578373_478317208922523_601385430_nAloha! Tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 8. do 14.července. Máme dnes velmi větrný den a budeme si vykládat s kartami Indigových andělů, které teď nedávno vyšly. Vytvořili jsme je společně s mým synem Charlesem, “indigovým králem”, jak mu říkám. Jak víte, indigové děti jsou lidé obdaření silnou vůlí a nejčastěji se rodili během 70., 80. a 90. let. Charakteristickým znakem těchto lidí je, že vždy říkají pravdu, bez ohledu na následky. Nemohou si pomoci. Poznají, jestli někdo říká pravdu nebo ne, poznají, co za tím vězí, a jsou tady proto, aby pomohli odhalovat a odstraňovat korupci a podvody. A přesně to také dělají! Jsou toho nyní plné zprávy! Pravdu pro nás všechny bych chtěla zjistit právě skrze tyto karty, abychom dostali vedení ohledně toho, jak se můžeme o sebe postarat v tomto intezivním období naší historie. 

Tak jako každý týden vyberu náhodně tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. 

 

Pro začátek týdne tady máme kartu Prozkoumávání. Andělé říkají, že možná přemýšlíte o stěhování nebo změně bydlení. Je mnoho lidí, kteří se cítí vedení ke změně lokality pro své bydlení a cítí kvůli tomu úzkost. Nevědí přesně, kde by měli žít. A andělé k tomu říkají: Zkoumejte a prohlížejte si různá místa. Také pokud máte psa, může vám v tom pomoci, protože psi dokážou poznat to pravé místo, kde se usadit, a mohou vám také pomoci zbavit se napětí. Určitě zjistíte, kam se přemístíte. Tato karta naprosto jistě vypovídá o stěhování a přesunech. Je to pro vás potvrzení, že je vhodný čas k rozmýšlení si, kde byste se mohli cítit nejlépe. 

Také vás to nabádá k prozkoumávání všech možností, a to hlavně v oblasti vašeho zaměstnání a místa k bydlení. Ty spolu vzájemně velmi souvisí. 

 

Podívejme se na střed týdne. Vychází nám tu Péče o sebe samé. Tato karta vám říká, že máte mít důvěru ve svou schopnost činit zdravé životní změny. Lidé, kteří stagnují a nedokážou se pohnout z místa, nevěří, že potřebné změny mohou udělat. Je to pro vás zpráva, že vykonávání těchto změn je také součástí péče o vás samé. Když se o sebe dobře staráte a pečujete o sebe tak, jak potřebujete, máte z toho užitek vy i všichni lidé kolem vás. Není to sobecké. Jste andělem, který je tady, aby byl pro druhé příkladem a aby sám na sobě druhým ukazoval, jak se o sebe správně starat. 

 

Podívám se na kartu pro konec týdne. Je tu Archanděl Metatron. Archanděl Metatron je andělem, který dohlíží na všechny indigové děti. V historickém podtextu to byl prorok, stejně jako Sandalfon. Metatron vám může pomoci překonat jakákoli omezení, která si myslíte, že na své cestě máte – může vám pomoci urychlit čas, tak aby všechny potřebné změny proběhly rychleji a snadněji, hlavně pokud máte strach, že nemáte dost času. Metatron vás ujišťuje, že MÁTE dost času. Stejně tak je tu pro vás, pokud potřebujete pomoci s motivací k péči o své tělo. Je úžasný při odstraňování nezdravých návyků, pokud jste neměli dost pohybu, přejídali se nebo jste podléhali nějakým závislostem. Jeho energie je symbolizována tzv. Metatronovou krychlí, prostřednictvím které vás může očistit. Spustí jí skrze vás a postupně z vás odstraní všechny nízké energie, které jste možná vstřebali. Zvláště indigové děti jsou náchylné k absorbování energií plných strachu. S tím vším vám Metatron opravdu může pomoci.

 

Celý tento týden nám ukazuje, že je třeba soustředit se na svou sebedůvěru a mít plnou víru, že všechno potřebné dokážete. Pokud o sobě máte jakékoli pochybnosti, pak to není váš vnitřní hlas, ale vaše ego. Věřte, že si zasloužíte všechny ty prospěšné změny, protože když se dobře staráte o sebe a své dobro, má z toho prospěch každý. Také pamatujte na to, že nejste sami. Je tu s vámi archanděl Metatron, který je připravený vám pomoci a dodá vám odvahu, motivaci a energii, čas, materiální potřeby, a hlavně vám pomůže očišťovat vaši energii, protože když máte čistou energii, pak přitahujete úžasné příležitosti a také úžasné nové lidi, kteří vám pomohou. Zvláště v tomto týdnu udržujte energii ve své mysli i ve svém těle čistou. 

 

Posílám vám mnoho lásky, z mého srdce přímo do toho vašeho, a také mnoho požehnání.

Alooooha!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=ufuoouoUimw

překlad: Magda Techetová

Reklamy