58631_399142330173345_628057602_nPre tých, ktorým sa nezobrazili titulky alebo nevedia si ich nastaviť, urobila som prepis Anjelského posolstva od Doreen Virtue pre rok 2014.

“Ahoj, tu Doreen Virtue a toto je váš ročný výklad kariet pre rok 2014. Šťastný Nový rok a zdravý Nový rok! Urobím anjelský výklad s celkom dvanástimi kartami, ktoré budú predstavovať nadchádzajúcich 12 mesiacov v roku. Tak, ako to robíme každý rok.

Kým si však urobíme výklad kariet, chcem vám poskytnúť niektoré posolstvá, ktoré som obdržala o nadchádzajúcom roku. O vedenie pre tento rok a o tom, čo môžeme očakávať. Som zástankyňou viery, že myšlienky vytvárajú realitu. A že cez modlitby a vedené kroky môžeme zmeniť budúcnosť na najvyššom stupni. To, čo vám poviem, je založené na súčasnej energii a my môžeme veci pozdvihnúť. Ničoho sa nebojte. Rok 2014 vyzerá oveľa lepšie, ako rok 2013.

Rok 2013 bol rokom, počas ktorého sme sa karmicky vyrovnávali. Tento rok bol pre veľa ľudí ťažký. Bolo v ňom veľa strát a ťažkostí, čelili ste svojim vnútorným strachom, učili ste sa preberať zodpovednosť za to, čo sa deje vo vašom živote a čo s tým máte robiť. V roku 2013 sme videli veľa ľudí z indigovej generácie, ktorí sú obdarovaní silnou vôľou, sú veľmi citliví a prirodzení vodcovia. Majú vnútorný “detektor lži”, ktorým úplne presne rozpoznajú, o čo ide. Vedeli sme, že sa títo indigoví ľudia stali informátormi, ktorí svetu odhalili veľa škandálov a korupcie. A anjeli mi ukázali, že rok 2014 bude v tomto smere pokračovať. Ukázali mi tiež, že v roku 2014 bude pokračovať aj aktivizmus. To znamená, že ľudia si budú stále viac vedomí záležitostí, ktoré sa dejú v ich spoločnosti a vo svete.

Namiesto pasívneho ignorovania týchto vecí a ich prehliadanie, namiesto toho, aby verili médiám, sa bude objavovať stále viac pravdovravných ľudí, ktorí sa nebudú báť vystúpiť a povedať pravdu. Bude to ako na húpajúcej sa loďke a bude sa riešiť, kto je za čo zodpovedný. Ukázali mi, že viac a viac pravdovravných a indigových ľudí sa ujme vodcovstva, čo je ich ozajstné, skupinové i osobné životné poslanie.

Téma, o ktorú pôjde  v roku 2014 – ako viete, každý rok nám dávajú nejakú ďalšiu tému, ktorá je akoby súhrnom celého roka, vedenia a veľa Božských úloh, ktoré nám prináša. Pre tok 2014 je témou – JEDNODUCHOSŤ.  Jednoduchosť, “zjednodušovanie” je ďalšie slovo, ktoré mi anjeli hovoria. Povedali mi, že v roku 2014 nastáva čas pustiť sa všetkého, čo nie je v súlade s vašimi najvyššími prioritami. Prestať sa nechať rozptyľovať a prestať riešiť veci, ktoré nie sú dôležité. Pokiaľ ste sa snažili dosiahnuť šťastie vo vonkajšom svete, potom s tým v roku 2014 prestanete, pretože sme sa všetci spoločne naučili, že šťastie si nemôžeme kúpiť, naháňať sa za ním, ani si ho vynucovať silou. Šťastie je naozaj už vo vás, pretože Boh vás stvoril šťastnými. Šťastie leží vo vašom vnútri. Preto keď sa prestane zameriavať na veci “vonku”, stanete sa vďaka tomu šťastnejšími.

Počas roka 2014 budeme opúšťať vo veľkom “požierače času”, veci, ktoré nás rozptyľujú a budeme sa zameriavať na to, čo je dôležité. Nech je to už vaša rodina, vaša spiritualita, vaše zdravie alebo vaše priority, ako je nový projekt, či už chcete ísť do školy, alebo si otvoriť liečiteľskú prax…..budete mať v roku 2014 na to viac času. Budete cítiť viac…….luxusu…to je slovo, ktoré ma k tomu napadlo. Viac kľudu v mysli, viac priestoru na to, aby ste sa mohli venovať tomu, čo je pre vás prioritou. Ukazujú mi, že akonáhle sa  sústredíte na svoje priority, urobí vás práve toto šťastnejšími. Ukázali mi, že v roku 2014 zažijeme veľké povznesenie, ktoré nám prinesie skutočné mentálne a emocionálne zdravie. To znamená, že si naozaj “prejasníme” našu myseľ. Bude to rok detoxikácie, čo je tiež súčasťou programu zjednodušovania. Teraz môžete začať tým, že začnete veci uvoľňovať a zbavovať sa neporiadku, či už fyzického doma, alebo neporiadku vo vašom živote. Akonáhle dáte do poriadku fyzický neporiadok, potom ten energetický bude nasledovať za ním veľmi skoro. Budete sa teda musieť hlboko pozrieť a urobiť si vnútornú inventúru svojho života, vrátane ľudí, ktorí v ňom sú. Budete sa musieť pozrieť bližšie na všetky svoje vzťahy, priateľské, pracovné, partnerské, milostné, ale aj na vzťahy so svojimi “maznáčikmi”. Budete su musieť vždy povedať, či vám to energeticky vyhovuje alebo nie. A už ďalej nedovolíte, aby vám v živote vznikal neporiadok. Budete veľakrát prečisťovať váš priestor, budete sa zbavovať vecí, buď ich darujete alebo predáte.

Naozaj budete zotrvávať v JEDNODUCHOSTI. Pre veľa ľudí to znamená, že nebudú musieť tak tvrdo pracovať, aby si kupovali veci, ktoré pre nich nie sú vôbec dôležité. Budeme oveľa viac relaxovať. To všetko to pre nás znamená v osobnej rovine. Hlavným heslom je JEDNODUCHOSŤ. Zjednodušujte, zjednodušujte.  Predstavte si sami seba v horkovzdušnom balóne, ako stúpate na vyššie a vyššie vibrácie a odhadzujete všetky závažia, ktoré vás ťahali dolu a držali vás späť. Čo sa vám vybaví ako prvé, keď sa opýtate sami seba, čo je pre vás v živote zbytočnou záťažou? Prvá vec, ktorá vás napadne!  Verte tomu! To sa k vám prihovára vaše Vyššie Ja. Zavolajme si archanjela Michaela a požiadajme ho, aby preťal všetky putá k tomu, čo už nepotrebujeme. Ku všetkému, čo nás sťahuje dole. K tomu, čo je pre nás škodlivé. (Na konci videa si urobíme meditáciu, ktorá je práve pre tento účel).

Teraz, v globálnej rovine – ukázali mi, že veľa vecí v roku 2014 bude pokračovať z roku 2013. Ukázali mi veľa zrážok. Zrážka svetla a temnoty, prípadne zla. Stále dochádza ku korupcii v korporáciách, ktoré sa snažia mať vládu nad svetom. A mocné doláre, peniaze sú v tomto svete veľkým vládcom. Veľkým rozdielom je však to, že my to teraz dokážeme “prekuknúť”. Celé desaťročia sme si kupovali slogany a mediálnych manipulátorov, namiesto toho, aby sme videli skutočnosť. Teraz to dokážeme prekuknúť. Vidíme to. Súčasťou nášho zjednodušovania v roku 2014 je tiež VIDENIE PRAVDY. Otvorenie sa našej vlastnej “indigovej sily”. Pokiaľ na vás niečo bude pôsobiť ako nečestná lož, verte tomu pocitu a nesnažte sa samých seba presviedčať, že to tak nie je. Ukázali mi, že v roku 2014 bude o týchto veciach hovoriť viac a viac ľudí. To súvisí, ako som už povedala, s pokračovaním aktivizmu.

Čo sa týka globálnych energií a počasia, veľa ľudí si uvedomuje, že počasie je umelo ovplyvňované geoinžinierstvom. Pokiaľ doteraz nezistili, čo je to geoinžinierstvo, urobte tak teraz. Je to veda (ak dovolíte) o vytváraní dažďa, vytváraní búrok,  posielanie mrakov tam, kde prichádza k prílišnému globálnemu otepľovaniu. A kedykoľvek sa ľudia snažia ovládať prírodu a zasahovať do nej, niečo sa stane. Veci vypadnú zo svojho poriadku. Môžete vidieť ešte nejaké hurikány. Ale dobrou správou je, že toto nie je dielo Boha. Je dielom človeka a preto môže byť napravené. Ukázali mi, že stále viac komunít a zemí je pobúrených geoinžinierstvom , pretože nás to všetkých ovplyvňuje. Ovplyvňuje to cestovný ruch, politickú klímu, ekonomiku a predovšetkým to ovplyvňuje životy ľudí a ich zdravie. Ukázali mi preto oveľa viac ľudí, ktorí začnú hovoriť proti takýmto veciam, ako HARP  a samotnému geoinžinierstvu. Tento rok je naozaj o prevzatí vlastnej  moci a v tom nám tiež pomôže zjednodušenie, pretože keď sa zbavíme rozptyľovania, budeme sa môcť sústrediť. Čo sa týka ekonomiky, vidím priaznivo tento rok pre tých, ktorí žijú v súlade so svojimi prioritami a to aj vo svojej práci. Ide naozaj iba o to prekonať svoje strachy, získať sebadôveru a sebaúctu k tomu, aby sme podnikli potrebné kroky a podstúpili tie riziká, čo je vlastne vec, ktorú robia všetci úspešní ľudia. Urobte si zo svojich priorít prax, urobte si z nich kariéru. Ukazujú mi, že ak ste vy samotní úspešní, zdvíhate tým všetkých, ktorí sú okolo vás. Preto vedzte, že tento rok, ak pôjdete za “svojim”, pôjdete za svojimi snami, pomôžete tým všetkým. Následne Doreen vzala do rúk karty……výklad kariet – prepis, bude následovať v inom článku.

Zdroj: TU

Reklamy