Esenciálne oleje, ktoré sú prezentované na tomto blogu aplikujú sa do ovzdušia pomocou prístrojov, tzv. difuzérov. Nielenže zvlhčujú suchý vzduch, ale do prostredia rozptyľujú liečivé esenciálne oleje. Používanie esenciálnych olejov konzultujte s pani Evou Esztergályosovou (kontakt uvedený nižšie).

NikolasElektrický difuzér NIKOLAS využíva prirodzené odparovanie pri izbovej teplote. Je cenovo dostupný, nerozbitný (čo ocenia hlavne mamičky, ktoré majú malé, zvedavé deti 😀 ), ekologický, vyrobený zo 100% recyklovateľných materiálov. Je ľahko prenosný.

Cena: 24,01 € – bez DPH

445610Ultrazvukový difuzér je atomizér  umožňujúci rozprašovať ľubovoľné esenciálne oleje. Ultrazvukový difuzér Young Living s použitím optimálnej frekvencie 2 400 000 cyklov za sekundu atomizuje chladnú vodu a esenciálne oleje a rozprašuje molekuly do mikroskopickej hmly. Tento nový model dokáže rozprašovať ľubovoľný esenciálny olej. Je vybavený hlbšou nádobkou umožňujúcou dlhšie  súvislé rozprašovanie bez častého dopĺňania.  Medzi jeho ďalšie  funkcie patrí časovač s piatimi rôznymi možnosťami cyklusov, systém ukludňujúceho osvetlenia uvolňujúceho náladu v miestnosti a tri rôzne frekvencie rozprašovania pre jednoduché  ovládánie nasýtenia vzduchu.  

Cena 80,26 € bez DPH

5330502Young Living Dewdrop Difuzér je aroma difuzér, zvlhčovač a rozprašovač v jednom výrobku s jednoduchým použitím. Je navrhnutý na 4 hodiny nepretržitého šírenia arómy s automatickým vypnutím a ovládaním osvetlenia.

Cena 80,26 € bez DPH

V prípade záujmu alebo bližších informácií kontakt:

pani Eva Esztergályosová

e-mail: esensee123@gmail.com

tel: +421 905 638 889

Reklamy