558845_519037824850461_1787376939_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad z Glasgow ve Skotsku pro období od 7. do 10. října. Michael a já jsme již na naší cestě, a to přes Spojené Království do Evropy. Dnes budeme pokračovat ve vykládání s tarotovými kartami Síly archandělů, protože jsem se do nich zamilovala a také proto, že je to jedna ze dvou karetních sad, které jsem si s sebou na cesty vzala. Pojďme se tedy podívat na to, co archandělé chtějí, abychom věděli o nadcházejícím týdnu a získali vedení pro nás všechny. Když děláme výklady pro všechny, zaměřujeme se na to, jaká jsou hlavní témata, na nichž my všichni současně pracujeme, a to jak samostatně, tak i kolektivně, a je to pak tedy opravdu výklad pro každého z nás, včetně mě. 

 

Pro začátek týdne zde máme kartu Čtyřka archanděla Rafaela. Říká nám, abychom se dívali po všech možnostech. Je to čtyřka vody nebo také čtyřka emocí. Radí nám, abychom se dívali po kouzlech, která jsou v našem životě přítomna. Máme si také být vědomi svých emocí. Co tato karta tradičně i tentokrát znamená, je znázorněno na obrázku – Rafael ženě poskytuje dar, ale ona se dívá někam jinam. Je možné, že vaše modlitby se naplnily způsobem, který jste nečekali, a tak jste si toho možná vůbec nevšimli, právě proto, že máte tento upřený pohled někam, kde své naplněné modlitby a manifestace očekáváte v nějaké jiné podobě. Tato karta vám říká: Otočte se a podívejte se na ostatní možnosti. To platí obzvláště tehdy, pokud jste se cítili zablokovaní nebo pokud po neustálém snažení a práci stále nevidíte žádný pokrok. Může to totiž znamenat, že se před vámi otevírá nějaký nový plán, nějaká nová možnost, které jste si ale nevšimli. 

 

Pojďme se nyní nadechnout… a požádejme léčícího archanděla Rafaela: “Pomoz prosím nám i našemu vyššímu Já, abychom dokázali myslet i za hranicemi našich omezení, dokázali být kreativní a také si udrželi otevřenou mysl i srdce, abychom dovedli najít a rozpoznat i další cesty, jimiž jsou naše modlitby zodpovídány.”

Ať už jsou to žádosti týkající se kariéry, financí, zdraví, vztahů, bydlení – ať už je to cokoliv, existují nějaké další možnosti, které se k vám snaží přijít, nějaký dar, který se k vám snaží dostat. Bez ohledu na to, z jakého důvodu to přehlížíte, vaše modlitby jsou vždy zodpovězeny.

 

Pro střed týdne zde máme kartu Osmička archanděla Michaela. Zosobňuje zde živel vzduchu a také intelekt, myšlenky a přesvědčení. Toto je velmi zajímavá karta. Říká nám: “Můžete být svobodní! Udělejte odvážné rozhodnutí, abyste změnili svou situaci. Nevidíte věci jasně.” 

V tradičním i tomto tarotu je tato karta znamením, že nějaká vaše část se cítí zaseknutá a možná se cítíte doslova uvěznění nebo ovládaní. Ale tato karta říká, že se to odehrává pouze ve vaší mysli a že jste pouze uvěřili tomu, že jste ovládáni. Můžete být přesvědčeni o tom, že jste polapení nebo omezovaní, nebo se toho bojíte, ale je to jen tady nahoře v hlavě. Ano, možná to vypadá, že vám to způsobují jiní lidé nebo okolnosti, když nad nimi přemýšlíte svým obvyklým způsobem, ale obě dvě tyto karty vám společně říkají, že situace, ve které se momentálně nacházíte, vychází z vašeho myšlení. 

Víte… Někteří lidé tohle nebudou chtít slyšet, protože je pro ně pohodlnější obviňovat druhé, ale pro vás, kteří jdete duchovní cestou, jistě víte, že klíčem ke všemu, co si přejete, ať už je to mír, svoboda, hojnost, zdraví, láska či štěstí, je převzetí naprosté zodpovědnosti za to, co se vám děje. A tyto karty znamenají, že máte převzít zodpovědnost za změnu toho všeho. Vycházejme například z Kurzu zázraků: “Když jsem to dokázal/a vytvořit, dokážu to i odstranit.” To je povzbudivé, co říkáte? 🙂

 

Podívejme se na konec týdne, ááá, jéé, tady máme odměnu za to všechno, pátek, sobota a neděle – Nové začátky! Tramtadadá! Je to karta archanděla Jeremiela a vypovídá o tom, že začínáte nový život, nalézáte svůj úděl, odpuštění a soucitné zhodnocení své minulosti. Tohle znamená, že jste odpustili sobě i druhým ony situace, které se vám nelíbily. Stejně tak i té vaší části, která se cítila být chycená v pasti, omezovaná nebo se cítila jako oběť, nebo jí připadalo, že vás někdo využívá či ovládá. Tato karta říká, že když necháte všechna tato stará přesvědčení odejít, odpustíte si a odpustíte i druhým, pak všechno, co si přejete, bude vaše. Je to pravda. 

 

Archanděl Jeremiel je andělem, který vám pomůže zrekapitulovat si svůj život, a to jak během vašeho fyzického života, tak i po odchodu z tohoto světa, kdy se díváme zpětně na svůj život. Může vám velmi pomoci, pokud se cítíte zaseknutí, abyste pochopili, která vaše část v tom hraje roli, mohli odemknout ty zamknuté dveře a osvobodit se. Když večer usínáte, můžete ho požádat:”Archanděli Jeremieli, prosím, vejdi do mých snů a ukaž mi, jak mohu sám/sama sebe osvobodit a být na mé cestě a naplňovat svůj smysl.” a tento nádherný anděl vám s tím pomůže. Je to jeden z úžasných andělů Boha, který vám chce pomoci opravdu udělat si v životě pořádek, protože je to velmi udravující proces a je také jedním ze zásadních bodů v metodě 12 kroků. V tomto případě vám to pomůže k velkému posílení a vyléčení. 

 

Jaký mocný týden! Je před vámi nějaká vnitřní cesta, na kterou se nyní vydáváte, a ta je klíčem ke všemu, co si přejete. Vím, že to dokážete, i Bůh ví, že to dokážete. Andělé jsou na vaší straně a my všichni vysíláme modlitby za vaše štěstí a úspěch ve všech ohledech. 

 

Moc vám děkuij, že jste k nám dnes připojili v tomto úžasném magickém Skotsku! Děje se teď mnoho kouzelných věcí a doufám, že to cítíte i vy, že se chopíte otěží svého života a pojedete tím směrem, jímž vaše srdce zpívá radostí a ve kterém cítíte smysl svého života. Proto tady všichni jsme. 

Mnoho lásky a andělských požehnání! A zvolejte prosím pěkně se mnou – Alooooha!

 

* * *

 

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=pgx0jEAgXhs

překlad: Magda Techetová

Reklamy