563909_491067254314185_1863480244_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.srpna. Michael a já jsme nyní na cestách, momentálně jsme v Seatlu. Můžete vidět tady z okna typický výhled. Chystáme se na setkání s našimi rodiči a přáteli, Robertem Reevesem a Andrewem McGregorem, a čekáme na mezinárodní loď, která nás doveze do Alasky. Proto přidáváme tento výklad dříve.

Pro tento týden použijeme jednu z mých nejoblíbenějších karetních sad, Kouzelní delfíni a mořské víly. Tyto karty byly vytvořeny se záměrem, aby vám pomohly ve vašem zhmotňování. Působí totiž na vaše podvědomá přesvědčení, která jsou základem pro veškeré vaše zhmotňování. Stejně jako se mořské panny noří pod vodní hladinu, pomáhají i vám dostat se pod hladinu toho, co si myslíte. Právě vaše myšlenky mohou být totiž jedinou překážkou ve splnění vašich přání a dosažení toho, co si přejete.

Tak jako každý týden se pomodlím a vyberu náhodně tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Dnes tady nemám žádné zvířátko, které by nám s výkladem pomáhalo, ale prostřednictvím karet se můžeme spojit s delfíny. Ti nám jistě také pomohou. 

 

Minulý týden byl především o dobré péči, kterou jste si měli věnovat. Měli jste se věnovat dennímu snění, opravdu si vzpomenout, co všechno jste si vlastně přáli, žádat o vedení a zůstat uvolnění.

Karta Hleďte výš, která vyšla pro začátek týdne, na mě působí tak, že jste si tu péči nevěnovali tak, jak jste měli, mí drazí. Přijde mi z toho, že jste nad tím sice přemýšleli, ale řekli jste si, že to tak stačí a že můžete udělat kompromis. Tato karta vám říká “Ne, ne, ne! Zvyšte svůj standard a chtějte pro sebe více!” 

Žena, jejíž obrázek je na této kartě, uspěla se svým uměním díky riskování, díky tomu, že se odvážila poslat mi ho a já souhlasila s tím, že ho budeme publikovat. Právě tento obrázek, kde mořská víla dosahuje ke hvězdě nahoře, je symbolem toho, že máte jít za tím, co opravdu chcete, odvážit se k tomu. Zážitky toho typu, kterým říkáte selhání nebo neúspěch, ty se mohou stát stejně, ať už se pokusíte dosáhnout svých přání nebo nepokusíte. Přestaňte se držet zpátky. Běžte si za svými sny a nezastavujte se. Všichni úspěšní lidé mají jednu společnou věc, a to je, že nikdy nepřestávají jít za svými sny. Nezávisle na tom, co se stane nebo ne, jestli je potká neúspěch nebo selhání, stejně jdou dál a nenechají se tím odradit. Tato karta vám říká, abyste šli dál, abyste si dovolili chtít víc a šli si za tím, ať už se jedná o nějaký váš vztah, o záležitosti týkající se vašeho těla, o místo, kde žijete nebo kde pracujete, a s tím máte začít právě teď, v této době, a je to pro vás znamení, že máte velkou šanci uspět.

 

Pro střed týdne vyšla zajímavá karta, která nevychází příliš často, je to karta Buďte pozorní. Tato karta vám říká, abyste si všímali opakujících se znamení a také vašeho vnitřního vedení, neboť vám mohou přinést cenné informace. Chce se po vás, abyste si tento týden zahráli na detektiva.Vypátrejte, ve které věci ve vašem životě jste dělali kompromisy a smiřovali se s nepřijatelným. Kde jste si řekli “Tohle je to nejlepší, co mohu udělat”, i když to tak nebylo. Kde jste si řekli “Ale to jde přece snést, to není zas tak špatné” a přitom víte, že to tak nejde, protože někde ve vás je část, které se to prostě nelíbí. Tato karta vás žádá, abyste věnovali více pozornosti tomu, jak se cítíte, a abyste své pocity dokázali patřičně ocenit. Všímejte si svých pocitů, které se vám vracejí, myšlenek, věcí, znamení, toho, co vídáte nebo slyšíváte, protože tímto způsobem s námi nebesa komunikují. 

 

Ale, podívejte se na to. Celý tento týden je časem kontemplace a meditace. Je to karta Rozjímání a říká: “Dopřejte si čas o samotě a meditujte o tom, co si opravdu přejete.” Tato karetní sada neobsahuje příliš mnoho takovýchto karet, ale všechny tři vyšly teď společně v tomto výkladu. Je to tedy pro vás velmi silné poselství o tom, že si máte udělat vnitřní inventuru v sobě samých, a zabývat se tím, co opravdu chcete. I když vás možná budou napadat věci jako: “Ale to stejně nemá smysl řešit, to se stejně nikdy nestane..”, to je ego! Nedovolte tady tomu hlasu, aby vám bránil ve vašem božském konání, ve vašem božském domácím úkolu pro tento týden.

 A to je právě to, že si uděláte na sebe čas a promyslíte si, ve které oblasti vašeho života potřebujete zvýšit svůj standard. Nestarejte se o to, JAK se to uskuteční, JAK se to stane nebo v jaké podobě to k vám přijde. Na to dojde čas později. Teď potřebujete pouze udělat sami v sobě inventuru. To bude prvním krokem k otevření nových dveří k vašemu životnímu poslání. To se netýká jen vás, ale také celkově všech lidí, dětí, zvířat, životního prostředí, zkrátka všeho, o co se toužíte starat a kde toužíte pomáhat – a po cestě také nacházet mnoho darů a požehnání pro vás samé. 

 

Toto bude velmi intenzivní a mocný týden. Říkají nám, že nás čekají vskutku zásadní životní změny a proměny, takže tento čas rozhodně stojí za investování a nemáme se snažit to ošidit. A navíc, když karty vyjdou takovýmto způsobem, je jasné, že ať chceme nebo ne, stejně to přijde. 

 

Moc vám všem děkuji za to, že jste se k nám dnes připojili. V následujících třech týdnech nebudu živě na rádiu Hay House, protože mě čeká mnoho přednášek a cestování po Austrálii. Do té doby se však zatím těším a posílám vám mnoho andělských požehnání. Alooooha!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=g4gwBpPOQh0

překlad: Magda Techetová

 

 

Reklamy