1009913_509987885755455_1854587260_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 16. do 22.září. Dnes bych chtěla pracovat s balíčkem karet Rady andělů na každý den. Kdykoli se mě někdo ptá, které karty bych doporučila začátečníkům, vždy poukážu na tyto, protože je snadné s nimi vykládat, někdy nemusíte ani číst význam karty v knížce, protože si základní význam přečtete přímo na kartě. Pojďme si s nimi tedy vyložit poselství pro následující týden. Jako vždy je nejprve pořádně zamíchám, a pak vytáhnu tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Někdy se stane, že jsou některé karty vzhůru nohama, ale v těchto kartách to není žádný důvod ke starostem. Ty pravé karty se samy velmi snadno vysouvají z balíčku. S vykládacími kartami nemůžete udělat žádnou chybu. 

 

Na začátek týdne tady máme překrásné poselství týkající se Čakry srdce. Tato karta říká:”Jádrem této záležitosti je láska. Vaše srdce je centrum vašeho bytí, naladěné na vibrace lásky. Je zcela bezpečné milovat a otevřeným srdcem přijímat lásku, neboť vám stojíme po boku. Jste pod naší dokonalou ochranou a vedením.”

Celý začátek týdne bude o otevírání vašeho srdce lásce. Pomůže vám to vyléčit situace, v nichž se nacházíte, stejně jako vaše vztahy a vás samotné. Srdeční čakra je klíčem k úspěchu, pokud se tedy cítíte zablokovaní, je to kvůli uzavřenému srdci, nejčastěji kvůli minulým zklamáním, zradám nebo zraněním. A my se snažíme ochránit se tím, že uzavíráme své srdce. Naneštěstí to však dělá naše situace ještě horší, protože uzavřené srdce odstrkuje všechno a všechny. 

 

Pojďme nyní požádat anděly o pomoc. “Archanděli Michaeli, prosím tě o pomoc. Odstraň prosím všechnu moji starou bolest. Pomoz mi, prosím, archanděli Michaeli, znovu uvěřit a vědět, že mě chráníš a vedeš jasně a silně. Vím, že jediné, co musím udělat, je poslouchat tvé vedení a znamení, která mi sesíláš. Vím, že jsem naprosto v bezpečí. Nyní se rozhoduji otevřít své srdce lásce ve všech jejích formách, protože láska samotná je zcela bezpečná. Staniž se.”

 

Když se dostáváme ke středu týdne, je tu karta Skryté požehnání. Ta říká: “To, co se jeví jako problém, je ve skutečnosti součástí vašich vyslyšených modliteb. Brzy porozumíte tomu, jak. Důvěřujte ochraně Nebes a nekonečné moudrosti, která vždy vyslyší vaše modlitby tím nejlepším způsobem.”

Z těchto karet se zdá, že se nyní něco důležitého odehrává, ale pro vás je to velká příležitost něco vyléčit a uzdravit, vyrůst a stát se silnějšími. Andělé chtějí, abyste věděli, že za tím vším, co se teď děje, leží velké požehnání. Může se jednat o něco škodlivého, co nyní vyplouvá na povrch, aby to mohlo odejít a aby mohlo přijít něco nového, krásnějšího. Změny vás mohou vystrašit, pokud o nich nevíte, a andělé proto chtějí, abyste si je uvědomili a věřili, že k vám přicházejí důležité změny. 

 

A na víkend je tady nádherná rada: Hrejte si! Buďte jako děti, hrajte si a užijte si legraci! Zpráva andělů na kartě zní: “Naše drahé dítě, je čas, abys na chvíli zanechalo práce. Neboj se, dohlédneme na to, aby všechny tvé povinnosti byly splněny. Hravost, veselí a smích pozvednou tvou energii a ty se navrátíš k práci s novou motivací a doplněnou energií.”

Právě doplněná a pozvednutá energie je klíčem k úspěchu ve zhmotňování našich přání. Pokud se cítíte zablokovaní, můžete mít uzavřenou srdeční čakru, nebo se zaměřujete na problém místo na požehnání, které se v něm skrývá, a možná máte také nízkou hladinu energie ve svém těle. Jeden ze způsobů, jak velmi rychle pozvednout energii a urychlit tak zhmotnění našich přání, je právě hraní si. Je to chvíle, kdy necháte stranou práci a odpočinete si od ní. Vaše ego bude hulákat: “Ale já toho musím tolik udělat! Mám mnoho povinností! Nemám dost času!” Ale to všechno jsou bludy, neposlouchejte své ego. Když si dopřejete chvíli stranou, dostanete nové nápady, uvidíte všechno z nové perspektivy, dostane se vám nových vhledů a také nové energie. A nové příležitosti k vám budou přicházet snadněji, právě díky této nové perspektivě a novému náhledu na to, co se v tomto týdnu odehrává. Je jen na vás, jestli si tento týden uděláte pozitivní nebo plný stresu. Pokud se nad to všechno s láskou pozvednete a budete tím pozemským andělem, kterým jste, bude to pro vás úžasný týden plný krásných požehnání.

 

Moc vám děkuji za to, že jste se k nám dnes připojili. Tento týden nebudu živě na hayhouseradio.com, protože jsme na cestách do Washingtonu, a poté hned do Evropy. Těším se na vás, pokud se tam uvidíme. Budu ale na facebooku. Zatím vám tedy posílám mnoho andělských požehnání a – prosím, řekněte to se mnou – Aloooha!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=VHoD3_fpDD0
překlad: Magda Techetová

Reklamy