431785_445481402206104_872768075_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.dubna. Jsem nyní tady na semináři s našimi přáteli ve Vancouveru! Dnes budeme pracovat s karetní sadou, kterou jsme já a Radleigh Valentine společně vytvořili, je to Andělský tarot. Zeptáme se na to, co se děje. Jak víte, minulý výklad byl velmi hluboký, vypovídal o vaši senzitivitě, o tom, že se máte držet stranou od médií, neboť ta vás mohou znepokojit.

Jako každý týden, i tentokrát pouze míchám karty, zatímco myslím na otázku a modlím se. S kartami nemůžete udělat chybu, protože vždy zrcadlí samotné jádro otázky. Tyto tři karty reprezentují začátek, střed a konec týdne.

 

Se začátkem týdne tady máme kartu archanděla Azraela – Uvolnění. Tato karta vypovídá o oproštění se od nějaké staré situace a jejím uvolnění. Také vypovídá o duchovní transformaci a o tom, že nastal čas pohnout se dál. Tato karta znamená mimo jiné také smrt nebo něco, co je smrti obdobné. To se týká také žalu. Možná se trápíte žalem z minulých prožitků, a také možná kvůli tomu, co se v tom týdnu všechno stalo. Možná zpochybňujete svět a trápíte se kvůli tomu, že si nedokážete svět představit v jiné podobě.

Během začátku týdne tedy budete velice citliví, budete cítit hodně emocí. Andělé říkají, že ti z vás, kteří promýšlejí nějaké zásadní životní změny, teď cítí spoustu žalu, který přichází jako odpověď na jejich modlitby. Nastal čas nechat odejít něco starého. Já v tom vidím především ty, kdo se chtějí odněkud odstěhovat nebo změnit práci. Tento pocit je velmi silný, ale možná se nám to ještě upřesní za chvíli.

 

Tak tohle je zajímavé, máme tady další kartu Velké arkány. Málokdy se stává, že vyjde více karet z Velké arkány v jednom výkladu. Toto má velký a mocný význam, buďme pozorní. Je tu karta Kruh. To na mě působí v souvislosti s oním stěhováním nebo změnou zaměstnání, o kterých vypovídala předchozí karta. Také souvisí s rozšiřováním a rozvíjením vašich vizí. Vypovídá ale o pozitivních změnách. To znamená, že změny, které zvažujete, ve vás možná vyvolávají strach, cítíte se zranitelní, ale to nemusíte, protože jsou pozitivní! Tato karta vám rovněž říká, že jste podporováni Bohem i svými anděly, zatímco tyto změny prožíváte. Navíc říká: „Štěstí je na vaší straně!“ Jinými slovy je to i správné načasování, pokud přemýšlíte o změnách, je střed tohoto týdne ten správný čas.  

 

Na konec týdne – wow! Podívejte se na to! Eso Země, které říká, že přichází příliv hojnosti! Možná vám vaše ego namlouvalo, že nemůžete změny udělat nebo že je neustojíte, že nemůžete odejít z práce a jít si za tím, co pro vás opravdu hodně znamená. Události minulého týdne, které vás šokovaly, vás možná přiměly přemýšlet o tom, jak je život krátký a že opravdu nemůžete na nic čekat. Na mě to působí, jako velká změna (karta Kruh) a následně příliv hojnosti – i peněz. Vesmír je tady, aby vás ve vašem poslání podpořil finančně, intelektuálně, emocionálně, duchovně i energeticky, ale vy sami si nejprve musíte věřit! Toto je příslib, že vaše změny přinesou dobré výsledky.

 

A protože je tu s námi i můj dobrý parťák Radleigh Valentine, expert na tyto karty, zeptáme se jeho, co si o výkladu myslí on. (Doreen předává slovo kolegovi, pozn. překl.)

 

RV: „Tak dobře, musím říct, že celkově souhlasím s tebou, Doreen. Karta Uvolnění a archanděl Azrael přinášejí tu úžasnou ctnost, která nám pomáhá uvolnit ze sebe všechny tíživé energie, které nás drží zpátky. Vypovídá o tom, že se potřebujeme vyrovnat se svým smutkem. Také s ohledem na vše, co se ve světě děje, mnoho lidí cítí smutek. Ale karta Kruh – velká změna, velké uvolnění! Tam, kde energie zůstávala zaseknutá na místě, tam se nyní pohne kupředu. Všechno se zase obrátí. Jak víte, toto je planeta výměny. Takže když přetrpíme tyto těžké časy, pak zasáhne spravedlnost a přinese nám něco opravdu hezkého. Opravdu můžeme udělat změny ve svém životě. A když uděláte první kroky ke svým změnám, pak Vesmír řekne: „Á, už jsi udělal nějaké kroky! Na, tady máš!“

 

(velký potlesk)

 

Děkujeme ti! A děkujeme i vám, že jste se k nám připojili dnes k tomuto výkladu! Těšíme se příští týden na dalším karetním vykládání!

Do té doby vám posílám mnoho andělských požehnání a… řekněte to všichni se mnou: „Alooohaaaaa!“ 🙂

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=L6Cel24FOEw&

překlad: Magda Techetová

Reklamy