31484_433873920033519_35637068_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 25. do 31.března. Dnes jsme tady s našimi přáteli v Austinu v Texasu! (obecenstvo nadšeně jásá a zdraví, pozn. překl.) Ach, moje dobroto! 🙂 Jste úžasní!

Jsme tady dnes na kurzu I Can Do It! (Já to dokážu!) Pro tento týden použijeme k výkladu karty Andělských snů, které obsahují symboly pronikající do hloubky energií. Tak jako každý týden tedy vyberu tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Opravdu je vybírám čistě náhodně, naučila jsem se věřit, že každá karta, která vyjde, je přesně ta, která vyjít měla.

 

Tady máme kartu pro pondělí a úterý – Hloh, což je květina. Tato karta zosobňuje Rovnováhu a takéElementární říši. V minulém týdnu jsme si dopřávali nějaký čas na zpracovávání starého žalu, především z dětství. Byl to velmi emocionální a možná i bolestivý týden a i v tomto týdnu ještě pokračujeme ve vypořádávání se se svými pocity. Také nás nabádají k tomu, abychom se zaměřili na království elementárních bytostí, neboť tento týden se týká i životního prostředí. Půjde také o světové záležitosti, záležitosti týkající se planety a také životního prostředí. Tato karta vypovídá o potřebě rovnováhy ve vašem vlastním těle a rovnováhy naší Matky Země.

 

Jak se dostáváme ke středu týdne, kde máme kartu Koupelna, je jasné, že se jedná o očišťování, projasňování a detoxikaci. Obě karty nám společně říkají, abychom pečovali více o své tělo, chodili ven, dostali se do rovnováhy a zbavili se škodlivin. Jestliže jste se cítili vedeni k nějaké formě očisty, toto je přímo super týden, abyste to uskutečnili. Taktéž se to týká očišťování a detoxikace naší Matky Země, ať už skrze modlitby nebo tím, že podepíšete petice, které mají pomoci životnímu prostředí.

 

A na konec týdne máme kartu s názvem Zelená, která nese také symbol srdeční čakry. Tato karta zosobňuje soucit, lásku a rozvíjení se. Toto rozvíjení může znamenat také zahradničení, tedy pěstování vlastních květin nebo nakupování zdravých plodin. Stejně tak to může být rozvíjení toho, co leží uvnitř vás. Také říkají, že pokud jde o soucit a lásku, znamená to především soucit a lásku k vám samým. K tomuto soucitu říkají, že jste na sebe příliš hrubí, soudíte se a oni po vás chtějí, abyste toho nechali a odpočinuli si. Toto poselství je velice silné. No a láska, o kterou tady jde, je především láska ve formě péče, kterou obdarujete své tělo.

 

Andělé říkají, že když dostáváte vedení ohledně péče o své tělo, tak se mračíte nebo zlobíte, protože vám připadá, že jste do toho tlačeni nebo nuceni, že vám někdo říká, co máte dělat. Oni vám však říkají: „Ale ne, toto je přece odpověď na tvoje modlitby! Je to o tom, že se máš rád/a! A projevovat si lásku znamená také dobře pečovat o své tělo, neboť máš jediné tělo na celý tento život. Je to ten nejdůležitější nástroj pro tvůj Božský pozemský úkol.“

 

Takže teď pojďme všichni zvednout svůj malíček a přísahejme, že se budeme o sebe hezky starat. (Lidé v místnosti ukazují své malíčky 🙂 – pozn. překl.) Tento týden je pro to jako stvořený!

 

Děkuji vám všem, že jste se k nám dnes připojili ke karetnímu výkladu! Tento týden již budu zpátky ve vysílání na hayhouseradio.com a moc se na váš všechny těším. Do té doby vám posílám mnoho andělských požehnání a… řekněte to se mnou: „Aloooohaaaaa!“ (potlesk)

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=OkRxsrVcoeY

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy