11035617_611828955583263_8264258500212681310_nSvíčka, zrcadlo, 2x papír, tužka, miska, sirky.

Zapal svíčku, v duchu si zavolej blízkou duchovní bytost (jakoukoli) a popros o její podporu během procesu. Prodýchej se, chceš-li, pusť si oblíbenou hudbu..

►Osvobození se od minulosti◄

Podívej se v čase zpět, ať již několik dní, týdnů, měsíců či let. Intuitivně Tě napadne do jaké hloubky se máš podívat. U mě je to číslo 12, dvanáct let zpátky.
Vypiš si jednotlivé roky (období). Ke každému upřímně přidej, co se v té době nepovedlo, kde cítíš bolest, vinu apod. Stačí heslovitě či pár větami. Týká-li se to i jiných osob než Tebe, napiš jejich jména. Prodýchávej.
Nyní ke každému období, situaci prones nahlas následující:
“S pomocí archanděla Zadkiela, se silou Boha, kterým jsem, propouštím veškeré vazby k minulosti, veškeré pocity viny, zloby, hřichu, nedostatečnosti, zášti, a to jednou provždy.” Ruším veškeré karmické vazby s těmi, jichž se to týká!” A to jednou provždy. zhluboka prodýchej…hlubokými výdechy nech odplynout zbývající energie..

Ke každé bytosti jednotlivě:
“S pomocí Boha, kterým jsem, s hlubokou pokorou a vděčnou upřímností svého Srdce, Ti odpouštím!” prodýchej…

K sobě:
“S upřímným Srdcem, čistou Láskou, z hloubi své Duše, odpouštím sám(a) sobě a to i přes to, že jsem přísahal(a), že si nikdy neodpustím!” prodýchej..

SKRZE TATO ODPUŠTĚNÍ PROPOUŠTÍM DUŠI SVOU I DUŠE VŠECH, JICHŽ SE TO TÝKÁ!!! dýchej…
DĚKUJI!

Nyní se znovu podívej na svůj seznam a NAPIŠ, co všechno ses naučil(a), co dobrého Ti ta zdánlivě nehezká období přinesla.
PODĚKUJ SÁM(A) SOBĚ A OCEŇ SEBE ZA TO, ŽE JSI VŠE ZVLÁDL(A).

S pohledem na svůj odraz v zrcadle řekni:
DĚKUJI TI! ODPOUŠTÍM TI! MILUJI TĚ! VÍM, ŽE V KAŽDÉ DOBĚ JSI KONAL(A) TAK NEJLÉPE, JAK JSI DOVEDL(A)! MINULOST JE PRYČ A ZAČÍNÁME ZNOVU!

Papír spal. Máš čisto. Minulost je pryč.

***

►PROSTOR PRO NOVÉ A VYTOUŽENÉ◄

Napiš minimálně 10 věcí, za které se oceňuješ. Ať je to cokoli!
Prodýchej se, a s rukou na svém Srdci, vypiš vše, co si ve svém životě přeješ. Z hloubi svého Srdce (ne ega). Jakkoli se to může zdát nemožné či nereálné, napiš, co Ti šeptá Tvé Srdce.
Cítíš-li tak, slib sám(a) sobě (s rukou na Srdci), že od teď budeš naslouchat svému Srdci a žít dle jeho tužeb. Můžeš začít malými krůčky.. Udělej cokoli ještě dnes a podpoř svým činem, dej najevo sílu svého rozhodnutí pro život v Pravdě a Světle. Luna i Andělé Tě povedou..

Tento papír uschovej, vlož do svého deníku, někam, kde se na něj opět za měsíc podíváš a zhodnotíš, jak se Ti daří žít dle svého slibu. Pokud nebudeš spokojen(a), znovu si odpusť (včetně těm o nichž si myslíš, že Ti brání – ať již lidé či okolnosti, přestože víš, že jediný, kdo nese zodpovědnost za Tvůj život jsi jen a jen Ty), poděkuj si a vrať se k cestě svého Srdce.

PODĚKUJ ANDĚLŮM, ŽE TĚ PROVÁZEJÍ. PODĚKUJ SÁM(A) SOBĚ ZA TO, ŽE JSI, ZA SVOU SNAHU, ZA SVÉ KROKY.

*** Blanka a Vaši Andělé

Reklamy