972264_465589100195334_351940400_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 16. června. Ve světě se toho nyní tolik děje! Budeme dnes pracovat s kartami Andělského tarotu, protože v něm získáme veškeré potřebné detaily, které nyní velmi potřebujeme. Jak víte, minulý týden byl celý o tom, že jsme říkali pravdu a také o odhalování lží, a to jak světově a politicky, tak i individuálně v našich osobních životech. Všechny lži začaly vyplouvat na povrch a momentálně je na vás, abyste byli sami k sobě čestní a upřímní ohledně toho, co dopravdy cítíte. V médiích se nyní začaly objevovat zprávy týkající se odhalených lží a podvodů. To souvisí s tím, že obecně se již temnota nemůže nijak ukrýt. 

Tak, jako každý týden vyberu tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. V této karetní sadě nejsou žádné negativní karty, veškeré významy jsou plné světla.

 

Pro začátek týdne je tady karta Probuzení. Tato karta je v tarotu velmi symbolická. Týká se záležitostí z minulosti, které vám brání pohnout se z místa. A tady vás vyzývá, abyste propustili všechny ty věci ze své minulosti a souvisí to také s tím nalháváním, s nímž jsme se setkávali. Karta říká: Podívejte se na věci z jiné perspektivy. Podívejte se na jejich větší obraz. A také, jak jsme již měli v minulém týdnu, vám říká, abyste byli naprosto sami sebou. Vím, že to může být děsivé přiznat si, že se vám nelíbí v práci, že jste nespokojení s místem, kde bydlíte, nebo že jste nešťastní v nějakém vztahu, protože to vás postrčí k tomu, abyste tyto záležitosti mohli změnit. A to je strašné především pro vaše ego, protože to chce všechno udržovat neměnné. Ego nenávidí změny. Ego chce mít všechno a všechny pod kontrolou. Karta Probuzení vypovídá o tom, že se tyto věci nyní dají do pohybu a začnete se zbavovat toho, co vás brzdilo. Týká se to i globálních záležitostí a na mě to působí, jako by měli někteří lidé odejít z jistých úřadů. 

 

Král Ohně pro střed týdne. Zajímavé. Tato karta říká: Soustřeďte se, soustřeďte se, soustřeďte se. Andělé říkají, že toto souvisí s vaším vlastním vnitřním vyšším Já. Je to vyšší Já, které je ambiciózní, ovšem nikoli ve smyslu ega, a také nápadité a založené na lásce.Vaše vyšší Já se hne kupředu a povede vás dál, jakmile přestanete poslouchat ego, které vás nutí předstírat, že některé věci jsou v pořádku, když nejsou. Vaše vyšší Já vám pomůže napravit všechny věci, které to potřebují, ale nejprve si musíte přiznat, které z nich to potřebují. Je to hodně i o komunikaci. Například se to týká modliteb, kdy požádáte o osvobození se od všeho, co vás svazuje, a řeknete: Ok, Bože, vím, že tady v tomto potřebuji něco lepšího. Je to o tom, že si přiznáte, že sice nevíte, jak byste danou záležitost mohli pozvednout, ale dokážete to všechno odevzdat Bohu, Ježíši, nebesům… a pustit se toho. V tomto okamžiku se začnou věci měnit a může se zdát, že k horšímu, ale ve skutečnosti se všechno začne lepšit. Je to kvůli tomu, že všechno to staré začne odpadávat jako stará kůra. 

Tato karta také vypovídá o tom, že jste vůdci a že máte vystoupit z řad a promluvit a vést ostatní. Andělé říkají, že to také znamená odvážit se promluvit o věcech, které jste udělali, za které jste se styděli nebo kvůli kterým jste se cítili provinile. “Bože, prosím, zbav mě toho všeho. Už ať je to pryč.” Propusťte také jakoukoli závislost, kterou jste to všechno potlačovali. Už je pryč. Pryč, pryč, pryč. Je to důležité i proto, že jste pro druhé lidi inspirující ukázkou a můžete jim ukázat, jak se oni sami mohou zbavit nezdravých návyků.

 

Pro konec týdne je zde karta Pětka Vzduchu. Jestliže si přejeme, aby ze světa zmizela zkaženost, musíme s tím začít sami u sebe a zbavit se takových návyků u sebe samých. Pětka Vzduchu souvisí s intelektem a vypovídá o nějaké nepříliš moudré volbě. Týká se to tady hlavně minulosti, ale i některých nemoudrých rozhodnutí v rámci světa. Tato karta vám říká, že je možné, že jste se sice mohli dopustit nějaké chyby, ale že se tím vlastně vůbec nic nepokazilo. Je to proto, že jste se potřebovali hnout kupředu. 

 

Tento týden je opravdu o tom, že si sami v sobě uděláte inventuru a přehodnotíte věci ve svém životě, stejně tak jako když uklízíte svůj domov. Musíte uklidit i hluboko uvnitř, ze všech koutů, všechno pořádně vyčistit. A to jak ve vašem osobním životě, tak i ve světových záležitostech. Andělé říkají, že věci se urychlí, když si dopřejete nějaký takový čas o samotě, kdy prostě vypnete svůj mobil, odpojíte se od internetu a ostatních lidí, vyjdete si do přírody na čerstvý vzduch, a jednoduše budete přemýšlet a přemítat. Možná bude dobré, když si s sebou vezmete papír na psaní. Také vám vzkazují, že spojení se stromy je v tomto čase opouštění velmi nápomocné a léčivé. 

 

Bez jakýchkoli obav nahlédněte sami do sebe a udělejte si v sobě pořádek. Přiznejte si, že jste v minulosti udělali chyby, ale nic z toho vlastně nebyla žádná chyba, protože jste se z toho hodně naučili. Všechno to pro vás byly příležitosti se něco naučit. A pamatujte na to, že vaše duše si tyto zážitky sama vybírá, aby zakusila všechny barvy duhy, aby vyzkoušela všelijaké zážitky. To všechno je součást našeho duchovního růstu. Nikdy není nic špatně. 

 

Čeká nás velice mocný týden. Cítím, že se něco stane v globálním měřítku a že zprávy budou plné nějakých dramat, ale andělé říkají, že vy se nemáte čeho bát. Bude toho sice ve zprávách hodně, ale zprávy jsou tu proto, aby vás hlavně děsily, takže se tím nenechte vykolejit. Nenechte zprávy, aby rozhodovaly o tom, zda máte moc nebo ne. Všichni víme, že jsme mnohem silnější a mocnější, než jak se to zdá podle zpráv. Nemáte se čeho bát. Následujte své vnitřní vedení. Když budete mít pocit, že je to lež, pak věřte, že je to lež. Ať už je to něco, co slyšíte ve zprávách, co říká nějaký politik, nebo nějaká vaše blízká osoba, věřte svému vnitřnímu detektoru lži. Mimo jiné se to ale týká i vás samotných – nic si nenalhávejte. 

 

Mé modlitby jsou s vámi. Jsem moc ráda, že jste se k nám dnes připojili a prosím, řekněte to se mnou: Aloooha!

 

* * *

 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xmmi-QMBFZc

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy