922759_450741051680139_620481542_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 6. do 12. května. Jsem nyní v Atlantě na Kurzu certifikovaných vykladačů andělských karet. Tento kurz probíhá po celém světě a také online. V tomto týdnu se také započne kurz vykládání karet Andělských snů. Proto jsem si řekla, že bychom tyto karty mohli použít také pro výklad na následující týden. Jako každý týden zamíchám karty, zatímco myslím na svou otázku a modlím se za jasné vedení ohledně toho, co nás čeká a na co se máme připravit. Karty Andělských snů jsou symbolické, stejně jako sny jsou plné symbolů. Při výkladu s žádnými kartami nemůžete udělat chybu, prostě si vybíráte ty karty, které přitáhnou vaši pozornost.

 

První karta reprezentuje pondělí a úterý. Je tu karta Oranžová. Ihned mě upoutalo slovo ZMĚNA, a konkrétně také KREATIVITA. Jedná se o nějakou tvořivou změnu. Přímo to navazuje na události minulých týdnů, během nichž jste sbírali odvahu k tomu, abyste své vytoužené změny konečně uvedli do pohybu a uskutečnili je. Kreativní změna spočívá v tom, že se touto změnou budete cítit inspirováni nebo že vás dovede k nějakému uměleckému vyjádření. A netýká se to jen vaší práce, jako činnosti, která vám má vydělat peníze, nebo něco vyloženě praktického jako vymalovat si strop v pokoji, ale něco, co promlouvá k vaší duši. Je to výborné pro začátek nového týdne. Je to čas, kdy dlouho očekávané změny skutečně provedete, kdy učiníte naprosto jasné rozhodnutí. A to je zásadní krok veškeré manifestace.

 

Pro střed týdne je tady… ach můj bože, podívejte se na to! Naplnění vašich snů!  Neznamená to sny, které máte, když spíte, jsou to vaše vědomá přání a tato karta vám říká „Pojďte si pro to!“ Říká vám, že jste na to připravení. Tato karta vám přináší poselství, že vám na dveře klepe něco, co jste si skutečně zasloužili. Říká, že již máte potřebnou moudrost a vědomí k tomu, abyste to mohli přijmout. Abyste konečně měli to nejlepší, tak jako všichni. Toto je pro vás povzbuzení, abyste si ponechali tu velkou odvahu. Běžte si pro to!

 

Na konec týdne tady máme kartu Podzim. To může mít různý význam v oblasti ročního období, které je na severní polokouli opačné. Nicméně tato karta obecně vypovídá o sklízení plodů, o velké hojnosti a úrodě. Stejně jako v minulém týdnu to znamená, že dostanete vše, co potřebujete. Znám ze svých vlastních zkušeností ty pocity typu „až budu mít peníze, pak ty změny udělám“. Ale toto je zdržování a brzda pro vaše sny. Prvním krokem k uskutečnění našich přání je nutné vykročit v plné víře, aniž bychom věděli, jak to dopadne nebo co z toho bude. Nedělejte si starosti s tím, jak to dopadne, jak moc se to vyplatí nebo jaké to přinese výsledky, jak moc je zaručené, že to bude mít úspěch. Místo toho je důležité nejprve provést první akci a vyjít vpřed. Vše ostatní bude přirozeně následovat.

 

Konejte, dosáhněte změn, a pak bude následovat hojnost. Celý tento týden vypovídá o změnách, které nyní doopravdy uskutečníte. Jedná se o změny prospěšné pro vás samé. Žádné přizpůsobování se, žádné kompromisy, žádné další potlačování vašeho vlastního života. Pokud máte děti, pak jim přímo ukazujete sami sebe jako model, přímou ukázku. Vidí vše přímo na vás a učí se od vás – „Zasloužím si něco lepšího. Zasloužím si jen to nejlepší.“  Toto potřebujeme učit naše děti. A ty to naučíte, když to budete dělat sami pro sebe. Je to dar pro vás i vaši rodinu, pro vaše budoucí potomky, a pro celý svět. Vím, že to dokážete. Vizualizuji si to pro vás a modlím se za to. Vykročte vpřed, i když si třeba příliš nevěříte, a vaše sebedůvěra, peníze a všechno ostatní, co potřebujete, přijde spolu s tím.

Já sama jsem nikdy nepodnikla žádné důležité dobrodružství s tím, že bych se na něj cítila dokonale připravená. I když se necítíte připravení, dokážete to. To vám slibuji.

 

Moc vám děkuji za to, že jste se k nám dnes připojili. Připomínám ještě, že já, Michael i Radleigh Valentine budeme po tomto víkendu již doma, takže budu opět živě na hayhouseradio.com tuto středu na naši Andělskou párty. Také budu na zmíněném kurzu vykládání karet andělských snů, kde se naučíte, jak si své sny pamatovat, jak jim porozumět a také jak vykládat sny jiným lidem.

 

Posílám vám mnoho andělských požehnání a – řekněte to prosím se mnou – Alooohaaa! 🙂

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=5xYHeNY8Zao

překlad: Magda Techetová

Reklamy