1379614_515973545156889_1678637516_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 30. září do 6.října. Už je říjen, to je úžasné! Jsem teď tady ve Washingtonu s našimi přáteli, kteří se účastní certifikovaného kurzu Vykladačů andělského tarotu! Je tu opravdu vřelá a milá atmosféra. Čeká nás velmi dlouhé cestování a tady ve Washingtonu se to celé započalo. Je to tedy skutečně skvělé! 

Určitě jste v minulých týdnech již viděli tarotové karty Síly archandělů, ale nyní jsou již konečně k dostání, a to na amazonu nebo také v Hay House. Dnes s nimi tedy budeme vykládat, abychom jim vzdali poctu k jejich narozeninám! Velmi tyto karty milujeme. Jako každý týden vyložíme tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Vybírám je čistě intuitivně, podle toho, jak to cítím. 

 

Podívejme se na začátek týdne. Je tady karta Pětka archanděla Ariela. Archanděl Ariel zde zastupuje živel Země, a proto souvisí s prosperitou, se vším materiálním, a tady vám říká:”Nemusíte procházet těžkostmi ve své kariéře sami. Pomoc je vám nablízku. Negativní myšlení vám vytváří sebenaplňující se proroctví.”

Pětka vždy souvisí s nějakou překážkou nebo těžkostí, kterou na své cestě překonáváte, například když měníte své zažité návyky v myšlení či chování. Začátek tohoto týdne se opravdu týká výhradně vás samých a toho, zda si skutečně budete vědomi, jak vy sami ovlivňujete svou situaci. Je možné, že se cítíte jako oběť okolností, že se litujete nebo si připadáte polapení a zaseknutí. Ale jste to VY, kdo má ten klíč potřebný k odemknutí zámku a otevření té pasti, abyste se mohli okamžitě osvobodit! 

Pojďme se tedy teď zhluboka nadechnout…. a požádejme své anděly i své vyšší já, aby nás vedli k uvědomění si a převzetí zodpovědnosti za ty nemilé věci, které se nám v životě dějí. Dostaví se opravdu úžasný pocit svobody. A pokud takto učiníme, je pro nás začátek týdne příležitostí pro ohromný duchovní růst!

 

Jak se dostáváme ke středu týdne, máme zde Eso archanděla Gabriela. Gabriel zde zastupuje živel ohně a spolu s tím také záležitosti týkající se vášně a kariéry. Je to karta, která nám vyšla i minulý týden. Vypovídá o daru vášně, tvořivosti a inspirace, šanci vykonat něco úžasného a smysl pro zázraky. Tato karta naprosto jasně říká, že je pro vás důležité najít si takovou kariéru, která hluboce promlouvá k vaší duši. Takovou, která vaše srdce přiměje zpívat radostí a která ve vás vyvolá vášeň. Říkají vám, že když převezmete zodpovědnost za to všechno, co prožíváte, a přijmete tu skutečnost, že jste schopní se vlastními silami dostat ze všeho, co vás trápí nebo v čem jste se cítili uvíznutí – ať už je to třeba pocit, že nemáte dost peněz nebo potřebujete opustit starou práci nebo nějakou škodlivou situaci – tato karta říká: Pusťte se do toho a něco s tím udělejte! Pomůže vám to k vaší kariéře, o které jste tolik snili. 

 

Jdeme dále k víkendu – další karta vášně a kariéry – Dvojka archanděla Gabriela. Tato karta vám říká: Udělejte statečná rozhodnutí! Tyto dvě poslední karty dohromady říkají, abyste si šli za svým. Cítím z toho, že jak jsme minulý týden mluvili o vaší kariéře, tak nyní celá ta záležitost vchází do nové úrovně. 

Pro tento týden nám andělé říkají, abychom si šli za tím, co chceme. Říkají: Přestaňte si stěžovat, přestaňte si hrát na oběť, přestaňte říkat, že je to vina někoho jiného, že nemáte svou vysněnou práci, přestaňte se cítit svázaní, přestaňte obviňovat Vesmír, ekonomiku nebo cokoli jiného, a PROSTĚ S TÍM NĚCO UDĚLEJTE! Tyto karty říkají, že se to opravdu uskuteční! Ale až poté, co se odvážíte udělat první kroky. 

 

Znovu tedy zavolejme své anděly a požádejme je: (nádech…) “Z jakékoli části mě samotné/ho, která se cítí svázaná, zaseknutá, obviňující nebo která se topí v pocitech smůly, (…výdech) nechávám veškerou tuto energii ega odejít pryč! Odteď jsem svým skutečným Já, které je zajedno s Boží energií, které je zajedno s hojností, které je zajedno s každou příležitostí pro mě. V duchovní pravdě ve mně není vůbec nic zablokovaného. Jsem svobodný/á, jsem mocný/á a jsem připravený/á právě teď!”

 

V tomto výkladu je tolik síly! Moc vám přeji, abyste se sami začali cítit silnější. Vězte, že vy máte tu sílu! A začněte ji používat, protože druzí lidé na vás čekají, až se k nim připojíte! Běžte si za svým!

 

Moc vám děkuji, že jste se k nám dnes připojili. Na Hay House Radio budu živě až 13.listopadu, do té doby budou reprízy předchozích vysílání. Posílám vám mnoho andělských požehnání a – řekněte to prosím se mnou – Aloooooha!!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=EWPKv9pQStA

překlad: Magda Techetová

Reklamy