1012997_475172495903661_1767784644_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.července. Také vám to připadá tak neuvěřitelné, že už je červenec? Sedm měsíců tohoto roku už je za námi, to je úžasné! Chtěla bych pozdravit svého tatínka, který slaví 3.7. narozeniny. Miluji tě, tati! Jsme nyní s našimi přáteli v kanadském Torontu na kurzu “Já to dokážu!” (v originále I Can Do It!

Dnes budeme pracovat s Vykládacími kartami Archanděla Michaela, protože potřebujeme sílu a moc, neboť se toho děje stále spousta, měli jsme velký úplněk a celkově dochází i k dalším změnám na Zemi. Andělé říkají, že je to fyzický příchod nového života na tuto planetu. Je tu také nové sluneční světlo. To může být pro některé z vás protivné a dráždivé, obzvláště pokud jste velmi senzitivní nebo řešíte nějaké záležitosti týkající se vašeho těla. Navíc od konce července je Merkur v retrográdní fázi, což nás také velmi ovlivňuje. Je toho zkrátka moc. 

Tak jako každý týden vytáhneme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne, abychom dostali potřebné vedení. Je to jako duchovní předpověď počasí. Karty vybírám náhodně, podle toho, jak se k nim cítím vedena. 

 

Zajímavé. Pro začátek týdne tady máme kartu Běžte beze strachu vpřed. Někteří z vás v tomto období zřejmě podniknou velké, opravdu velké životní změny. Třeba i někteří z našich přátel tady, na I Can Do It! Možná budete natolik nabuzení a inspirovaní, že přijdete domů a prostě dáte výpověď v práci a najdete si novou práci, to uvidíme pak během týdne. Mnoho lidí se také nyní stěhuje, protože cítí potřebu bydlet v rámci světa někde jinde. Tato karta vám říká: Běžte do toho! Načasování je skvělé. Nic neodkládejte ani na nic nečekejte. 

 

Podívejme se, jak na to navazuje karta pro střed týdne – Mějte sami v sebe důvěru. Tato karta i obě dvě spolu dohromady říkají, že ve vašem životě nyní děláte ohromné změny a že si děláte starosti a bojíte se, jak to dopadne. Archanděl Michael vám říká: Kryji vám záda. Podporuji vás a pomáhám vám. Naslouchejte svému vnitřnímu vedení a nemáte se čeho bát. Všechno bude dobré.

 

Pro víkend tady máme kartu Smysl pro humor. Za celou dobu, co vykládáme s touto karetní sadou, jsem si všimla, že tato karta nikdy nevyšla. To je poprvé, se nám tu objevila. Dovolte mi nejprve se zeptat, co to znamená. (…) Michael říká, že to znamená, abyste brali věci s lehkostí. Říká, že když na věci příliš tlačíte a berete všechno strašně vážně nebo pesimisticky, sráží to vaši energii a stejně tak i energii lidí ve vašem okolí. Andělé také říkají, že když chcete podnikat důležité změny, zhmotňovat si bohatství a to, co potřebujete, nebo se věnovat léčení a uzdravování, půjde to jen velice těžce, pokud v sobě budete uchovávat tyto tíživé energie. Chtějí, abyste se povznesli nad sebe samé a pokusili se tuto situaci vidět s lehkostí, i s legrací. Podívejte se s humorem na své ego a jeho energie. Pomůže to vám samým cítit se lépe a lehčeji, a stejně tak i lidem okolo vás. 

 

Může vám k tomu pomoci i modlitba, která je zde uvedená: “Děkuji ti, že mi pomáháš vidět tuto situaci s humorem, tak abych se mohl/a upřímně zasmát nad lidskou povahou. Jsem ochotný/á vidět své zážitky v novém světle, tak abych přitahoval/a lásku a léčivou energii.”

 

Můžeme se také pomodlit společně s našimi přáteli zde i s vámi doma: 

 

“Bože, Svatý Duchu, Matko Marie, Ježíši, Archanděli Michaeli,

potřebujeme vás.

Pomozte nám prosím vypořádat se se všemi těmito pozemskými změnami, změnami na Zemi, se všemi změnami v našich osobních životech i v našem okolí.

Pomozte nám zůstat v našem středu, v klidu a míru.

Pomozte nám cítit se dobře při osvojování si naší síly a moci.

Pomozte nám přijmout všechny dary, které nám jsou poslány, aby nám pomohly.

Pomozte nám uvědomit si, že my všichni si zasloužíme štěstí, zdraví, bezpečí, mír a hojnost ve všech ohledech.

Staniž se.”

 

Dveře příležitostí se vám tento týden otevírají dokořán, takže mějte odvahu jimi projít! Budete mít mnoho příležitostí dokončit své projekty a dokončit změny, na kterých jste pracovali. Načasování je nyní dokonalé. Namísto začínání nových věcí se však spíše zaměřte na věci, které jste již začali nebo které máte rozdělané.

 

Chtěla bych poděkovat všem přátelům tady v Torontu a také zdejší restauraci, která nám zajistila úžasné zdravé veganské jídlo bez GMO (geneticky modifikovaných organismů – pozn. překl.), takže jsme si nemuseli dělat starosti. Tento týden budu živě na hayhouseradio.com ve svém vysílání a také budu pravidelně na facebooku. 

Do té doby vám posílám mnoho lásky a prosím, řekněte to všichni se mnou: Aloooha!

 

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=7uL07k-bfII

překlad: Magda Techetová

Reklamy