images (2)Úžasná Magduška  Techetová pre Vás napísala malú knižku “Posolstvo anjelov na rok 2015”, ktorú sa jej doteraz nepodarilo vydať, ale chce vám poskytnúť cenné rady a odpovede od anjelov, preto ju pre vás zverejnila v súbore pdf. 

Malý úryvok z knihy:

“Nenechte si prosím vnucovat cizí pravdu pod pohrůžkami, že budete nemilováni, odmítáni, odsuzováni a kritizováni! Ve skutečnosti vás tyto věci nijak neohrožují. Pokud se druhý člověk rozhodne vás nemilovat, odmítat, odsuzovat či kritizovat, ubližuje tím především sám sobě, protože v sobě přechovává hněv, odpor, hořkost a zatvrzelost. Sám si brání v lásce i štěstí, když si z vlastní vůle brání ve vývoji a prožívání radostných změn. I když vás to možná mrzí, protože tím ubližuje vašemu vzájemnému vztahu, nijak vás to neohrožuje a není třeba mít z toho strach. Lidé, kteří se takto chovají, se ještě nenaučili opravdu milovat sami sebe ani druhé. Tito lidé stále ještě opakují staré vzory chování, jimž se naučili od druhých, kteří je na nich uplatňovali. Odpusťte jim toto chování a nenechte se jím ovlivnit. Ponechte si ve svém srdci lásku a soucit a pohněte se dál, i když s tím nebudou souhlasit. Když toto učiníte, pomůžete tím i jim. Ukážete jim, jak šťastný a spokojený člověk může být, když se nebojí svého nebo cizího strachu. Prolomíte tím opakující se řetěz zastrašování a podřizování se, který se táhne již nespočtem generací. Ukážete jim, že jsou i jiné cesty, jak dosáhnout spokojenosti – a to skutečné spokojenosti. Když je někdo spokojený jen proto, že druhého člověka přiměl zastrašováním k podrobení se jeho vůli, není to skutečná spokojenost – je to falešný pocit bezpečí a kontroly vycházející z vyhovění vlastnímu egu. Cokoli získáte prostřednictvím ega, vám nikdy nedá skutečné štěstí. Ego vám předkládá falešné iluze o tom, že šťastní a v bezpečí budete jen tehdy a tehdy, za těch a těch podmínek, a když vyhovíte těmto falešným iluzím, pak i váš pocit uspokojení bude ryze falešný. Ego vás nikdy nevede ke štěstí. I to se budete v této době učit rozlišovat a uvědomovat si to.”

Poselství-andělů-na-rok-2015-M.T.

Ak budete chcieť podporiť Magduškinu tvorbu finančným príspevkom, s láskou a vďačnosťou ju privíta. Magduška pre vás robí aj preklady týždenných výkladov od Doreen Virtue, preklady videí, ktoré nahovorila Blanka Chakoshopur a odovzdáva vám posolstvá anjelov, archanjelov.

Číslo účtu: 2000715953/2010

IBAN: CZ9320100000002000715953

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Reklamy