543143_436615076426070_273387299_nAhoj, tady je Doreen Virtue a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7. dubna. Tento výklad točíme trošku dříve, protože jsme na cestách a právě teď se nacházím se svými přáteli tady v Austinu v Texasu. V tento čas se cítím skutečně vedena k tomu, abychom pracovali s kartami Marie, královny andělů, neboť nám přináší tolik láskyplnosti a péče na tento nadcházející týden, který začíná aprílem – dnem bláznů. Toto ovšem není žádný vtip, ale opravdová informace. Tak jako každý týden nejprve zamíchám karty, a pak náhodně vybírám tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. S onou životní silou a energií Matky Marie je tato karetní sada asi nejmocnější, s jakou jsem kdy pracovala.

 

Na začátek týdne tu máme kartu Modlitba. Říká nám: „Namísto starostí se modlete. To vám přinese skutečné řešení.“

Touto kartou se nám připomíná nějaká situace, která nám leží v hlavě. Také to poukazuje na tíhu, kterou možná cítíte, a hodně to souvisí s minulým týdnem, který se týkal hlubokého očišťování a oprošťování se. Někdy, když se začnete očišťovat, je to jako kdybyste otevřeli Pandořinu skříňku – všechny ty emoce vylétnou ven, takže můžete cítit hněv, depresi, úzkost a všechno to, co jste předtím potlačovali jídlem, drogami, alkoholem, nebo jakoukoli jinou závislostí. Když procházíte očistou, stáváte se mnohem vnímavějšími a citlivějšími, začínáte jasněji myslet a stáváte se více vědomými.

Tento týden tedy začínáme zřejmě s nějakými obavami nebo pocity úzkosti. Ráda bych vám připomněla, že starosti nikdy nic neřeší! Ve skutečnosti k vám přitahují ještě více negativity. Naproti tomu modlitba vždy ve všem pomáhá. Proto se nadechněme… a začněme tento týden tím, že se uvolníme a odevzdáme vše do Božích rukou. Tím se odevzdáte také vedení svého vyššího Já, neboť Božská nekonečná moudrost je zajedno s tou vaší. A právě tam leží všechna řešení.

 

Dostáváme se ke středu týdne, a to je velmi zajímavé, je tu karta Vnitřní dítě, která nám opakovaně stále vychází v různých karetních sadách. Karta říká: „Láskyplně se starám o své vnitřní dítě skrze hraní si a péči o sebe sama.“

Andělé říkají, že toto pro vás znamená, že máte pokračovat v péči o sebe samé a pracovat na nalezení rovnováhy, protože jedna vaše část chce nadále dělat všechno po starém, např. jíst škodlivá jídla, škodlivé sladkosti, pít alkohol nebo užívat drogy, ale jiná vaše část ví o zdravější cestě, a to skrze hravost, uvolnění, užívání si, být sebou samými, neboť tím vším se dostanete do kontaktu s tou mocnou bytostí, kterou uvnitř jste. Také vám doporučují provádět nadále odpouštění, hlavně v souvislosti s dětstvím. Vím, že jsme se tím zabývali už dva týdny zpátky, ale je to postupný proces, stejně jako třeba loupání cibule.

 

Na konec týdne nám vychází karta Matka. Minulý výklad vypovídal o péči o vaše vlastní tělo a taktéž o tělo Matky Země. Když vypustíte škodliviny ze svého těla, pomáháte také přírodě. Toto je podobné, může se to týkat pocitů, které máte ohledně vaší matky, vaší potřeby péče a také pomoc Matky Země. Možná se máte nějakým způsobem věnovat své vlastní matce, ale také jste vedeni k tomu, abyste šli ven a odevzdali se léčivé síle Matky Přírody.

 

Vypadá to na skutečný týden transformace, během něhož se dostanete do kontaktu se svou pravdou a budete k sobě naprosto čestní. Někdy je těžké přiznat si některé složité emoce, které ve vás vyvolávají úzkost. Ale je to v pořádku. Je to důležitá součást vašeho životního inventáře přiznat si: „Co opravdu cítím?“, být k sobě upřímní, postavit se čelem ke svým pocitům a vypustit je na povrch. To je způsob, jakým se léčíme, jak poznáváme skutečnost, a také jak se dostáváme zpět ke své skutečné síle! Protože tato síla má svá semínka právě v emocích a vášnivých pocitech. Jste velmi mocné bytosti, neboť jste byli stvořeni jako obraz našeho mocného Stvořitele. Pamatujte na to, obzvláště tento týden. Jste léčitelé pro sebe samé, pro druhé a také pro Matku Zemi. Jsem na vás hrdá. Moc vás potřebujeme.

 

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Budu tento týden na rádiu Hay House. Mějte se hezky a Aloha!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=QPYeueJKhJ8&

překlad: Magda Techetová

Reklamy