prevziaťTrošku neskôr, ale predsa…..Magduška, ktorá robí preklad výkladu je zaneprázdnená inými povinnosťami, prekladu sa ujala Duška, ktorú síce nepoznám, ale touto cestou jej, aj za vás, veľmi ďakujem za jej čas a energiu. 

Ahoj, tu je Doreen a toto je Vas týždenný výklad kariet na týždeň od 26.8. do 1.9.2013. Dnes som tu s mojimi krásnymi priateľmi v Sidney. Na dnešný výklad použijem dve sady kariet, a to anjelské tarotové karty a anjelské indigové karty. Poďme sa teda pozrieť, čo nás tento týždeň čaká. Tak ako zvyčajne, aj dnes karty zamiešam a vyberiem tri karty z každého balíčka. 

Na pondelok a utoroktu máme kartuDEVIATKA VODY – karta predstavujúca pohyb, pokračovanie, zmenu, duchovný a emocionálny rast. To znamená, že Vaše emócie Vám hovoria, že je čas na zmenu, pohyb vpred, hľadanie novej práce, nového bývania, nových myšlienok.
Druhá karta symbolizuje opäť pohyb, zmenu, tentokrát aj na fyzickej úrovni. Zatancujte si, zacvičte si, aby ste uvoľnili stres, strach, frustráciu, ktorá môže plynúť z obáv, že nemáte dostatok odvahy alebo prostriedkov na uskutočnenie týchto zmien. Ak sa na energetickej úrovni rozhodnete urobiť akúkoľvek zmenu, Vesmír Vás vždy vypočuje a dostanete všetko to, čo k tomu potrebujete.
 
Pozrime sa na stred týždňa. Je tu krásna karta HVIEZDA a na nej archaniel Jofiel – Anjel krásy. Táto pozitívna karta prichádza, lebo viem, že sa rozhodnete a poviete si, dobre, urobím túto zmenu. Archaniel Jofiel Vám pomože, aby ste mali krásnu energiu vo Vašich domovoch a aj preto ste postrkovaní do zmien, čo sa bývania týka. Môže to byť pre Vás znamenie, aby ste vytriedili všetko, čo už nepotrebujete a usporiadali “garážový výpredaj” alebo ponúkli tieto veci na predaj cez internet. Získate tak peniaze navyše a voľný priestor, a tým sa krásne prečistia a presvetlia energie vo Vašom dome. Tak sa prosím zbavte všetkého starého a toxického vo Vašich domovoch.
Druhá karta má názov STE VÝNIMOČNÝ a znamená, že si zaslúžite túto zmenu, tak ako si ju zaslúži každý. Je to iba Vaše Ego, ktoré nechce aby ste žiarili. Čím viac cieľov máte, tý viac strachu prejavuje Vaše ego, hlavne ak sa jedná o zmeny, ktoré Vám pomôžu žiariť jasnejšie a byť na tej správnej ceste k Vašim snom a túžbam. 
 
Na piatok, sobotu a nedeľu tu máme kartu DEVIATKA OHŇA, znamená Nevzdávajte sa! Chráňte si to, čo ste vytvorili a čo vytvárate, buďte odvážni a verte si. Nie je tu nič iné, čo Vás blokuje, jedinou prekážkou je strach.
Pozrite sa na túto druhú kartu pre záver týždňa. Je to krásna karta, ktorú vytvoril môj syn a má názov MANIFESTUJTE. Je na nej zobrazený anjel, ktorý v rukách drží energiu. Takú istú energiu máte vo svojich rukách aj Vy a s ňou dokážete uskutočniť každú zmenu naozaj veľmi rýchlo.
Takže, jasne sformulujte svoje rozhodnutie (Doreen ukazuje na karty pre začiatok týždňa), verte si, zaslúžite si šťastie a príjemné miesto (karty pre stred týždňa) a nakoniec sa nevzdávajte, nedovoľte nikomu aby Vás odhovoril a využite energiu a silu, ktorú Vám BOH ponúka, aby ste si splnili Vaše sny a túžby (karty pre koniec týždňa a víkend). Toto bude krásny a silný týždeň s mnohými zmenami a je Vám ponúkané ohromné množstvo pomoci, ktorá zahŕňa aj Vašu vlastnú, Bohom danú silu, lebo toto je pravdivý odkaz pre tento týždeň – vždy máte silu a podporu od Boha a máte ju aj teraz, tak manifestujte:-)
Poďme sa teraz spolu nadýchnuť a sústreďme sa na svoj cieľ, zámer. Nikdy sa nezameriavajte na svoj strach. Pošlite teraz svetlo do svojej budúcnosti, očakávajte to najlepšie a uvidíte, že potom Vás to najlepšie vždy stretne na Vašej ceste:-) Som na Vás veľmi hrdá, aj na Vašu duchovnú cestu a rast. Tento týždeň ma môžete počuť v Hay House Radio, potom sa chystáme do Washington DC na akciu YOU CAN DO IT! a čaká nás aj Európske turné v UK.
 
Ďakujem Vám, že ste sa k nám pridali, posielam Vám mnoho anjelských požehnaní a povedzte to prosím so mnou
Alooohaaaa:-)
Reklamy