945739_462703200483924_1437818625_nAloohaaa! Tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 3. do 9.června. Protože můj syn Charles bude 7. června slavit narozeniny, chtěla bych ho dnes poctít tím, že budeme vykládat s jeho první sadou vykládacích karet, s nimiž jsem mu trochu pomáhala. Jsou to Vykládací karty indigových andělů. Svému synovi Charlesovi říkávám Král indigových dětí. Moc mi pomáhal při vytvoření knihy Péče a stravování indigových dětí. Tato kniha a tyto karty jsou vytvořeny indigovými dětmi a dospělými PRO indigové děti a dospělé. Jsou to všichni velmi citliví, vnímaví lidé se silnou vůlí, často je jim diagnostikována nemoc ADD nebo ADHD. Pojďme tedy použít tyto karty k výkladu pro nás všechny na další týden.

Jako vždy vyberu tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Je to poprvé, co pracuji s těmito kartami, takže to zkusím s vámi.

 

Na začátek týdne nám zde vychází karta Vyjádření se. A když se na ni dívám a nalaďuji, tak zprávou pro nás všechny je vyjadřování sebe samých, vyjadřování své pravdy. V první řadě je to o čestnosti a upřímnosti a projevení všech pocitů, které jste v sobě drželi. Andělé mi říkají, že to hlavně znamená, že sami sobě připustíte a přiznáte si svou pravdu. Ve které oblasti ve svém životě jste nešťastní? Kterou oblast svého života hluboko uvnitř toužíte změnit, ale neustále své pocity přebíjíte myšlenkami jako “Ale to přece není možné”, “Na to nemám dost peněz/času”, “Není k tomu žádná příležitost”..? Tyto věci nejsou vůbec podstatné, to jsou jen argumenty. Na čem opravdu záleží a co je doopravdy důležité, je to, co leží pod tím – jaká je PRAVDA. Ať už si myslíte, že je to možné nebo není. 

Udělejte si teď chvíli, zhluboka se nadechněte… a zeptejte se sami sebe: “Jak se opravdu cítím? Co cítím ohledně svého zaměstnání? Jak se cítím v souvislosti s domovem? Jak se cítím ve svých vztazích? Co cítím v oblasti svého zdraví? Jak se cítím v jakémkoli dalším aspektu mého života?” 

Andělé říkají, že když si připustíte pravdu ve všech těchto otázkách, když si připustíte své skutečné pocity, pak je to prvním krokem ke znovuzískání své síly. Pak vás může podpořit celý Vesmír, abyste své životní změny mohli uskutečnit. To je tedy pro pondělí a úterý.

 

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Sebereflexe. Tato karta je naprosto přímo navázaná na tu předchozí. Vypadá to skutečně na týden, kdy půjdete hluboko dovnitř sebe samých, abyste získali potřebné odpovědi. Andělé k tomu říkají, že když máte otázky a voláte mi třeba do rádia, abyste získali své odpovědi, můžete je získat i beze mě nebo kohokoli jiného. Všechny odpovědi totiž už máte v sobě samých! Vedou mě také k obrázku a jeho symbolice – v tomto týdnu se potřebujete o sebe hodně starat, tak moc, jak jen to bude možné. Potřebujete se zotavit. Zrušte všechno ze svého rozvrhu, co není vyloženě nutné, a zůstaňte doma. Pobývejte sami se sebou. Neznamená to ovšem, že jakmile se dostanete do kontaktu se svými pocity, začnete je hned utlumovat alkoholem, drogami nebo jídlem. Potřebujete se opravdu spojit se svými pocity a ptát se sami sebe “Jak se cítím? Jaké jsou mé pocity?” Připustit si své skutečné pocity vyžaduje odvahu a sílu. Ale toto je další krok. Jakmile si připustíte své skutečné pocity, začněte se ptát: “Co opravdu chci? Kdyby bylo všechno možné, kdybych měl/a dostatek peněz, času, podpory, sebedůvěry nebo moudrosti, co bych udělal/a? Kdybych měla tři přání, jaká by to byla?” Jen si to připusťte! Nestarejte se o to, JAK se to stane. Neřešte JAK. Ke způsobům, jak to udělat, dojdeme později. Nyní si potřebujeme přiznat pravdu. 

 

A na víkend je tady… wow. Je to karta Je vám rozuměno. Tato karta zde symbolizuje především Vesmír. On slyší vaše přání! Slyší vaše modlitby, slyší vše, co si přejete zhmotnit. A chce vám tímto dát najevo, že vás slyší a že i když možná tak jako indigové děti chcete všechno mít hned, a nejde to, máte chápat, že zde pracuje Božské načasování a že to bude chtít trošku času.Také to znamená, že než se to naplní, potřebujete následovat své vedení a podnikat určité kroky k tomu, aby se věci uskutečnily. 

Říkají však, že se to velmi týká i vašich vztahů. Když budete říkat pravdu a budete upřímní a čestní, dostanete ze sebe všechna ta zranění způsobená druhými lidmi, kteří vás neposlouchali a nerozuměli vám. I když jste byli v minulosti zraněni nepochopením a to utlumilo vaše vyjadřování a nutilo vás to skrývat své skutečné pocity, nyní se začnete znovu projevovat, i když to někteří lidé nejsou schopni přijmout. Říkejte to s láskou. Lidé lásce naslouchají mnohem lépe než když na ně křičíte a ječíte. 

 

Je to opravdu krásný týden – týden vyjádření se, sebereflexe a porozumění. Jsem také ráda, že jsme mohli pracovat s těmito krásnými kartami Indigových andělů, které vyjdou 15.července. Moc vám děkuji, že jste se k nám dnes připojili, budu tuto středu také na hayhouseradio.com a do té doby se na vás těším a… řekněte to prosím se mnou…. Aloooooooha!

 

* * *

 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b9QuuO5svxs

překlad: Magda Techetová

Reklamy