1045197_481257961961781_882843167_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.července. Nacházíme se nyní v Maui v kočičím útulku. Michael a já velmi rádi navštěvujeme psí a kočičí útulky, kde buď nějaké zvířátko adoptujeme, pomůžeme najít nový domov, přispějeme finančně a nebo dobrovolnou výpomocí. Věříme, že všechna tato zvířátka potřebují druhou šanci. Nekupujte si zvířata, ale adoptujte je. Pokud hledáte nového nejlepšího kamaráda, zajděte si do místního útulku! Najdete tam úžasné kočičky i pejsky. 

Použijeme znovu karty Indigových andělů, abychom se zeptali, co nás čeká další týden a jak se na to můžeme nejlépe připravit. Tak jako vždy vytáhneme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. 

 

Pro pondělí a úterý je tu opět Archanděl Metatron. Možná jste ho minulý týden zavolali, aby vám pomohl, ať už s motivací k péči o své tělo nebo k tomu, abyste měli na všechno dostatek času.Pokud máte pocit, že vás tlačí čas, toto je ten pravý anděl, kterého zavolat. Také vám pomůže očistit se od všech energií, které jste vstřebali. 

Je zajímavé, že tato karta vyšla dvakrát po sobě, a to přímo popořadě. To se stává jen velmi zřídka a výjimečně. Je to tedy silné poselství a máme mu věnovat pozornost. Archanděl Metatron je andělem všech citlivých lidí, opravdu všech. Je to anděl, který čistí vaši energii a udržuje ji čistou. Obzvláště pokud vstřebáváte emoce druhých lidí a jejich problémy.

 

Podíváme se na střed týdne – Naučte se něco nového. Toto vypovídá o tom, že vystoupíte ze své komfortní zóny (zóny pohodlnosti). Nastal čas přestat stagnovat ze strachu z nového, ze strachu, že něco nemůžete nebo nezvládnete udělat, a tato karta vás povzbuzuje k tomu, abyste si šli za svým. Andělé vám říkají, že dokud něco nezkusíte udělat, tak nikdy nezjistíte, že to dokážete! Ani se nenechte brzdit obavami a litováním nad tím, “co jsem mohl/a udělat jinak?” 

Ať už se jedná o novou lekci nebo o něco, o čem jste velmi snili, ale cítili jste se nejistí, vizualizujte si sami sebe, jak jste v tom úspěšní a jak jste toho již dosáhli. To je klíč ke všemu. Já sama kdykoli jsem si představila sama sebe, jak se mi již všechno splnilo, vždy tomu tak nakonec bylo. 

 

Když se podíváme na víkend, máme tady kartu Víra. Víra je velmi důležitá. Tyto karty jsme vytvořili společně s mým indigovým synem Charlesem tak, abyste mohli lépe slyšet zprávy od svých andělů. Tato vám říká, že ať jdete jakoukoli cestou, ať si zvolíte jakýkoli směr, vždy jdete správně, vždy jdete správným směrem a po pravé cestě. I když se možná bojíte nebo se cítíte nejistí kvůli penězům nebo se bojíte neúspěchu, tato karta vás znovu vybízí, abyste se dívali na sebe samé jako na úspěšné, abyste cítili, že opravdu uspějete, a 99% veškerého úspěchu je o víře, že to dokážete. Když věříte, že to zvládnete, když vidíte sami sebe, že jste úspěšní, pak se to stane. A já ve vás rozhodně věřím!

 

Tento týden budu živě na hayhouseradio.com. Do té doby vám posílám mnoho lásky, také všechna zdejší zvířátka vám posílají lásku, a to jak vám, tak i vašim zvířátkům, která jste možná zachránili, kterým pomáháte a o které pečujete. Aloha!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=kQbjVEn2Inw

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy