993750_546325905454986_315792907_nAhoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 2. do 8.prosince. Michael a já jsme nyní doma, znovu ve spojení s našimi miláčky, jako třeba tady s fenkou Savayanou, a jsme velice šťastní, že vám můžeme přinést tento karetní výklad. Možná slyšíte, že můj hlas zní trochu divně, to je tím, že od září cestuji a mluvím a mluvím a mluvím, ale cítím se fantasticky a jsem opravdu ráda, že tu s vámi dnes mohu být. 

Ve světě proudí mnoho silné energie. Lidé vystupují z řad a mluví sami za sebe, říkají svou pravdu, a věci se celkově odehrávají ve velkém. Chtěla bych dnes použít karty Indigových andělů, které se mnou vytvořil můj syn Charles, říkám mu “král indigových lidí”, protože je to největší mluvčí pravdy, jakého znám. Indigoví lidé nás toho mají mnoho co naučit. A tato karetní sada je charakteristická tím, že jde přímo k věci, a tuto vlastnost tomu dodal sám Charles. 

Podívejme se na výklad pro tento týden, neboť se blížíme ke konci roku 2013, silně karmického roku, během něhož měla většina z nás velké těžkosti, aby se z nich učili, vyrostli a dosáhli rovnováhy. Tak jako každý týden vytáhnu tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Co dělám, je to, že vybírám karty, které upoutávají mou pozornost, vystupují z balíčku nebo se odhalují, a prostě věřím, že karta, kterou vyberu, je ta správná. 

 

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Autorita. Já z toho mám pocit, že to znamená, že si vy máte vzít svou vlastní autoritu zpátky. Také to však znamená vypořádat se s autoritativními osobami. Může to mít tedy dvojí význam. Může to být třeba váš šéf a potřebujete k němu být upřímní a pravdiví ohledně toho, na čem pracujete, nebo je to třeba nějaký úřední pracovník či osoba ve vašem milostném životě, kvůli kterým jste se vzdali vlastní síly. Tato karta je opravdu o opětovném spojení se svou vlastní vnitřní autoritou. A protože Bůh je v nás všech a Bůh je tou největší a nekonečnou autoritou, můžete se pomocí modlitby znovu spojit s touto vaší vnitřní mocí, vnitřní silou a vnitřní autoritou. A co nejvíce potřebujete, je říkat svou pravdu s láskou. Pamatujte, že cokoli nám Bůh říká, je vždy s láskou. Cokoli nám říkají andělé, je s láskou. Nikdo v tom není žádný hněv. Je to skutečně o tom hovořit jako své vyšší já. Na obrázku můžete vidět, jak skálou prosvítá světlo přímo k andělovi. Je to o vnesení světla do temnoty. Ať prožíváte jakékoli obavy ohledně mluvení sami za sebe nebo být silní, toto je čas, kdy to dokážete. Buďte silní!

 

Když se podíváme na střed týdne, tady nám poselství pokračuje. Připusťte lásku. Když si vzpomenete na ten obrázek, jak k nám skrze skálu prosvítá světlo, tak podobně můžeme nechat Boha, aby hovořil skrze nás, jednal skrze nás. Skutečně je třeba nechat v sobě zrodit tu nejvyšší možnou energii. Máte si jít za svým, máte vystoupit, máte jednat. Možná máte začít nové podnikání, pokračovat v nějakém projektu, a přestat vše odkládat. Modlete se, modlete a modlete, a nechte Boha, aby jednal a mluvil skrze vás.

 

Dostáváme se k víkendu a tady je Archanděl Metatron. Je to archanděl, který byl kdysi na Zemi znám jako prorok a je jedním ze dvou archandělů, kteří byli kdysi lidmi. Druhým je Sandalfon. Archanděl Metatron je archanděl, který pomáhá indigovým lidem, řečníkům pravdy, zůstat na své cestě. Také nám pomáhá obnovit a probudit naše vnitřní duchovní dary a který vám především může pomoci nebát se být silní. Tento archanděl pracuje s touto tzv. metatronskou krychlí, někdy zvanou také strom života, která symbolizuje energii tvořící fyzický svět. A vy potřebujete pamatovat na to, že jste také energií. Jste Božskou energií. A už proto se nemáte čeho bát.

 

Běžte si za svým tento týden! Jste velmi mocní a je naprosto bezpečné, abyste byli mocní! Pamatujte na to, že jste velmi milováni.

 

Děkuji vám moc, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte spolu se mnou nám všem – Aloooooha!

 

* * *

 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=EA0xWgsby3Y

překlad: Magda Techetová

 

Reklamy