1174992_504184089669168_1393671597_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 2. do 8.září. Michael a já jsme šťastně opět doma, v naší svatyni plné zachráněných zvířátek a miláčků. Určitě si pamatujete na papouška Crimpson a toto je její partner Clover. Pak tady máme ještě fenečku Lilikoi, která nemůže příliš dobře chodit, protože je handicapovaná. Mimochodem, všem vám moc děkuji za vaše modlitby za její uzdravení. 

Každopádně, konečně již vyšly nové tarotové karty Síly archandělů, které byly vytvořeny, aby vám dodaly odvahu a sebedůvěru, abyste dokázali následovat své vedení. Jak víte, vždy dostanete odpovědi na své otázky, ať už prostřednictvím nějakých vykládacích karet nebo třeba přímo skrze své vnitřní vedení, ale je také něco jiného mít odvahu, sebedůvěru a motivaci k tomu, abyste ho doopravdy následovali. Takže Radleigh a já jsme vytvořili tuto sadu karet vyloženě pro to, aby vás posílila, a to s velkou pomocí archandělů. 

Dnes tedy s těmito kartami uděláme výklad pro další týden. Karty vám i ukážu, fialové jsou z velké arkány, pak jsou tu karty archanděla Michaela, které jsou modré a symbolizují vzduch, růžové s archandělem Arielem, který reprezentuje zemský živel, oranžové jsou karty Gabriela, který zosobňuje ohnivý element, a pak zelené karty s živlem vody náleží Rafaelovi. Je to opravdu úžasný způsob, jak obohatit tyto klasické karty, aby vám dodávaly pocit bezpečí a mírumilovnosti, neboť jejich prostřednictvím komunikujete s Bohem a archanděly. 

Jako každý týden tedy karty zamícháme a vytáhneme tři, které reprezentují začátek, střed a konec týdne. Zvířátka, která tu mívám při výkladech, nám občas pomohou některé karty vybírat, ale momentálně se tady prostě poflakují, viď Crimpson? (dívá se na papouška, pozn. překl.)

 

Karta pro pondělí a úterý je Císařovna. Je to karta archanděla Gabriela a říká vám: “Je načase pracovat na vašich plánech! Kreativita je odměněna. Bohaté a hojné prostředky.”

Tato karta vám říká, že máte začít pracovat na tom, o čem jste snili a co jste si plánovali. Je pro to výborný čas a otevírá se vám brána energií, které vás podpoří ve vašem konání. Také to znamená, že k tomu dostanete všechny prostředky, které budete potřebovat. 

Někdy si lidé myslí, že musejí napřed získat peníze, čas, energii nebo podporu, a pak teprve budou moci jednat. Tím se však jenom zaseknete a budete to všechno vždycky jen odkládat. Mnohem lepší je vykročit ve víře, hnout se kupředu, a potom se teprve objeví ta energie, ten čas, ta podpora, peníze a sebedůvěra. Takže pro pondělí a úterý je tu poselství: BĚŽTE KUPŘEDU!

 

Podívejme se na střed týdne, kde máme kartu Eso archanděla Rafaela. Je to karta náležící živlu Vody, a tedy i emocím. Říká, že k vám přichází nějaký nový, pozitivní emocionální zážitek. To znamená, že vaše sebedůvěra se sladí s vašimi kroky a s vaším jednáním. Takže jak už jsme řekli, v první části týdne vykročte a hněte se kupředu, a pak se začnete cítit sebejistí. Nikdy nečekejte na to, až si budete více věřit, než něco uděláte, protože se to také nemusí naplnit a mezitím byste si nechali utéct mnoho příležitostí. Nenechte si tyto příležitosti uniknout, když se vám otevírá brána úžasných energií. Tato karta vám říká, že prožijete nějaký zážitek, který vás hluboce naplní, nějaký duchovní zážitek a růst, který vám poskytne hluboký vhled a dodá vám novou sílu, abyste mohli dále pokračovat v dalších věcech a dalších projektech, do kterých se pustíte. 

 

Na víkend tady máme kartu Devítka archanděla Michaela, což znamená mimo jiné také devítku vzduchu nebo mečů v tradičním tarotu. Tato karta vám říká: “Vaše starosti vůbec nejsou nutné! Zaměřte své myšlenky na to, co chcete a co si přejete. Propusťte všechny pocity viny, starostí nebo lítosti a odevzdejte je svým andělům.”

Jedna z věcí, které mám na tarotu ráda, je to, že obsahuje moudrost týkající se i stinných stránek života. Obsahuje tedy karty, které vám dokážou jasně říct, zda je daná cesta vhodná či nikoli, zda je či není pravý čas, a tak podobně. 

Karty, které nám dnes vyšly, jsou na 100% pozitivní a všechny nám říkají to samé: Běžte si za svým! Nestrachujte se! Nečekejte na to, až si budete víc věřit, protože už teď se můžete začít cítit plní víry. A pokud máte starosti, pojďme se teď hned nadechnout… (nádech) … a s výdechem je všechny nechejte odejít. Zavolejte archanděla Michaela a požádejte ho, aby přerušil všechna vaše pouta, která máte ke strachu. Andělé vás dokážou zbavit všeho, co vás poutá ke strachu, co se vás snaží kontrolovat nebo s vámi manipulovat.

 

Nenechte se tím skolit, nepoutejte se k energii strachu. Hlavně média a zprávy se snaží s vámi manipulovat prostřednictvím strachu. A my nemůžeme dovolit, abychom se nechali ovládat strachem, protože naším životním posláním je být v míru a plní lásky, i když musíme nechat své oči otevřené, abychom dokázali vidět skutečnost a vidět popravdě, jak to ve světě vypadá. To však můžeme dělat s láskou. Nesmíme dovolit, aby nás strach brzdil. Takže pokud cítíte potřebu vypnout zprávy, udělejte to. Pokud se na ně chcete dívat, ujistěte se, že tak konáte s modlitbami a z pozice lásky. Nezaměřujte se na problémy, ale na jejich řešení.

 

Pro váš osobní život to znamená týden plný akce. Bude to velmi vzrušující! Možná se budete cítit zaskočení, ale zůstaňte silní, pracujte s Bohem, Ježíšem, archanděly, a nemůžete udělat chybu. Bude to opravdu zázračný týden a já se na něj moc těším! 

 

Uvidíme se na facebooku a také tento týden budu na hayhouseradio.com v živém vysílání. Do té doby vám posílám mnoho andělských požehnání a – řekněte to prosím se mnou – Aloooooha!

 

* * *

 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iyQ9oIjAbrg

překlad: Magda Techetová

Reklamy