1150322_497830113637899_1172218479_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.srpna. Jsme tady v Melbourne v Austrálii s našimi přáteli na akci I Can Do It! (Já to dokážu! – pozn. překl.) pořádanou autory z Hay House. Milujeme Austrálii, je tady tak srdečná a otevřená atmosféra plná entusiasmu, a právě tady dnes uspořádáme výklad pro další týden, abychom zjistili, co můžeme očekávat. Nejprve bych však chtěla veřejně poblahopřát svému synovi Grantovi, jehož narozeniny jsou 24.8. Šťastné narozeniny, drahoušku, moc tě miluji! 

Pro tento týden uděláme dvojitý výklad – a to s kartami Andělského tarotu a s balíčkem karet Květinové terapie. Karty Květinové terapie byly teprve nedávno vydány a dnes jsou poprvé veřejně prezentovány zde v Austrálii. Tak jako každý týden vytáhneme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne, abychom dostali vedení pro následující čas. Je to naprosto náhodné, karty vybírám tak, jak se k tomu cítím vedena. Obvykle, když vykládám karty, je kolem mě mnoho zvířátek, psů, koček nebo i ptáčků. Když děláte výklad s více balíčky karet, vyložíte jednotlivé řady pod sebe. Na kurzu Angel Intuitive se budeme takovéto výklady učit, a to i s novým balíčkem karet Tarotové karty síly archandělů. Tam se budeme učit, jak provádět andělské výklady. 

 

Podíváme se nejprve na karty pro začátek týdne. Z andělského tarotu tady máme Čtyřku Vody. Vypovídá to o pocitech nudy, o pocitu, že jste uvízli na místě. Vypadá to, že věci se nedějí dost rychle a vy jste z toho frustrovaní. Tato karta říká, že jsou vám otevřené nějaké dveře, ale vy je možná nevidíte, protože očekáváte, že zázrak přijde v nějaké určité podobě, zatímco přichází v nějaké úplně jiné. Také to však znamená, že vše půjde mnohem lépe, než možná očekáváte. 

A k tomu máme z Květinové terapie kartu Růžové růže –  Věřte ve svou vnitřní krásu. To může pro nás znamenat, že to, co nám brání vidět příležitosti, jsou nějaké vnitřní pochybnosti o sobě samých. Afirmace na této kartě zní: “Jste zářivým příkladem Božské lásky. Všechno na vás je perfektní, tak nechte své světlo zářit a inspirujte k tomu i ostatní.”

Máte tedy zřejmě pocit, že jste vyslali nějaké modlitby a ony se neplní, že jste zaseknutí a nehnete se z místa, ale ve skutečnosti to tak není. To vy sami a vaše pochybnosti vám brání v pohybu vpřed. Získejte tedy svou sebedůvěru zpět. Můžete si k tomu pomoci i růžovými růžemi. Já sama to dělám také, ať už s živými růžemi nebo jen s esenciálním olejem s vůní růže. To vám totiž pomůže otevřít vaši srdeční čakru. A když se vám otevře srdce, zamilujete se znovu do svého života, zamilujete se opět do sebe samých a budete schopni uvidět a rozpoznat ony otevřené dveře příležitostí a budete mít dostatek sebedůvěry jimi projít. 

 

Pokračujeme ke středu týdne. Osmička Ohně. To je velmi zajímavé, tento týden nám začíná pomalu a ztěžka, ale pak se všechno významně urychlí. Všechny překážky budou pryč, zpoždění zmizí, takže výborná zpráva. To, co vás zdržovalo nebo vám bránilo v pohybu kupředu, bude pryč. Kromě toho, že se dají věci do rychlého pohybu, se také otevřou vaše psychické schopnosti a váš vnitřní zrak vám pomůže vidět další dary, kterých se vám dostává.

Echinacea souvisí s duchovním zdravím a duchovními dary. Budete v této době velmi intuitivní. Bude to období, kdy všechno bude pracovat pro vás, čistě proto, že jste tím, kým jste. Buďte sami sebou a věci budou pracovat pro vaše potěšení.

 

Když se dostáváme k víkendu, hm, vypadá to, že se schováte zpátky do svého “brlohu”. Devítka VzduchuZdá se, jako by týden začal pomalu, pak se vše odehrálo rychle a na konci se zase vše zabrzdilo. Ale právě proto je dobré, že to víme dopředu, protože to nemusíme přijmout a smířit se s tím, ale můžeme tomu předejít. Tento týden vypadá, že bude roztěkaný, nestálý, věci se budou odehrávat rychle. 

A karta z Květinové terapie, Gerbera, nám říká, že se to bude týkat především našich vztahů s druhými lidmi. Znamená to také, že máte žádat o pomoc nebo rady své dobré přátele, požádat je o podporu. Nebojte se a obklopte se dobrými lidmi. Neizolujte se od ostatních tento týden! Hlavně o víkendu 24. a 25. pobývejte s lidmi, mluvte s nimi o svých pocitech, žádejte je o pomoc – a co je hlavní – přijměte tuto pomoc. Protože pomoc pochází od Boha a velice často k vám přichází prostřednictvím druhých lidí. Tito lidé pro vás mohou být skrytými anděly, kteří se zčistajasna objeví, pomohou vám a zase zmizí. Nebo vám může Bůh pomáhat prostřednictvím těch, kteří jsou vašimi milovanými blízkými.

Jste obklopeni spoustou andělů, a když si budete věřit a necháte si pomoci, prožijete krásný týden plný úžasných příležitostí.

 

Jsem opravdu nadšená. Jsem také moc ráda, že jste se k nám dnes připojili, spolu s našimi přáteli z Melbourne v Austrálii. Děkuji vám, posílám vám mnoho andělských požehnání a – řekněte to prosím se mnou – Aloooha!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=y9CSoge2eiA

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy