72161_448052178615693_1859068853_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29.dubna do 5.května. Jsme tu dnes na semináři s našimi přáteli ve Vancouveru! Dnes bych chtěla pracovat se svými nejoblíbenějšími kartami, protože budu mít narozeniny – 29.4. – a jsou to karty Mořských víl a delfínů. Tato karetní sada nás uvádí do našeho podvědomí, pomáhá nám odhalit skrytá přesvědčení a vede nás ke kouzelnému zhmotňování. Tak jako každý týden pouze míchám karty a ptám se na otázku “Co se děje? Co potřebujeme vědět?” a vybírám tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. 

Podívejme se na začátek týdne – ach, tato karta se mi moc líbí. Je to Alchymie. Tato karta říká: “Máte nyní Midasův dotek a každý projekt, do něhož se pustíte, se promění ve zlato.” 
Hlavní význam této karty pro nás je nyní v započnutí nějakého projektu, začátku nějaké věci. Říkají nám, abychom si za tím šli právě teď. Otevírá se vám brána. Otevírají se vám energie. Právě teď je ten nejlepší čas jít kupředu a přestat se zdržovat nebo něco odkládat. Zahoďte všechny výmluvy nebo jakékoli myšlenkové výplody vašeho ega, které vám na všechno říká “No jo, ale… Ale, ale, ale… Co když se stane tohle? nebo Co když nebudu něco vědět?” Ne, teď máte jednat, jednat, jednat. Tak to tu stojí. Mořská víla na obrázku opouští svůj úkryt a vztahuje se vzhůru k něčemu, co si přeje, a navíc má s sebou milého společníka.

Na střed týdne, to je nádherné, tady máme kartu Pozitivní energie. Toto je velmi důležité, kdykoli začínáte nějakou novou věc –obklopit se pozitivními lidmi, pozitivními situacemi a vyhýbat se všemu negativnímu. Potřebujete dietu bez negativity, a to kromě minulého týdne možná po celý zbytek vašeho života (smích). Držte se úplně stranou od veškerých zpráv a novinek v médiích, které se vás snaží děsit a manipulovat s vašimi emocemi. Také se máte držet dál od lidí, kteří vyvolávají dramata, neúčastnit se těchto dramat, zdržet se pomluv, a skutečně se obklopit výhradně pozitivní energií. 
Říkají mi, že světlo uprostřed obrázku na kartě symbolizuje ranní slunce, úsvit. Tím vám chtějí říci, abyste každé ráno hned po probuzení začali svůj den bez dalších lidí, modlitbou či meditací, přečtením si něčeho pěkného, myšlením na něco pozitivního. A stejně jako delfíni na obrázku jsou přitahováni k tomu světlu, budou i k vám přitahováni pozitivní lidé. Vzdejte se obviňování druhých lidí a převezměte zodpovědnost za každou část vašeho života. 

Podívejme se na víkend. To je úžasné – Je vám pomáháno. Miluji tuto kartu. Říká: “Nebesa se vám v pozadí snaží pomoci, i když výsledek zatím ještě není vidět.” 
Tato karta ve mně pokaždé vyvolá pocit, že souvisí s vnitřním dětstvím. Jestliže jste se cítili jakýmkoli způsobem nepodporovaní, nebo jste prožili v dětství ponižování či zneužívání, přichází k vám tato karta jako znamení uzdravování toho všeho. Protože je tu nový svět, v němž můžete nechat všechno z minulosti odejít prostřednictvím odpuštění, soucitu, a to se sebou samými i s druhými lidmi. A také vězte, že hluboko pod povrchem je pro vás pomoc, stejně tak je tu pomoc, která vás udrží nahoře, a že existuje mnoho věcí, které můžete oslavovat. 

Tento týden, týden mých narozenin, bude velmi šťastný pro nás všechny. Pro mě je tím nejkrásnějším dárkem, když jste šťastní a sdílíte všechna požehnání, kterých se vám od Boha a andělů dostává. Prosím, udělejte si nyní sami sobě laskavost a nadechněte se hluboce společně se mnou…(nádech) a spolu s výdechem nechte odejít všechny ty staré hloupé starosti, všechny trampoty, nebo argumenty, které vám cpe pod nos vaše ego… nechte je všechny odejít. Archanděli Michaeli, přijď prosím k nám a zbav nás všechny právě teď našeho strachu. Je tak únavné se neustále bát. Nechte to všechno jít. (výdech)

Moc vám děkuji, že jste se k nám dnes připojili. Tuto středu ještě nebudu mít své rádiové vysílání na hayhouseradio.com, ale v prvním květnovém týdnu již ano, to budeme zpátky z Atlanty. Do té doby vám posílám mnoho andělských požehnání a – řekněte to všichni se mnou – Alooohaaaa! 🙂

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=_DGkFsHkPho&
překlad: Magda Techetová

Reklamy