931291_456407877780123_134670876_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.května. Jsem nyní v obchodě s knížkami Chrám míru. Podobně jako minulý týden, i tentokrát mám u výkladu přítomnou svoji novou adoptovanou fenku Gigi, která pomáhá vybírat karty a také vnáší do výkladu spoustu lásky a světla. Dnes použijeme karty, které jsme již dlouho u výkladu neměli, jsou to karty Poselství bohyní, a to především proto, že v tomto chrámu s nimi pracují. Tak jako každý týden vybereme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. 

 

Pro začátek týdne tu máme kartu keltské bohyně Rhiannon, která je velmi úzce spojena s koňmi, ale také s našimi přirozenými schopnosti spojit se s Božskou magií a zdrojem síly. Na začátku týdne budete ve velmi silném kontaktu se svými přirozenými duchovními dary. Říká vám, že jste velmi mocní a že máte veškeré potřebné schopnosti k tomu, abyste si zhmotnili své sny do reality. Slyším k tomu také poselství od andělů: “Přestaňte o sobě pochybovat. Přestaňte zahazovat svou sílu. Chopte se své moci.”

 

Zajímavé, pro střed týdne je tady karta další keltské bohyně, Aine, která vypovídá o skoku do neznáma. Říká nám, abychom se odvážili riskovat a podnikli aktivní kroky ke splnění našich skutečných snů a přání. 

 

A pro závěr týdne je tu Afrodita, řecká bohyně lásky, která je spojena jak s láskou a romancí, tak i s vnitřní bohyní v nás. Pro muže i ženy přináší poselství, abyste v sobě probudili své vnitřní božství. Tančete, pečujte o sebe a oslavujte svou Božskost. 

 

Čeká nás týden budování naší vlastní síly. Andělé jasně říkají, že máme přestat bojovat sami se sebou. Přestaňte poslouchat své ego nebo kritické řeči jiných lidí a prostě si běžte za svým. Karta Skok do neznáma je klíčová. Vězte, že nyní je pro takový krok optimální čas. Je ten pravý čas jít dál. I když třeba nevíte, kam přesně míříte nebo co přesně vlastně děláte, nebo nevíte, zda to bude fungovat či nikoli, stejně to udělejte! A karta, kterou nám vybrala Gigi, vám říká, abyste pamatovali, že máte uvnitř sebe Boha či Bohyni. Máte sílu, která je všudypřítomná. Tato síla je uvnitř každé vaší buňky a má moc vyléčit cokoliv. Využívejte tuto sílu a užívejte si ji. 

 

Děkuji vám moc, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho andělských požehnání a – řekněte to prosím se mnou – Aloohaaa! 🙂

 

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=2tWZYaYyCaM

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy