1000261_494299210657656_807018027_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18. srpna. Jsem tady na aljašských ledovcích a jsem hodně teple oblečená, protože jsem přece jen “tropická mořská víla” a tady je skutečně velká zima. Vzala jsem si s sebou karty mořských víl, abychom se dověděli, co nám ony, andělé a také zdejší energie na Aljašce chtějí dát za vedení na následující týden. Tak jako v každém výkladu vyberu náhodně tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Doufám, že se nám tu během výkladu neobjeví lední medvěd.

 

Pro začátek týdne tady máme nádhernou kartu – Je vám pomáháno. “Nebesa pracují v pozadí, aby vám pomohla, i když zatím ještě nevidíte výsledky.”

Tato karta vás vybízí k větší víře. Více věřte, mějte opravdu důvěru v to, že vaše modlitby byly vyslyšeny a budou i zodpovězeny. Jak víte, věci mají své božské načasování, a pokud se to týká i dalších lidí, hraje v tom roli i jejich svobodná vůle. Každopádně však máte zůstat na cestě, na které teď jste, a vytrvat ve své víře. Jste na správné cestě, vaše plány jsou již v pohybu, a v pozadí za celou scénou probíhá velká práce andělů, kterou ovšem nevidíte. Je opravdu důležité umět si udržet víru i přesto, že zatím nemáte podložené důkazy o výsledcích. 

 

Podíváme se na střed týdne. Ach, to je krásné, tuto kartu miluji a jsem moc ráda pokaždé, když se objeví ve výkladu – Požehnaná změna. Právě teď se uskutečňují velké pozitivní změny, vskutku zásadní pro váš život. Jak můžete vidět na obrázku vílu, která leží vzhůru nohama, tak i vám možná současný stav může připadat postavený na hlavu. Ale vzadu je světlo, a to představuje Boží pomoc, která je tady pro vás. Věřte, že všechny změny, které se teď dějí, slouží k tomu, aby se vše zlepšilo! Věřte, že je vám během těchto změn pomáháno, věřte, že jste podporováni a že se všechno vyřeší. Propusťte veškerý strach! Ego vám vždycky dá hromadu důvodů, proč nic neměnit a z čeho všeho byste měli mít strach. Namísto toho věřte, že veškeré změny, které se teď u vás odehrávají, jsou odpovědi na vaše modlitby. 

Aby byly vaše modlitby naplněny, musíte ovšem podniknout také své lidské kroky k tomu, aby se tak stalo. Pokud je neuděláte, získáte potom pocit, že vaše modlitby zůstaly ignorovány, že jste zůstali zaseknutí na místě a nic se neděje. 

 

Na víkend tady máme kartu Léčení vztahu k otciTo je velmi zajímavé. Tato karta zosobňuje otcovskou energii, a ta se týká také zhmotňování. Je možné, že máte ve svém nitru stále ještě neodkryté a nevyléčené pocity bolesti a zranění kvůli vztahu ke svému otci. Na kartě je psáno: “Vaše modlitby se budou plnit o mnoho rychleji, když veškeré problémy se svým otcem odevzdáte Nebesům.”

Udělejme to teď hned. Právě tady na Aljašce. 

 

Pojďme se zhluboka nadechnout…. (nádech) … a jakékoli pocity bolesti, žalu, hněvu, zranění, zrady, neodpuštění, vůči všem otcům z vašich minulých životů, vůči všem otcovským osobám z jakéhokoli životního období, včetně vašeho vztahu k Bohu, pokud k němu máte vztah jako k otci, nechme teď všechny odejít a propustit je. Jejich potlačování a nevšímání si jich vám nijak nepomůže. Ale jakmile je vyneseme na světlo a rozhodneme se jim čelit, pomůže nám to. (nádech)…

 

Prosíme nyní Boha, naše Vyšší Já, Svatého Ducha a všechny anděly, a také Ježíše a Matku Marii, aby nám pomohli uvolnit veškeré trvající staré pocity bolesti a zranění. Prosíme archanděla Michaela, aby rozpustil všechny pocity strachu, všechny jedovaté emoce a energie, aby nám pomohl překonat odpor a odkládání… a s výdechem… (výdech)… nechme to všechno jít…. Nechme to jít…

 

Pamatujte prosím na to, že v duchovní pravdě vás váš otec opravdu miluje, udělal to nejlepší, co mohl, i když se možná dopustil velmi vážných lidských chyb. Láska, kterou jste k sobě cítili, je stále tady, ať už na jakékoli úrovni, a lekce, kterými jste si prošli v souvislosti s ním, vám měly pomoci vyrůst. Všechno vás to dělá silnějšími. 

 

Tento výklad vám říká: Dovolte si být silní! Dovolte si zhmotnit svá přání prostřednictvím otcovské energie uvnitř vás! Je pro vás bezpečné být mocní! Je pro vás bezpečné vykonat všechny ty potřebné změny! A to všechno je pro vás požehnání.

 

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a – řekněte to prosím se mnou – Alooooha! 🙂

 

* * *

 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=n6oSjmeUT5U&

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy