485300_442194875868090_1366938771_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.dubna. Stále se děje mnoho věcí a já bych dnes chtěla výklad provést se dvěma balíčky karet. To dělám pokaždé, když si přeji získat více detailů. Tyto karetní sady jsou pro získávání detailů naprosto skvělé. (Andělský tarot a Rady andělů na každý den.) Tak jako každý týden vytáhnu náhodně tři karty z každého balíčku, které představují začátek, střed a konec týdne. Vyložím tyto řady pod sebe a potom jednotlivě udělám výklad pro každý sloupec.

V tomto období se velká většina lidí strachuje ohledně svých poplatků, mají špatné pocity ze zpráv v televizi, nebo prožívají velký stres ohledně své kariéry. Zkrátka se toho děje strašně moc, hlavně v energetické rovině. Miluji práci s Andělským tarotem, neboť, jak jsem již řekla, poskytuje detailní odpovědi. Jak vidíte, pouze náhodně vybírám ty karty, které mě zaujmou nebo které nejvíce vyskočí z balíčku. Stejně tak to dělám u karet Rady andělů na každý den. Jen náhodně vytahuji karty, zatímco se ptám na otázky, modlím se a žádám o vedení ohledně toho, co se děje.

 

* * *

 

ZAČÁTEK TÝDNE

 

Toto je pro začátek týdne. Je to karta Páže Vody. Tato karta poukazuje na vaši intuici, vaši vnímavost, a také uměleckou část. Také vypovídá o tom, že vám možná do života přijde nový člověk, nebo že nějaký váš vztah se promění, nebo že získá novou formu. Největší souvislost pro tento týden má však tato karta právě s vysokou senzitivitou. Andělé říkají, že jste nyní obzvláště citliví vůči energiím ve světě, cítíte obavy a strach, a mnohé z těchto obav jsou mnohokrát znásobeny reportážemi v televizi, takže se nyní držte stranou od veškerých médií a nalaďte se na své vnitřní vedení, na své vnitřní zdroje vědění a vyššího vedení. Také to znamená, že jste více vnímaví ve svých vztazích. Může se stát, že budete podráždění, že se budete hodně bránit, že budete kritizováni kvůli nepochopení, takže tento týden nám možná začne docela emotivně. Zřejmě se budete cítit přetížení. 

 

Podíváme se na kartu pro začátek týdne z druhé řady, a je to karta Co si přejete?

„Máte možnost napsat si scénář svého života podle vlastních představ. Jakmile jednou odhalíte, po čem opravdu toužíte, a budete připraveni naplnění své touhy přijmout s vědomím, že si je zasloužíte, všechno se vám splní přesně podle vašich představ jako mávnutím kouzelného proutku.“

Obě dvě tyto karty mají společné poselství, a to je, že se nemáte cítit jako oběť. Neciťte se, jako byste byli mimo kontrolu. Tato druhá karta vás také nabádá, abyste si více vyjasnili, co si opravdu přejete, a to jak v osobní oblasti, tedy vztazích, tak i ve světě. Další význam se upřesní hned, jak se podíváme na střed týdne.

 

STŘED TÝDNE 

 

Král Vzduchu. Zajímavé. Toto je na středu a čtvrtek. Může to vypovídat o osobě, která k vám přijde a o které jsme mluvili. Pro některé z vás to může znamenat nějakého nápomocného muže, nebo také romantického partnera. Je to laskavý a velkorysý muž, který je oslnivý, nestranný, profesionální a diplomatický. Ale stejně tak to vypovídá o vás a o vaší schopnosti vyjadřovat se sebevědomě. Možná je to také nějaký profesionální poradce. Tyto dvě karty(Páže Vody a Král Vzduchu) spolu souvisejí, protože na začátku týdne jste velmi citliví, možná se cítíte jako oběť, jako dřívko, které je bezmocně zmítáno divokým mořským proudem (Páže Vody), a karta Co si přejete? vás vybízí, abyste se zaměřili na to, co chcete, aby k vám pak následně mohla přijít pomoc (Král Vzduchu) a také se nemáte bát o pomoc požádat. Nemusíte všechno dělat sami.

 

A zde máme Léčení energií, to souvisí s onou žádostí o pomoc. Říká, že „život může být velmi elektrizující, neboť jeho esencí je energie. Vaše tělo je pozoruhodným energetickým polem, které kladně reaguje na láskyplné ošetření energií. Vaše ruce a srdce jsou uzpůsobeny tak, aby léčivou energií uzdravovaly druhé.“

Toto vám říká, abyste dopřáli péči sobě samým. Takže poproste o pomoc, dopřejte si potřebnou péči a zaměřte se na to, co si opravdu přejete. Tyto dny budou tolik mocné!

 

KONEC TÝDNE 

 

Dostáváme se nyní k víkendu a tady máme kartu Osmička Vody. Opět se zde vracíme k emocím. Živel Vody je spojen s tím, co cítíte. Tento výklad vyjadřuje vaše přání pohnout se dál. Možná toužíte po větším smyslu v životě a po růstu duchovním nebo emocionálním. Souvisí to tedy s nějakými změnami, které k vám nyní přicházejí v tomto týdnu. Může to být změna týkající se toho, jak se cítíte ohledně svého zaměstnání, místa, kde žijete, vašich vztahů… Neznamená to, byste tyto změny nutně museli teď dělat, ale rozhodně to tak cítíte. 

 

Podíváme se na kartu pro víkend z druhé sady. Aha, skvěle. Tyto dvě karty jdou perfektně k sobě.Buďte k sobě upřímní. A spolu s tím je tady už od začátku karta Co si přejete? Karta Buďte k sobě upřímní říká, že si máte lépe vyjasnit, co cítíte.

 

Celý tento výklad říká, abyste se zaměřili na to, co cítíte, na to, co chcete, věřili tomu, řekli si o pomoc a dobře se o sebe starali. Tento týden je velmi mocný pro nás všechny a já jsem nadšená, jsem moc ráda, že to k nám přichází, neboť vy i já, my všichni jsme bratři a sestry, kteří se mohou věcí chopit. Nemusíme se bezmocně dívat,jak ostatní přebírají kontrolu, můžeme hlasitě promlouvat, věřit svým pocitům a zapojovat se. To je důvod, proč jsme tady. To je naše poslání.

 

Budu tento týden na Hay House Radio v rámci své každotýdenní show, takže se uslyšíme tam. Další dva týdny živé vysílání nebude, protože budeme hodně cestovat. Pak od začátku května až do června budeme normálně vysílat. Do té doby budu s vámi v duchu. Uslyšíme se tedy ve středu a posílám vám mnoho lásky a – řekněte to prosím se mnou – Alohaaaa!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=nXmpHALKzkU

překlad: Magda Techetová

Reklamy