léčivá, ale také ochraňující. A že noty kolem vás dokážou vytvořit ochranný štít, když je hrajete. Také podobně jako kdysi v Asklepionu zjistil Pythagoras, že hudba dokáže léčit fyzické nemoci a dodat člověku motivaci. Takže i když si třeba říkáte: Co má se mnou hudba co do činění?, má to s vámi hodně co dělat. Může to být také poselství pro hudebníky, kteří nás poslouchají, skladatele, textaře a zpěváky, že je to vaším posláním, že se máte hudbě plně odevzdat jako své kariéře. Máte tomu věřit a hnout se kupředu.

 

Celý tento týden na mě působí jako plný vnitřního prožívání. Týká se péče o vaše vnitřní já a o vás samé. Oproti minulému týdnu, který byl velmi intenzivní, bude tento následující týden jemnější. Celý se však bude týkat léčení. Budete léčit především svůj smysl pro víru, budete uzdravovat své myšlenky, a také se budete léčit energeticky a fyzicky. Jste to vy, kdo k tomu potřebuje podniknout potřebné kroky. Tento týden nečekejte, až vás k tomu donutí vnější síly. Pusťte se do toho sami. Dejte sami sobě svolení to udělat a pamatujte na to, že to dokážete, že k tomu máte veškeré dispozice a že jste velmi milováni.

 

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám vám mnoho andělských požehnání a Aloha!

 

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rzZHaUYPexA

přeložila: Magda Techetová

 

Reklamy