rodina_den_prva_4Možno ste si položili otázku, prečo vám prichádzajú do života ľudia s ťažkými osudmi, prečo ste sa narodili do rodiny, kde to nie veľmi fungovalo alebo funguje. Priznám sa, že som si ju položila tiež viackrát, čo sa týkalo môjho detstva. Prečo práve táto rodina. Už dávnejšie mi dala na túto otázku odpoveď moja milovaná Veronika. Dnes som našla článok, ktorý to krásne vysvetľuje:

“Silněji než ostatní chtějí pracovníci Světla druhé učit a léčit, pomáhat jim dorůst k vědomí založeném na srdci. Z tohoto důvodu se mnoho duší pracovníků Světla rodí rodičům či v rodinách, které silně vězí v realitě vědomí založeného na egu. Vzhledem k tomu, že jejich cílem je prolomit uvízlé a neměnné energetické vzorce, jsou pracovníci Světla přitahováni jako magnetem k “problémovým situacím”, v nichž je energie nehybná jako ve slepé uličce.
Pracovník Světla přichází s určitým uvědoměním, s jistým duchovním vnímáním, což ho nebo ji “odlišuje“ a díky čemuž nezapadá do očekávání nebo ctižádostí rodiny.

Úkolem pracovníka Světla, s ohledem na rodinu, do níž se rodí, je stát se tím, kým je. Tím, že tak učiní, dokončí své poslání. Není jejich cílem svou rodinu změnit, není vaším úkolem měnit cokoliv vně sebe. Nejste tu proto, abyste svět učinili lepším. Jste tu proto, abyste se probudili. A ano, až to uděláte, svět se stane lepším, neboť vaše Světlo ho ozáří a přinese radost a osvícení také ostatním. Ale nezaměřujte se na tento svět, ať již jde o vaši rodinu či jakýkoliv jiný vztah, do nějž vstoupíte.”

TU si ho môžete prečítať celý.

Reklamy