486493_427816547305923_241031961_n

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 11. do 17.března. Protože jsme slavili Mezinárodní den žen a ve Spojeném království také Den matek, 10.března, chtěla bych dnes pracovat s vykládacími kartami Marie, Královny andělů. Také se blížíme ke svátku sv. Patrika. Podívejte se, kohopak to tady máme – je to Pumkin, kocourek, kterého jsme si vzali z útulku, když jsme měli s Michaelem výročí. Je úžasným příklad toho, jak vypadá mír a relax. Dnes nám tady bude pročišťovat energii při výkladu. (Kocourek spokojeně leží vedle vykládací plochy. – pozn. překl.)

Tak jako každý týden vytáhneme tři karty, které reprezentují začátek, střed a konec týdne.

 

Pro začátek týdne budete mít zřejmě na mysli své Zdraví. Tato karta značí, že jste se modlili za zdraví své nebo někoho jiného. Říká nám, že se odehrává uzdravující zázrak, takže můžete očekávat velmi pozitivní obrat v oblasti svého zdraví! Můžete také zjistit, že máte více energie, že vaše záměry jsou jasnější, soustředění je zpět… Vypadá to, že jste prostě zpátky! Jste zpátky v dění, jste zpátky ve hře! Je to výborné pro začátek dalšího týdne, obzvláště pokud jste se cítili jako v zamračeném počasí nebo se necítili ve své kůži.

 

Jak se dostáváme ke středu týdne, máme tady další pozitivní zprávu – Respekt k sobě samýmObrat se zřejmě netýká pouze vašich fyzických pocitů (zdraví), ale i toho, jak se celkově cítíte – emocionálně, psychologicky. Tato karta vám říká, že ctíte sami sebe skrze své prospěšné činy a kroky.

Tyto dvě karty společně říkají, že se o sebe začnete více starat, začnete o sebe více pečovat, abyste upevnili své zdraví. Možná najdete nějakou efektivní změnu stravy, nový způsob cvičení nebo si dopřejete spánek po více hodin, což je se zdravím také spojeno.

 

Podíváme se na víkend – wow, podívejte se na ten super týden, jaký tu máme! Vyšla nám tu karta Nadšení! Vaše energie se vrátila zpátky!

 

Myslím si, že tento týden je odezvou na ten minulý, kdy jste stále ještě prožívali mnoho těžkostí, ale už jste se s nimi začali vypořádávat. Přestali jste se stavět do pozice oběti a řekli jste si: „No tak počkat, mám přece nějaké duchovní prostředky – můžu se modlit, meditovat, mohu požádat o pomoc Boha a mohu se postavit sám/sama za sebe, a vůbec nezáleží na tom, jestli to bude tvořivé nebo jestli to bude mít nějaký další dopad, můžu se za sebe postavit a dokážu to!“ A podívejte se, co následovalo jako výsledek!

Tento týden je skvělý! I když možná v životě prožíváte nějaké věci ještě v pozadí – a to je vždycky u každého tady na Zemi – můžete se nad to povznést, nad celý ten hurikán. Věci budou probíhat opravdu dobře! A pro vás je to další ukázka, kterou můžete druhé učit o spiritualitě. Pokud se cítíte být vedeni k tomu stát se léčitelem nebo učitelem, nejlepší cesta je jít vlastním příkladem a ukazovat na sobě samých, že tato cesta opravdu funguje! Budete šťastní a budete o sebe pečovat, takže vám tleskám! A Pumkin vám vzkazuje „Berte vše s lehkostí“(kocourek se spokojeně rozvaluje v záběru, – pozn. překl.) stejně jako to dělá on a nedělejte si s ničím starosti.

 

Mnoho lásky, mnoho Aloha! a andělských požehnání!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=Gy4cq-p_bN0

přeložila: Magda Techetová

 

 

Reklamy