1185772_507152359372341_1457591428_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15. září. Jsem tady venku ve své zahradě, protože miluji pobyt na čerstvém vzduchu, slunečním světle a také tu být mezi květinami a nechávat se naplňovat veškerou tou nádhernou energií. Samozřejmě jsem tu také se svými zvířecími kamarády. Už znáte papouška Crimpson, nebo také kocourka Merlina, kterého jsme si vzali z útulku, a také fenku Lily, která se tu má moc dobře a také již chodí velmi dobře! Jsem si jistá, že během výkladu se jako obvykle objeví ještě spousta dalších. 

Moc a moc jsem si užívala práci s novými tarotovými kartami Síly archandělů! Vykládali jsme s nimi již minulý týden a mnoho z vás si je předobjednalo. Vím, že se všichni těšíte na nový výklad. Proto bych s nimi chtěla tentokrát vykládat znovu, protože se toho tolik odehrává a já chci nám všem poskytnout vedení jejich prostřednictvím, abychom věděli, na co se připravit v tomto týdnu. Určitě víte i vy sami, kolik nepříznivých energií se nyní všude vyskytuje. Lidé jsou plní stresu a dělají si starosti, a proto bych tento výklad chtěla udělat na pomoc nám všem, abychom dokázali zůstat ve svém vlastním středu, zůstat v míru a nezapomínat na náš úkol. 

Jako vždy vyberu tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. 

 

Pro začátek týdne zde máme kartu Král archanděla Ariela. Souvisí s elementem Země, takže by to pro vás mělo být především ujištění, že všechno bude v pořádku a to v oblasti finanční, kariérní, v oblasti bydlení i dalších. Jak víte, především v politice teď vládne obrovská nejistota, ale tato karta vám říká, že vaše vlastní jádro je pevné a soustředěné. Je tu také nějaká zatím neprojevená pomoc, která se dostaví, pravděpodobně prostřednictvím nějakého muže nebo vaší vlastní mužské energie. Také se jedná o nějaký nečekaný úspěch, něco, co dopadne vítězně.Znamená to, že vaše plány fungují nyní dobře, je možný profesionální nebo finanční úspěch, a také vás to nabádá k tomu, abyste veškeré své prostředky užívali moudře. Je to úžasná karta pro začátek týdne a nejvíce věcí se odehraje nečekanými způsoby. Hihi, dokonce i Crimpson vám to chce ukázat, vylezla mi přímo na vrcholek hlavy! 🙂

 

Když se dostáváme ke středu týdne, máme tady Šestku archanděla Gabriela. Je to zase to samé, všechno to pokračuje. Tato karta vám gratuluje ke skvěle vykonané práci. Nyní se můžete hnout kupředu a pokračovat v něčem dalším. Jak víte, ne všechny tarotové karty vám řeknou, že jste úspěšní, neboť zosobňují i temnější stránky života. Některé vám řeknou “Ještě nic nedělej, není k tomu správný čas.” Ale když tady teď máme tuto kartu, je to pro vás stoprocentní zpráva, že všechno jde dobře, že vám gratulují a že se hnete kupředu. 

 

Ke konci týdne pokračujeme ve stejném duchu, je tady karta Velké Arkány a je to Císař. Je tu vyobrazený archanděl Uriel, jehož jméno znamená Božské světlo. Tato karta značí stabilitu a pořádek, že máte věci pevně v rukou a věnujete se svým ambicím a plánům.

 

Cítím ze všech těchto tří karet jedno zásadní, hlavní poselství, a to je STABILITA. Aaa… promiňte… (papoušek Crimpson slétává z Doreeniny hlavy dolů na její dlaň 😀 – pozn. překl.) Souvisí to hodně s vašimi starostmi o vaši jistotu a stabilní zázemí. Stejně tak i v politice je teď velký zmatek. Ale tyto věci se nyní dějí všude po celém světě a to jak globálně, tak i v našich osobních životech. Cítíme obrovskou nejistotu. Ale tyto karty nám říkají: “Není se čeho obávat. Všechno se vyřeší, nebojte.” A já bych vám také ráda připomněla, že uvnitř těchto znepokojiných energií se skrývá požehnání, nová síla, růst, lekce, a že pokud si stejně jako já budete udržovat stálou vizi míruplného světa, že lidé JSOU soucitní, že lidé ŽIJÍ v souladu, a kde následují svá vlastní slova a nechávají se vzájemně inspirovat, pak vykonáváte součást naší nádherné mise – odkrýt ten dosud neodhalený potenciál, který svět má a který má také každý člověk. Takže bych chtěla, abyste tento týden brali jako příležitost k jeho vychutnání a k uvolnění, a věřili, že opravdu se všechno vyřeší. 

Čeká nás nádherný týden plný stability a úspěchu… a štěstí.  

 

Moc vám všem děkuji, že jste se k nám dnes připojili. Budu tento týden živě na hayhouseradio.com a také každý den na facebooku. Do té doby vám posílám andělská požehnání a… řekněte to prosím se mnou… Alooooha!

 

* * *

 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VzlNhKwwMHU

překlad: Magda Techetová

Reklamy